Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

rozsa13bela

febr. 27., 21:43
Sziasztok
Öcsémmel keresnénk AGRO csapatunkba normális értelmes embereket.
Feltételek :
Lan ne legyen akadály ( későbbiekben )
Minimum Mid + skill
16 + betöltött év
Ne sírj , kövesd a taktikot , legyen időd játszani velünk / gyakorolni
Előnyök :
2ember aki össze van szokva és pár ideje együtt játszanak már .
Sok aktivitás ( Nem 24órából 24órára gondolok ,de azért legyél )
Továbbiakat steamen megbeszéljük
Steam : rozsa13bela

 
 
 
 

medve a maci

febr. 27., 15:00
értelmetlen emberekkel mixelnék
 
 
 
 
noavatar

Zsokker_Cappy

febr. 26., 23:24
Csapit keresek

http://steamcommunity.com/id/zsokker

 
 
 
 

reborn

febr. 26., 21:13
Olyan társaságba jelentkeznék ahol a hangulat a lényeg, nem vagyok állandóan gépnél,
Normális vagyok. Írjanak azok akikkel lehet játszani egy jót...
 
 
 
 
noavatar

Rusher

febr. 26., 21:09
Normális NET Teamet keresek! PM
 
 
 
 
MGN  1. Nem mondtam hogy senki ne adjon fel hirdetést!

2. Eléggé ki akarod fordítani a szavaimat, van itt olyan ember aki nem laggol? Szar szolgáltatók vannak Magyarországon mindenki laggol valami oknál fogva...! Mér úgy kell keresni embert hogy ne laggolj? Meg hogy hozd a szintet? Neked ez nem lehangoló? Bazd ne játsszak csapatba sose mert szar vagyok? Ez kb azt sugallja.

3. Lehet hogy te Lanról nem beszélsz de a többi ember igen. Ha megnézed minden 2. hozzászólás erről szól. Miért közlitek hogy lanra akartok menni hogyha 2 hét múlva bomlás van. Akkor kell lanra menni ha már több ideje együtt játszotok.

4. Másrészt itt van 2000 hozzászólás nehogy ne tudjál 5. embert találni. Neked kell Írni ha nem jelentkeznek.



 

LectR2

febr. 26., 16:38
1.Ezek után hogy adjon fel bárki hirdetést???

2.Hát szerintem te forgattad ki az emberek szavait azzal hogy kipontoztad őket egyesével és leírtad a véleményed.

3.40-50-es pingre én azt merem mondani hogy nem laggolok, nekem semmi bajom a szolgáltatóval.

4.Ha valaki elakar menni lanra egy csapattal akkor szerintem is olyan embert keressenek akik hajlandóak ezen részt venni, nem egy hónappal elötte derüljön ki hogy az 5-böl 2 nem szeretne ott lenni!

(lehet hogy szétesnek de ugye ez benne van a pakliban)

5. Ha itt van 2000 hozzászólás nem hiszem hogy kedvem lenne végigolvasni az egészet.


De legyen igazad, csak a véleményem mondtam el lehet hogy más ezt nem így gondolja.

 
 
 
 
noavatar

MGN

febr. 26., 16:22
1. Nem mondtam hogy senki ne adjon fel hirdetést!

2. Eléggé ki akarod fordítani a szavaimat, van itt olyan ember aki nem laggol? Szar szolgáltatók vannak Magyarországon mindenki laggol valami oknál fogva...! Mér úgy kell keresni embert hogy ne laggolj? Meg hogy hozd a szintet? Neked ez nem lehangoló? Bazd ne játsszak csapatba sose mert szar vagyok? Ez kb azt sugallja.

3. Lehet hogy te Lanról nem beszélsz de a többi ember igen. Ha megnézed minden 2. hozzászólás erről szól. Miért közlitek hogy lanra akartok menni hogyha 2 hét múlva bomlás van. Akkor kell lanra menni ha már több ideje együtt játszotok.

4. Másrészt itt van 2000 hozzászólás nehogy ne tudjál 5. embert találni. Neked kell Írni ha nem jelentkeznek.



 
 
 
 
Naggie  Annyi eszed van, mint egy tányér bablevesnek.
 

LectR2

febr. 26., 16:05
MGN! Te például hogy keresnél a csapatodba egy 5. embert???


-Laggolj nyugottan, senkit nem zavar ha 200-as ping-el játszol

-Lehetsz idióta aki sikít a ts-en végig

-Nem baj ha most látod elsőnek a cs-t majd belejössz (mi is belejöttünk 5 év alatt) 

-Elég ha hetente játszol 1-2 órát

-Lanról mi nem beszélünk!


Vagy hogy?

Most akkor ne adjon fel hirdetést senki mert te kielemezed amit leír?

Légyszíves írj egy példát amibe nem lehet belekötni az alapján amit te írtál!!!!


 
 
 
 
noavatar
MGN  Viccesek vagytok mind!

25% az embereknek itt ugyanazt hirdeti 2 hetente vagy havonta! [ Csapatot keresek ha lehet, legyenek értelmesek! Ehhez nem mondok semmit!

-Ne laggolj!


[ Majd külön szólok a szolgáltatómnak hogy léci csináljatok már valamit. ]


- legyen eszed!

 

[ Miről beszélsz ha neked sincs. Pár csapatot csináltam már és mindegyik tag azt állította hogy olyan okos, és sehol sincsenek már. Ha annyira okos akkor már lanon kéne lennie nem? Vagy a Top embereke között.]


-Hozd a szintet!


[ Magyarországon milyen szintről beszélünk? Mert kb 3 rétegbe tagolódnak a szintek a magyar közösségben!]


1.Szint! Akikre azt mondjuk hogy meglövik és mindenki sztárolja őket és már akkora arcuk van, hogy nem sok játékost engednek a körükbe. Ezek akik első, második, harmadik helyen végeznek lanon. Bármelyik magyar csapatba eltudnak helyezkedni a topok között, De csak a 20-30 ismerősük között válogatnak mert ők csak ilyenek, analfabétákkal már nem állnak le csak egy 10-es mix erejéig ahol megmutatják kik ők valójában. Ha netán felveszed őket steamedre hogy mutass valami trükköt, 1 hét múlva törölve leszel. Ha csak nem vagy valami nagyon jó arc és bírja a fejed. Ennyit a nagyokról. Tisztelet a kivételnek akik normálisak.


2.Szint! 50%-ban az összes ilyen játékos itt hirdet a tagfelvételnél, keresi a helyét, akik azt hiszik hogy lesz belőlük valaki. Persze van aki csak játszani akar és ezzel nincs is probléma. Még valami ha nem ülsz le napi 4 órát Dmelni és gyakorolni senki sem leszel, és persze kell a szükséges felszerelés is. 4-5 éve figyelem a közösséget és akik bejutottak ebből az 50%-ból a top csapatok közé az kb 6-7 csapat, 5 év alatt. Nembaj hogy hirdettek, hirdessetek, de ha összejön az 5 ember nem kéne feladni 2 hét múlva, hanem fel kell menni egy szerverre, leülni 2-3 órára és megbeszélni akkor most ki mit hogyan. És persze saját érdekedben ha jó akarsz lenni akkor DM,Bot, Aim mapok. És akkor lesz Fejlődés! 


3.Szint! Ők nincsenek itt! Ők fent vannak a Jonny Crew szerveren vagy a sima THC-n. Imádnak Publicolni, Ők azok a játékosok akik lazításképpen,vagy unaloműzőnek leülnek játszani. Velük nincs semmi gond. 1-2 azért ír egy TGF-et ide mert be akarnak kerülni a 2. szintre.! 


Ennyit a Magyar szintről!


-Légy aktív! 


Ez meg milyen követelmény!?!?

[Ha komoly csapatot akarsz, akkor keress olyan kocka embereket akik napi szinten 6-8-10 órát gépeznek és nem látnak a szemük előtt pinát csak azt a tetves monitort. És Éjjel-Nappal Cséznek. Vagy Munkanélküli és az anyja vagy apja tartja el és van ideje leülni!] 


-Lan ne legyen akadály!


Milyen Lan?

Magyarországon van Lan? Ja télleg ICl .

[Ha egy jót akarsz játszani menj le,ha szereted a társaságot. De ha nem tudunk egy szaros csapatot összetartani egy évig legalább és állandóan itt irkáltok akkor mi a fasznak írjátok ki hogy lan ne legyen akadály? Gondolkodj már! Először csapat és ha megvan rá a pénz meg biztosra lementek játszani egy jót, mert már megbeszéltétek és elhatároztátok akkor van értelme. De ez hogy havonta szétesnek a csapatok, szerintem felesleges kiírni hülyeségeket,ha úgy se  lesz semmi belőle.]


-Tudj írni magadról, és az eddigi múltadról, eredményeidről!

Te ki a faszom vagy? :D Milyen Múltamról? Eredményről!? 


1. helyezést értem el mell úszásba!

Ez jó lesz?? :D 

Cs-s múltra gondolsz? Mért aki most vette meg a csét az már nem jó? Lehet jobban játszik mint te! De ha benyögik hogy most kezdte te már Ignore Steam!  Felesleges kérdezni ilyet! 


Most következik a Kedvencem: NORMÁLIS KULTURÁLIS VISELKEDÉS!

... 

Majd vigyázzba állok neked! És tisztelgek. Mint a katonák. 

Erről azt gondoltok majd amit akartok ha kifejteném nem lenne elég 2 oldal.


Ha valaki megbántottam sorry. Már muszáj volt leírnom  2176-dik hozzászólásnak! És még több is lesz sajnos. Részben oktatásnak szántam. Valakinek nem fog tetszeni, de leszarom, ez a véleményem a hülye ki írásokra meg egyébre. Azért ide írtam mert a cs2hun nincs egy értelmes topic ahova írhattam volna ezt és  ezt látják a legtöbben.


Szép napot!





 

Naggie

febr. 26., 15:51
Annyi eszed van, mint egy tányér bablevesnek.
 
 
 
 
MGN  Viccesek vagytok mind!

25% az embereknek itt ugyanazt hirdeti 2 hetente vagy havonta! [ Csapatot keresek ha lehet, legyenek értelmesek! Ehhez nem mondok semmit!

-Ne laggolj!


[ Majd külön szólok a szolgáltatómnak hogy léci csináljatok már valamit. ]


- legyen eszed!

 

[ Miről beszélsz ha neked sincs. Pár csapatot csináltam már és mindegyik tag azt állította hogy olyan okos, és sehol sincsenek már. Ha annyira okos akkor már lanon kéne lennie nem? Vagy a Top embereke között.]


-Hozd a szintet!


[ Magyarországon milyen szintről beszélünk? Mert kb 3 rétegbe tagolódnak a szintek a magyar közösségben!]


1.Szint! Akikre azt mondjuk hogy meglövik és mindenki sztárolja őket és már akkora arcuk van, hogy nem sok játékost engednek a körükbe. Ezek akik első, második, harmadik helyen végeznek lanon. Bármelyik magyar csapatba eltudnak helyezkedni a topok között, De csak a 20-30 ismerősük között válogatnak mert ők csak ilyenek, analfabétákkal már nem állnak le csak egy 10-es mix erejéig ahol megmutatják kik ők valójában. Ha netán felveszed őket steamedre hogy mutass valami trükköt, 1 hét múlva törölve leszel. Ha csak nem vagy valami nagyon jó arc és bírja a fejed. Ennyit a nagyokról. Tisztelet a kivételnek akik normálisak.


2.Szint! 50%-ban az összes ilyen játékos itt hirdet a tagfelvételnél, keresi a helyét, akik azt hiszik hogy lesz belőlük valaki. Persze van aki csak játszani akar és ezzel nincs is probléma. Még valami ha nem ülsz le napi 4 órát Dmelni és gyakorolni senki sem leszel, és persze kell a szükséges felszerelés is. 4-5 éve figyelem a közösséget és akik bejutottak ebből az 50%-ból a top csapatok közé az kb 6-7 csapat, 5 év alatt. Nembaj hogy hirdettek, hirdessetek, de ha összejön az 5 ember nem kéne feladni 2 hét múlva, hanem fel kell menni egy szerverre, leülni 2-3 órára és megbeszélni akkor most ki mit hogyan. És persze saját érdekedben ha jó akarsz lenni akkor DM,Bot, Aim mapok. És akkor lesz Fejlődés! 


3.Szint! Ők nincsenek itt! Ők fent vannak a Jonny Crew szerveren vagy a sima THC-n. Imádnak Publicolni, Ők azok a játékosok akik lazításképpen,vagy unaloműzőnek leülnek játszani. Velük nincs semmi gond. 1-2 azért ír egy TGF-et ide mert be akarnak kerülni a 2. szintre.! 


Ennyit a Magyar szintről!


-Légy aktív! 


Ez meg milyen követelmény!?!?

[Ha komoly csapatot akarsz, akkor keress olyan kocka embereket akik napi szinten 6-8-10 órát gépeznek és nem látnak a szemük előtt pinát csak azt a tetves monitort. És Éjjel-Nappal Cséznek. Vagy Munkanélküli és az anyja vagy apja tartja el és van ideje leülni!] 


-Lan ne legyen akadály!


Milyen Lan?

Magyarországon van Lan? Ja télleg ICl .

[Ha egy jót akarsz játszani menj le,ha szereted a társaságot. De ha nem tudunk egy szaros csapatot összetartani egy évig legalább és állandóan itt irkáltok akkor mi a fasznak írjátok ki hogy lan ne legyen akadály? Gondolkodj már! Először csapat és ha megvan rá a pénz meg biztosra lementek játszani egy jót, mert már megbeszéltétek és elhatároztátok akkor van értelme. De ez hogy havonta szétesnek a csapatok, szerintem felesleges kiírni hülyeségeket,ha úgy se  lesz semmi belőle.]


-Tudj írni magadról, és az eddigi múltadról, eredményeidről!

Te ki a faszom vagy? :D Milyen Múltamról? Eredményről!? 


1. helyezést értem el mell úszásba!

Ez jó lesz?? :D 

Cs-s múltra gondolsz? Mért aki most vette meg a csét az már nem jó? Lehet jobban játszik mint te! De ha benyögik hogy most kezdte te már Ignore Steam!  Felesleges kérdezni ilyet! 


Most következik a Kedvencem: NORMÁLIS KULTURÁLIS VISELKEDÉS!

... 

Majd vigyázzba állok neked! És tisztelgek. Mint a katonák. 

Erről azt gondoltok majd amit akartok ha kifejteném nem lenne elég 2 oldal.


Ha valaki megbántottam sorry. Már muszáj volt leírnom  2176-dik hozzászólásnak! És még több is lesz sajnos. Részben oktatásnak szántam. Valakinek nem fog tetszeni, de leszarom, ez a véleményem a hülye ki írásokra meg egyébre. Azért ide írtam mert a cs2hun nincs egy értelmes topic ahova írhattam volna ezt és  ezt látják a legtöbben.


Szép napot!





 

BlackStar

febr. 26., 15:31
Egy igazi egyéniség vagy mesélj még.
 
 
 
 
noavatar

MGN

febr. 26., 14:49
Viccesek vagytok mind!

25% az embereknek itt ugyanazt hirdeti 2 hetente vagy havonta! [ Csapatot keresek ha lehet, legyenek értelmesek! Ehhez nem mondok semmit!

-Ne laggolj!


[ Majd külön szólok a szolgáltatómnak hogy léci csináljatok már valamit. ]


- legyen eszed!

 

[ Miről beszélsz ha neked sincs. Pár csapatot csináltam már és mindegyik tag azt állította hogy olyan okos, és sehol sincsenek már. Ha annyira okos akkor már lanon kéne lennie nem? Vagy a Top embereke között.]


-Hozd a szintet!


[ Magyarországon milyen szintről beszélünk? Mert kb 3 rétegbe tagolódnak a szintek a magyar közösségben!]


1.Szint! Akikre azt mondjuk hogy meglövik és mindenki sztárolja őket és már akkora arcuk van, hogy nem sok játékost engednek a körükbe. Ezek akik első, második, harmadik helyen végeznek lanon. Bármelyik magyar csapatba eltudnak helyezkedni a topok között, De csak a 20-30 ismerősük között válogatnak mert ők csak ilyenek, analfabétákkal már nem állnak le csak egy 10-es mix erejéig ahol megmutatják kik ők valójában. Ha netán felveszed őket steamedre hogy mutass valami trükköt, 1 hét múlva törölve leszel. Ha csak nem vagy valami nagyon jó arc és bírja a fejed. Ennyit a nagyokról. Tisztelet a kivételnek akik normálisak.


2.Szint! 50%-ban az összes ilyen játékos itt hirdet a tagfelvételnél, keresi a helyét, akik azt hiszik hogy lesz belőlük valaki. Persze van aki csak játszani akar és ezzel nincs is probléma. Még valami ha nem ülsz le napi 4 órát Dmelni és gyakorolni senki sem leszel, és persze kell a szükséges felszerelés is. 4-5 éve figyelem a közösséget és akik bejutottak ebből az 50%-ból a top csapatok közé az kb 6-7 csapat, 5 év alatt. Nembaj hogy hirdettek, hirdessetek, de ha összejön az 5 ember nem kéne feladni 2 hét múlva, hanem fel kell menni egy szerverre, leülni 2-3 órára és megbeszélni akkor most ki mit hogyan. És persze saját érdekedben ha jó akarsz lenni akkor DM,Bot, Aim mapok. És akkor lesz Fejlődés! 


3.Szint! Ők nincsenek itt! Ők fent vannak a Jonny Crew szerveren vagy a sima THC-n. Imádnak Publicolni, Ők azok a játékosok akik lazításképpen,vagy unaloműzőnek leülnek játszani. Velük nincs semmi gond. 1-2 azért ír egy TGF-et ide mert be akarnak kerülni a 2. szintre.! 


Ennyit a Magyar szintről!


-Légy aktív! 


Ez meg milyen követelmény!?!?

[Ha komoly csapatot akarsz, akkor keress olyan kocka embereket akik napi szinten 6-8-10 órát gépeznek és nem látnak a szemük előtt pinát csak azt a tetves monitort. És Éjjel-Nappal Cséznek. Vagy Munkanélküli és az anyja vagy apja tartja el és van ideje leülni!] 


-Lan ne legyen akadály!


Milyen Lan?

Magyarországon van Lan? Ja télleg ICl .

[Ha egy jót akarsz játszani menj le,ha szereted a társaságot. De ha nem tudunk egy szaros csapatot összetartani egy évig legalább és állandóan itt irkáltok akkor mi a fasznak írjátok ki hogy lan ne legyen akadály? Gondolkodj már! Először csapat és ha megvan rá a pénz meg biztosra lementek játszani egy jót, mert már megbeszéltétek és elhatároztátok akkor van értelme. De ez hogy havonta szétesnek a csapatok, szerintem felesleges kiírni hülyeségeket,ha úgy se  lesz semmi belőle.]


-Tudj írni magadról, és az eddigi múltadról, eredményeidről!

Te ki a faszom vagy? :D Milyen Múltamról? Eredményről!? 


1. helyezést értem el mell úszásba!

Ez jó lesz?? :D 

Cs-s múltra gondolsz? Mért aki most vette meg a csét az már nem jó? Lehet jobban játszik mint te! De ha benyögik hogy most kezdte te már Ignore Steam!  Felesleges kérdezni ilyet! 


Most következik a Kedvencem: NORMÁLIS KULTURÁLIS VISELKEDÉS!

... 

Majd vigyázzba állok neked! És tisztelgek. Mint a katonák. 

Erről azt gondoltok majd amit akartok ha kifejteném nem lenne elég 2 oldal.


Ha valaki megbántottam sorry. Már muszáj volt leírnom  2176-dik hozzászólásnak! És még több is lesz sajnos. Részben oktatásnak szántam. Valakinek nem fog tetszeni, de leszarom, ez a véleményem a hülye ki írásokra meg egyébre. Azért ide írtam mert a cs2hun nincs egy értelmes topic ahova írhattam volna ezt és  ezt látják a legtöbben.


Szép napot!





 
 
 
 

BlackStar

febr. 25., 20:40
Hello sziasztok! 2en mennénk csapatba amit elvárnánk:

-18+

-ne laggolj

-legyen eszed a játékhoz

-hozd azt a szintet amit mi


Steam:kincsiel , blackstarw0w




 
 
 
 
noavatar

Nowaday

febr. 25., 20:10
Hali. 3 embert keresünk matchmakingre. Akár csapat is lehet belőle a későbbiekben.

Feltétel 18+ és legalább AK rank. 

 
 
 
 

pod1

febr. 25., 11:56
Sziasztok! A következő megrendezésre kerülő ICLre szeretnék csapatot keresni. Magamról egy kicsit,Vas megyében lakom és 22 éves vagyok. Rankom védelmező2 ami persze nem a legjobb. Ha valakit mégis érdekelne keressen fel steamen; pixel210
 
 
 
 
noavatar

joulyka

febr. 24., 15:02
Sziasztok!

 Csapatot keresnék ,hol a csapatjáték és egyéb fontos dolgok megkérdőjelezése senkiben nem fordul meg,s a legfontosabb, hogy fix csapatot, mivel az állandó mix ből kicsit elegem lett :/

 1.6 ban 5 évig játszottam csapatban(összesen 7 évig), több rendezvényen is részt vettünk.

  Továbbra sincs ellenemre a különböző rendezvényeken való megjelenés, támogatom az ötletet. Nem tudom mennyire fontos tudni vagy mennyire nem, de a fő play-style az ssg 08 (ha jó ha nem ez van :/).

Magamról: 18 éves vagyok, jelenleg tanuló, napi aktivitást tudok biztosítani, stream, és egyéb kommunikációs programok használatában sem szenvedek hiányt!

Steam: joulyka vagy http://steamcommunity.com/id/szozi

 
 
 
 

LeBron

febr. 24., 12:43
Üdv

Szeretnék matchmakingelni értelmes emberekkel,eddig nem nagyon vettem komolyan a játékot ugyan is nem volt kivel, ez az egyedüli mm elég agyzsibbasztó, rám férne 1-2 komoly játék.
Vegyél fel ha rád is illetve kelll 1 újabb arc.

http://steamcommunity.com/id/lebron6
 
 
 
 
noavatar

frozenN

febr. 23., 18:40
Sziasztok!

Egy barátommal most próbálkozunk egy csapatot alapitani és 3 emberre lenne szükségünk!

Amit elvárunk: napi gyakorlás hétköznap 1 war hétvégén több..

                     ESL, illetve internetes versenyeken részvétel (később lan)

A magán életbe nem szólunk bele,szóval nem a játék lesz az első.

Ha érdekel,vagy még van kérdésed irj!

Steam : baluuemocipo2

 
 
 
 

HST

febr. 23., 14:59
Rankhúzáshoz keresnék embereket vagy csapatot.


 
 
 
 

nks.

febr. 23., 13:35
Üdv.

Csapatot keresek, 18 éves vagyok, valami értelmesek pls.

steam: syx_499

 
 
 
 

remuszbacsi

febr. 22., 18:48
Csapatba mennék! mix/matchmaking/onlinecup stb..

http://steamcommunity.com/profiles/76561197992455074/
 
 
 
 
noavatar

M3TaL

febr. 22., 14:56
Szervusztok!!

Játszó partnereket keresek magam mellé...

Nagyon új vagyok a CS világában kb 1 hónapja játszok vele a COD világából tértem át erre...
2 év COD2 és 3 év COD4 után úgy döntöttem hogy kipróbálom magamat a CS:GO nevű játékban :)

Rankom: Hozzátok képest elég kicsi eddig Gold nova 2
Korom: 18 :)
Skill: Szerintem kezdőhöz képest nem rossz de bőven van még mit tanulnom.

Ha esetleg játszanál velem akkor vegyél fel!
Steam: slash9625
 
 
 
 
noavatar

kickass

febr. 22., 14:23
Csapatba keresünk 2 embert.
"duplakala" környékén
steam: christan52
 
 
 
 

[Á]dám

febr. 22., 12:38

Sziasztok!


Silent Army Multigaming embereket keres!



Ha már csak egy like-al segítetek, megköszönjük!


Honlap: www.silentarmy.eu

Facebook: www.facebook.com/silentarmymg

Steam: www.steamcommunity.com/groups/silentarmycsgo


A jelentkezéseket mindenképp e-mailben, vagy a honlapon a "Contact" menüpont alatt várom.

Nagyobb szükségünk a honlapfejlesztőkre illetve hírszerkesztőkre van, mivel CS:GO-ban már így is nagy a túljelentkezés.


Üdvözlettel,

Homoki Ádám

 
 
 
 

yalse

febr. 21., 23:22
Sziasztok!

Frissen alakult CS:GO csapatba keresünk egy Snipert,valamint még egy embert .


Elvárások: 18+
- amit azt irányító mondd(ha azt mondja késsel fuss be a smoke-ba megteszed )
- légy aktív
- LAN NE legyen akadály
- Legyen skilled
- Értelem legyen meg

Céljaink: Netcupok, aztán majd kialakulnak .

Elérhetőségek:http://steamcommunity.com/profiles/76561198125789297/
                  -http://steamcommunity.com/id/FrixeX/
 
 
 
 
noavatar

endlexCSGO

febr. 21., 21:33
CSGO csapatba keresünk 2embert!

tavaszi iclre mennénk

napi warok, taxok, nem MM!!!!

steam: indregeron

+18 

 
 
 
 

CrazY-SounD

febr. 21., 13:52
Sziasztok!
Csapit keresek : nonohun azon belüll CrazY-SounD

-Lan-ra megyek nem akadály
-Korom: 14 ,de normális vagyok.
-1év cs:go (rank kala-masik acc) 6 év 1.6
-Sírás kizárva , folyamatos info ,map ismerete
-Aktívitáció:egésznap.
Többit majd játék közbe.
 
 
 
 
VieweRas  

Sziasztok!


Csapatba kersünk 5.-et!

Tervek, komolyak! Igen, lanra szeretnénk menni.


Elvárások:

-Életkor: 16+

 

Xcept

febr. 21., 11:17
Majdnem papa majdnem.....

A teljes szöveg így hangzik: 

Sziasztok!



Csapatba kersünk 5.-et!

Tervek, komolyak! Igen, lanra szeretnénk menni.



Elvárások:

    -Életkor: 16+

    -Rank: dupla kala "ez alatt ne nagyon keressetek"

    -Értelem legyen, gondolkodásmód ne egy 12 évesé legyen!

    -Lan ne legyen akadály!

    -Kezdő játékosok kíméljenek. Ez alatt értem, hogy legalább fél év cs:go és pár év 1.6 vagy source legyen a hátad mögött!

    -Légy aktív! Ez alatt értem, cup-okon részt tudj venni. Akár hétköznap is!

    -Tudj írni magadról, és az eddigi múltadról, eredményeidről!



Elérhetőség "steam": geronimo_one vagy xceptnew



Üdv!

 
 
 
 

VieweRas

febr. 20., 22:39

Sziasztok!


Csapatba kersünk 5.-et!

Tervek, komolyak! Igen, lanra szeretnénk menni.


Elvárások:

-Életkor: 16+

 
 
 
 

blitZ

febr. 20., 21:21
5 -iket keresel teambe

elvárás :
-18 +
értelem
többit később , steam : rytm3
 
 
 
 

bubi

febr. 20., 19:05
ICL 19-re teamet keressnek Steam Bubi
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 1237
 
1502
 
 
 
kép 1277
 
1491
 
 
kép 319
 
1775
 
 
 
kép 5400
 
2663
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu