Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 

BLESK

febr. 20., 10:53

Hali! Csapatoznék értelmes emberekkel lehetőleg LAN-ra elmenjünk, ne legyenek rage-elések főleg csapaton belül.

Legyenek gyakorlások, taktikolások.



Amit tudni lehet rólam : 

- Nem vagyok egyáltalán síros fajta.

-Nagyon komolyan, elszántsággal veszem a játékot.

-Viszonylag sokat vagyok online.

-Nem rég kezdtem a CS:GO-t szóval mondhatni, hogy még szoknom kell 

de ha picit türelmesek vagytok hamar felhozom magam. 

-Korom 19 sulizok mellette dolgozom és hozzá tenném, hogy van időm játszani. 

-Értelem? Ezt úgy is te / ti fogjátok eldönteni, hogy számotokra mennyire vagyok értelmes. 

Köszönöm, hogy elolvastátok a levelet remélem lesz érdeklődő. 


Steam: Oneandonly_Ricsike94


UI:..

PM-be légyszíves ne írj mert nem mindig nézegetem az oldalt. 

 
 
 
 

DWRRR

febr. 18., 16:33
Tavaszi ICLre keresek csapatot!

  • aktív vagyok
  • esl/esea/leetway stb.. nem probléma 
  • 18 éves vagyok

 
 
 
 
noavatar

dervol

febr. 17., 22:19
Értelmes fixmixet keresek!!! rangom dupla kala add me : pondro96
 
 
 
 

HST

febr. 17., 19:42
Sziasztok!


Teamet keresek mixekre vagy fix is szóba jöhet.

Rankom még nincs, GO-val most kezdtem el játszani. Egyedül annyira nem fun a rank gyűjtés. Régebben évekig toltam, még 1.5-el kezdtem.

Életkorom: 32

Nem bánom ha hasonló korosztályú emberek keresnek meg :)

Steamen is ez a nevem.



Üdv!

 
 
 
 

InToO

febr. 17., 16:25
értelmes fixmix-et, csapatot keresek

rank: sas

életkor: 22

go-val azóta tolom mióta kijött.


steam: intooo

 
 
 
 

CSUTEEE

febr. 17., 16:12
Üdv. Keresek olyan embereket , vagy olyan csapatot, akiknek nem akadály az , hogy Londonban élek. Kedvem van játszani, sőt későbbiek folyamán lan-ra is eltudok menni( persze mikor már otthon leszek) . 


Elképzelésem erről az egészről:

  • Normális életkor: 17+ 
  • Valami fogalma legyen azért a játékhoz
  • Mivel én a kezdetektől játszom a counter-strike-ot, ezért tudom hogy milyen nehéz egy csapatot összehozni vagy ilyesmi. Tehát az aki jön vagy hív ne várja azt el hogy a világ legjobbja lesz két hét után, vagy egy verseny után.
  • Elsődleges célom az hogy egy összeszokott jó társaságba játszak, tehát ha ti/te is ezt akarjátok írjatok bátran.
  • Nem kell hogy szponzor legyen, nem kell hogy mindenki GOD módba tolja, de ha h*lye vagy a játékhoz akkor inkább hanyagold. :)
  • Heti 2-3 nap, amikor a lehető legtöbbet tudunk játszani, az már elfogadható. (mindenkinek van magánélete, szóval ne várjátok el hogy űber kocka legyek.)
  • Ne rinyálj , csak akkor ha nem játszunk.
  • Képes vagyok eseara bármilyen lanra külföldi / otthoni elmenni játszani.
Ha te/ti is így gondoljátok és szimpi vagyok akkor  vegyetek fel steamen a csuteee néven.


Előre is köszi, üdv Zsolt "csuteee" Ágoston.

 
 
 
 
noavatar

JackeL

febr. 16., 21:27
Sziasztok!


2-en csapatot keresünk, MM-re vagy akár kupákra is, rankunk DMG, napi szinten aktívak vagyunk délután/este, 23 évesek elmúltunk, tehát komolysággal sincs probléma.

Steam: jackelzor

 
 
 
 

pod1

febr. 16., 18:53
Üdv! A tavaszi ICLre keresünk 2-en csapatot. Nem éppen a legjobb játékosok vagyunk,tehát mi csak az élmény és a szórakozás miatt szeretnénk venni,persze a mérkőzéseket komolyan véve. Aktivitással semmi gond tehát a gyakorlás is pöröghet:) Steam: pixel210
 
 
 
 
noavatar

sober

febr. 15., 15:14
Sziasztok s0ber vagyok! FIX teamba keresek embereket! klánunk a bullshitz névre hallgat:)
elvárások:életkor:
14 vagy a felett
Infó!!
Ts3
NORMÁLIS KÚLTÚRÁLIS VISELKEDÉS!

steam: loosey0 vagy ramp4

FONTOS!
 
 
 
 
noavatar

Kv1xzu

febr. 15., 11:48
Sziasztok ! Fix teambe keresünk 3 embert  ! Mielőtt összeszokik a team addig versengő aztán Nc de lan is szóba jöhet ! 
Elvárások : +18 
Ts3   
Infózás 
Legalább arany nova rank  vagy 100 óra 
Steam: kovesz13 vagy joulyka
 
 
 
 

ziggurat

febr. 14., 01:12
Hello,

csapatot keresek, 2007 óta játszottam az 1.6-al, 2013 szeptember óta csgo-zok. Munkahelyik elfoglaltság miatt elég ritkán játszom, de ha akadna egy motivált, legalább 18-20 éves (én 23 éves leszek augusztusban) tagokból álló csapat akkor a maradék szabadidőmet is a játékra tudnám fordítani.

Magamról még annyit hogy türelmes, a legfeszültebb helyzetekben is higgadt játékosnak tartom magam és jó csapatjátékos vagyok. Minden mást pm-ben v. steamen elmondok.


steam: kadrian97

 
 
 
 
noavatar
velor  Van egy nyelvtan érzéked az már biztos. :D
 

PYMAS

febr. 12., 20:14
Sikerült megfogalmazni :D
 
 
 
 

LE4DER

febr. 12., 17:59
Hello!

Az EBQ Multigaming CS:GO csapatába keresünk 2 játékos-t. Feltételek:
- kor: legalább 16 legyél
- normális viselkedés
- légy aktív

Ha érdekelne a dolog vegyél fel steamen: le4der1

 
 
 
 
noavatar

DuplaD

febr. 11., 21:30
Komolyabb ESEA/ESL teamet keresek.

16+, no rage, értelem ++++

LAN-ra tudok menni természetesen és cup-okon is részt tudok venni.

steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198057583713/

Holnap 02.12 csaknem egész napos ESEA live streamet tartok. http://www.twitch.tv/fox723 


 
 
 
 
noavatar

Rusher

febr. 11., 21:02
erős,értelmes csapatot keresek! pm
 
 
 
 
noavatar

Elbadpapa

febr. 11., 02:28
mixre keresek csapatársakat.

rangom: dupla ak

steam: csgopapi

 
 
 
 
noavatar

bika

febr. 09., 20:12
mixelgetnénk

steam: BBIIKKAA

 
 
 
 

BLESK

febr. 09., 13:33
2 aktív játékost keresünk Aurorage-MultiGaming Counter-Strike Global Offensive squad- ba. Amit rólunk tudni kell: 

1.6 ba elég rég óta játszunk együtt. Nagyjából 4 éve LAN-ra mindenféle képen elszeretnénk menni elsősorban Magyarországon (ICL). Ha itt jól teljesítünk, tervben vannak külföldi LAN-események is. De ezekhez a tervekhez nem komolytalan emberekre

van szükségünk szóval aki úgy érzi, hogy tényleg teljes oda adással van egy csapatért az jelentkezzen.

Alap feltételek: kor : min. +18

                     értelem: ne olyan legyen a felfogásod mint egy 12 éves "PUB" játékosnak.

                    LAN-természetesen NE legyen akadály.

Nagyjából ennyit szerettem volna. 

Elérhetőség: Steam: Oneandonly_Ricsike94 

 
 
 
 
PYMAS  Helló. Keresnék olyan játékos(okat) akivel tudnék alapítani egy csapatot, vagy egy társulnék csapatba.

Minden mást steamen : PYMAS

 

velor

febr. 09., 13:27
Van egy nyelvtan érzéked az már biztos. :D
 
 
 
 
noavatar

javie

febr. 09., 10:53
3 aktív játékost keresünk, folyamatos higgadt játékra. 18+, lan képesség, kommunikációs érzék, min 2év cs tapasztalat. Komoly tervek a jövőre nézve! Nem ebből akarunk megélni, de a csapatot alapvetően következő ICL-re építjük, addig is elfoglaljuk magunkat ESL és egyéb netes ligákkal. Közös szerverbérlés is lesz, ezért ne sajnálj 2 eurót bedobni a közös kasszába. Röviden ennyi, ha minden követelménynek megfelelőnek találod magad, msg @ steamfriends javieN, XerPY (steamen keress, ne itt)
 
 
 
 
noavatar

PYMAS

febr. 08., 21:09
Helló. Keresnék olyan játékos(okat) akivel tudnék alapítani egy csapatot, vagy egy társulnék csapatba.

Minden mást steamen : PYMAS

 
 
 
 
noavatar

Naggie

febr. 08., 12:28
Hi ! Csapatot keresnék hosszútávra , eddig úgy néz ki hogy a lan is pöröghet , rank: duplakala , Játéktapasztalat: 6 év. PM ME
 
 
 
 

pihee

febr. 07., 22:14
Hey!


18+


Versengőre keresnék csapatot ! 

Vagy komolyabb csapat is szóba jöhet de csak ha AKTIVITÁS VAN!

 
 
 
 

[Á]dám

febr. 06., 08:09
Sziasztok!

CS:GO-ban próbálok összehozni egy normális, valamire való csapatot.
Először is nem szeretnék kezdő játékosokkal foglalkozni, így mm-ben körülbelül koszorús sas szintet elért, 16. életévüket betöltött játékosokat várnék, akiknek már van tapasztalata CS:GO, CS:S vagy COD játékokban.

További elvárások:
Napi aktivitás
Lanra beszámíthatóság
Normális hangvitel társaid felé

Amit nyújtani tudok:
Szerver
TS3 Szerver
Ventrilo Szerver
Lan póló
Normális játék menet
Az ország bármely részéről utaztatás (épp ezért az ország bármely részéről lehet nevezni)
Szomszédos országokból meg lehet beszélni az utaztatást, akár még Lengyelországból is

Ha az elvárásoknak megfelelsz és szeretnél egy jól működő csapathoz tartozni, nyugodtan jelentkezz nálam Steam-en " makelpapa " esetleg e-mail-en " makel@citromail.hu ".
Ha úgy látom, hogy jól működő a csapat és lanra érdemes, a w.I.w. Gaming azonnali helyet nyújt a csapatnak a CS:GO Squad-jukban.

Rólam egy kicsi:
https://www.counter-strike2.hu/videok/cs-go-my-belover
http://www.youtube.hu/makel93

Várom szíves jelentkezőket.
Üdvözlettel,
Homoki "[Á]dám" Ádám
 
 
 
 
noavatar

paNda551

febr. 05., 16:33
Sziasztok ! CS:GO csapatot keresek. Versengo rankom csak védelmezo mester 2 , de ennél sokkal jobb vagyok,csak mivel mindíg egyedul játszom.... Ha nem hiszed legalább egy esélyt adj nekem azzal,hogy megnézel. Komolyan szeretnék játszani, KOMOLYAN. steamem: "meleggmek"
korom: 17
kérlek... bármit megtennék egy jo csapatért
 
 
 
 
noavatar

MiNiGiANT

febr. 03., 09:26
Mixet/mixhez embereket keresek!
AK rank körul kb.

steam: MiNiGiANT
 
 
 
 
noavatar

Naggie

febr. 02., 18:49
Csapatba mennék , rank: duplakala , pm !
 
 
 
 

BlackStar

febr. 02., 16:28


Hello sziasztok! 2embert keresünk csapatba elvárásaink:


-18+


-ne laggolj


-mm rank legalább sas


-legyen eszed a játékhoz


-hozd azt a szintet amit mi


Steam:blackstarw0w

 
 
 
 

ragnarok

febr. 02., 12:45
Fix teambe mennék, lehetőleg Debrecen környékén.


Kor : 18

Értelem : +


Többi steam : pengee401


 
 
 
 
noavatar

schuLtzy

febr. 01., 02:46
Hello, rankom dupla ak, voltam sokáig serif csillagos is de 1edül elég könnyű visszazuhanni a sok orosz miatt. matchmaking vagy 5on5 csapatot keresek. 1 hónapja játszom kb, előtte sosem cs-ztem de egyre jobban fejlődök sokat vagyok online, van múltam fps játékokban elég jó sikerekkel, cs:go-t is komolyan szeretném venni, minimum dupla ak-s v ennél feljebbi jelentezőket szeretnék, akiktől tudok tanulni stb! Steam: redrum0408 
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 1381
 
1413
 
 
 
kép 308
 
2021
 
 
kép 1153
 
1516
 
 
 
kép 5750
 
1704
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu