Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

Bicuka

nov. 05., 14:59
Sziasztok!!!

Ha szeretnél egy jó csapathoz tartozni, szeretnél velünk játszani ,mixelni és szórakozni akkor nálunk a helyed!!!

Mindenkit vár a G#LD BEER szerverhálózat, rengeteg játékkal, jó haverokkal, ingyenes és akciós adminjogokkal, és rengeteg mással!

Csapatunk 6 darab Counter Strike 1.6, 2 darab Call of Duty és egy Team speak 3 szerverrel büszkélkedik.


Weboldal: http://goldbeer.clans.hu/news.php


Szervereink: Cs 1.6.: Szerver 1: GunGame:                Ip.: 91.82.84.214:27225

                      Szerver 2: DeathMatch:             Ip.: 91.82.84.215:27236

                      Szerver 3: CTF (Capture the Flag): Ip.: 193.138.125.75:27246

                      Szerver 4: PaintBall:              Ip.: 193.138.125.89:27224

                      Szerver 5: AWP, Scout:             Ip.: 193.138.125.75:27304

                      Szerver 6: Pub, MIX, Aim:          Ip.: 193.138.125.75:27225 


  Call of Duty.:                              Ip.: 91.82.84.214:28966 ˙

             (Jelszóval védve, jelszót a TeamSpeak 3 szerverünkön találod)

  TeamSpeak 3.:                               Ip.:91.82.84.207:9933

             (Kérésre kiadó szobák, kérhető jogok, stb..


                                                      Jó játékot!!!!


 
 
 
 
noavatar

$eR!

nov. 05., 14:17
Sziasztok! Nah egy utolsó próbálkozás, mert akik eddig felvettek...hát... húha ! :D

Szívesen csatlakoznék egy meglévő team - hez , lehetőleg 20+ ! Ami számomra fontos, aktivitás , (nem kell , hogy napi 10 órát játssz, mert nem elvárás és remélem van életed) heti 3-4 szer azért össze ülni pörgetni pár mixet , és ami a leglényegesebb ! ÉRTELEM ! , ha nincs meg ne is olvasd tovább!  ICL-re is szívesen mennék ,( mert még nem voltam és érdekelne az ottani légkör ! de ahogy elnézem a jelenlegi helyzetet , 90 évesen fogok cs:go-val icl-re jutni :D )

23 éves vagyok... csgo-ba februártól számítva beleraktam  900 órát(előtte 1.6 olyan 2000 óra), úgy, hogy nyáron nem játszottam.... most jöttem haza külföldről nemrég (meló volt), idén már nem megyek vissza , szóval időm mint a tenger !

Egy utolsó próbát még megér, aztán , ha ez sem sikerül... nem tudom , kipörgetem a super mario-t , és felgyújtom a gépem ! :D
Üdv. !

Steam : seri19900817

 
 
 
 

own

nov. 03., 13:23

HAI!

Sajnálatos módon, míg inaktivitásomat töltöttem, megfogyatkoztak az aktívan játszó ismerőseim. Emiatt keresnék olyan társaságot, embert, fix-mixet, csapatot, akármit akik valamilyen szinten aktívak, az esti órákban játszanak. Akár mm, akár mix. Különösebb elvárásom nincs, lődd meg, légy értelmes, lássam, hogy gondolkodsz.

Addolj steamen, vagy PM!

 
 
 
 

_eXp.

okt. 31., 19:27

Üdv.

Egy kisebb baráti társaság keres néhány új tagot.

Jelenleg főként matchmaking-el múlatjuk az időt.

Általában a délutáni és esti órákban vagyunk aktívak(munka után).

A játékkal a szórakozás és a kikapcsolódás miatt játszunk, de nem vagyunk kezdők.

Illetve 25 év körüli a társaság.


Akinek lenne kedve hozzánk csatlakozni:

http://steamcommunity.com/id/_exp


Peace!

 
 
 
 
noavatar

Rootshunterz

okt. 31., 13:07
Hellosztok (:

Csapatot keresek /igen még mindig mert akik felvettek...az minden volt csak nem csapat/

Fél éve GO-zok aktívan,versengő,DM gyakorlásnak./Ne lepjen meg a 37 óra az accon mert új!/

Skillem az helyzet függő,de meglövöm.Meg ezt úgyis látjátok majd.

Aktivitásommal nincs baj,de persze életem nekem is van.

Aki meg azzal kezdené a steamen a beszélgetést,hogy milyen rangod van? Az fel se vegyen köszi :).

Steam: rootshunterz_ /Lehetőleg aki komolyan gondolja olyanok vegyenek fel!/

 
 
 
 

Lokypapa

okt. 31., 10:59

Hali 5. nek mennék 20+ skiil nem árt... 2006 óta játszom


http://steamcommunity.com/id/0013321902

 
 
 
 
Rootshunterz  Az a poén,hogy itthon a CS:GO meg van hallva...elég ha megnézzük az ICL-re nevezettek GO részlegét...és az ott látottak elszomorítanak :).

Ide meg feljövök és azt látom,hogy "kismillió" ember csapatot keres...ha itt összeállnának tényleg rendes csapattá az arcok,meg 5-6-szorozódna a fix 5ös csapik száma és lenne élet.

De nem ilyen nem fog bekövetkezni mert ilyenek vagyunk mi Magyarok :),maradunk az elavult 1.6-nál aminek köze nincs már az E-sport magas szintjéhez!

/NEM nem Magyarországot említem mert itthon ez a fav game.. de elég ha kitekintünk a Dreamhackre...minden nagy csapi átállt a GO-ba mert az 1.6 halott/. 

Szóval nem vágom honnan ered a probléma,hogy semmi komoly team nincs itthon leszámítva azt a párat...na se baj én nem adom fel. 

/pontosan igazad van no life ony game!/

/Oltsál le mert írni mertem igazad van! :D/

Na pacsi.

 

csopi

okt. 30., 18:43
Ez így van!
 
 
 
 

blitZ

okt. 29., 20:18
2 értelmest team-be , elvárás :
- +18
- lan motivált
- értelem

steam : rytm3  

 

 

 
 
 
 
noavatar

ladock1

okt. 29., 16:51
hali. Haloween Nightcupra csapatba 5. keresek ! KOmoly érdeklődők megkereshetnek! Pm or steam!

http://steamcommunity.com/id/LcKI/

 
 
 
 

Lokypapa

okt. 29., 16:29
Hali 5. nek mennék 20+ skiil nem árt... 2006 óta játszom


http://steamcommunity.com/id/0013321902

 
 
 
 
P4TR1K  Az utolsó 2 soroddal jól tarkón b*sztad azt amit írtál. A lényeg anniy, hogy nem egy 1.6-os csapattól hallottam azt, hogy "jajj dejó sok év után végre nekünk is van lehetőségünk arra, hogy valahol nyerjünk valamit, mert nincs WiLD meg nincs teamwork stb. Ő meg már nem azért játszik, mert hűű de top player akar lenni, hanem mert szereti a kis játékát. Aki komolyabban akar játszani az úgyis CS:GO-zik, aki meg most fog elkezdeni játszani, az meg nem 1.6-al fogja kezdeni, hanem cs:go-val.


Egyébkén "maradunk az elavult 1.6-nál aminek köze nincs már az E-sport magas szintjéhez!"  <-- ehhez egy kérdés: MIKOR VOLT ITTHON MAGAS SZINTŰ ESPORT? Jaa, hogy az xDk meg a FOP meg az Anci alakított valamit külföldön? Deee bocsáss meg nem úgy, mint amit te most elvárnál, hogy a segge alá nyomja a csapatnak a repjegyet a szponzor meg 4-5*-os luxus hotelbe laknak és ha kimegy a boltba egy rohadt kóláért akkor azt is kifizetik nekik! Merthogy tény, ez megy kint a TOP csapatoknál. De pont az ilyen emberek miatt, mint te meg a "spanok" nincs itthon semmi és nem is lesz míg fel nem fogjátok, hogy nem úgy kell indulni, hogy "heli, megjöttem. Kérnék 1 ingyen lant szállással+pólóval, ja de ne ICl legyen mert az kaki (bocsánat) hanem valami környező lan. Ja de én nem bírok sokat utazni, uh nem ártana, ha repülővel mennénk, vagy mondjuk űrhajóval, mert g*ci jó vagyok és megtehetem".... Na jó nem ragozom, mert felesleges. Vagy megértetted, vagy nem. Több ló nem indul. 


Mielőtt jönne a replay: nem, nem leoltottalak, csak elmondtam a véleményemet!


Na PACSI.

 

dennis

okt. 29., 16:01
Mar ne haragudj meg, de amikor az altalad felsorolt csapatok alkottak valamit, te még nem is éltél szerintem, vagy éppen pelenkaba vizeltél, szoval nem értem hogy miért beszész ugy mintha te atélted volna ezeket a dolgokat, vagy akarmilyen belelatasod lenne a hazai/külföldi topcsapatok életébe.

Ergo amire te gondolsz az nem REPLAY, hanem REPLY :-) !

 
 
 
 
noavatar

Rootshunterz

okt. 29., 13:24
Ez meg nem neked ment M1LLR hanem Patriknak de mind1.Most vettem észre.
 
 
 
 
noavatar
M1LLR  ++
 

Rootshunterz

okt. 29., 13:21
Nekem nem szponzor kell...nem szállodák...meg nem pénz azt én magamnak intézem :) Én csak játszani akarok,meg hiányolom a régi időket..

Meg ez az ami undorító,ez a cinikus sz*r felfogás...de nem járatom a számat fölöslegesen mert nem érdekelsz sem te sem a hozzád hasonlók :).

 
 
 
 
P4TR1K  Az utolsó 2 soroddal jól tarkón b*sztad azt amit írtál. A lényeg anniy, hogy nem egy 1.6-os csapattól hallottam azt, hogy "jajj dejó sok év után végre nekünk is van lehetőségünk arra, hogy valahol nyerjünk valamit, mert nincs WiLD meg nincs teamwork stb. Ő meg már nem azért játszik, mert hűű de top player akar lenni, hanem mert szereti a kis játékát. Aki komolyabban akar játszani az úgyis CS:GO-zik, aki meg most fog elkezdeni játszani, az meg nem 1.6-al fogja kezdeni, hanem cs:go-val.


Egyébkén "maradunk az elavult 1.6-nál aminek köze nincs már az E-sport magas szintjéhez!"  <-- ehhez egy kérdés: MIKOR VOLT ITTHON MAGAS SZINTŰ ESPORT? Jaa, hogy az xDk meg a FOP meg az Anci alakított valamit külföldön? Deee bocsáss meg nem úgy, mint amit te most elvárnál, hogy a segge alá nyomja a csapatnak a repjegyet a szponzor meg 4-5*-os luxus hotelbe laknak és ha kimegy a boltba egy rohadt kóláért akkor azt is kifizetik nekik! Merthogy tény, ez megy kint a TOP csapatoknál. De pont az ilyen emberek miatt, mint te meg a "spanok" nincs itthon semmi és nem is lesz míg fel nem fogjátok, hogy nem úgy kell indulni, hogy "heli, megjöttem. Kérnék 1 ingyen lant szállással+pólóval, ja de ne ICl legyen mert az kaki (bocsánat) hanem valami környező lan. Ja de én nem bírok sokat utazni, uh nem ártana, ha repülővel mennénk, vagy mondjuk űrhajóval, mert g*ci jó vagyok és megtehetem".... Na jó nem ragozom, mert felesleges. Vagy megértetted, vagy nem. Több ló nem indul. 


Mielőtt jönne a replay: nem, nem leoltottalak, csak elmondtam a véleményemet!


Na PACSI.

 

M1LLR

okt. 29., 12:36
++
 
 
 
 
Rootshunterz  Az a poén,hogy itthon a CS:GO meg van hallva...elég ha megnézzük az ICL-re nevezettek GO részlegét...és az ott látottak elszomorítanak :).

Ide meg feljövök és azt látom,hogy "kismillió" ember csapatot keres...ha itt összeállnának tényleg rendes csapattá az arcok,meg 5-6-szorozódna a fix 5ös csapik száma és lenne élet.

De nem ilyen nem fog bekövetkezni mert ilyenek vagyunk mi Magyarok :),maradunk az elavult 1.6-nál aminek köze nincs már az E-sport magas szintjéhez!

/NEM nem Magyarországot említem mert itthon ez a fav game.. de elég ha kitekintünk a Dreamhackre...minden nagy csapi átállt a GO-ba mert az 1.6 halott/. 

Szóval nem vágom honnan ered a probléma,hogy semmi komoly team nincs itthon leszámítva azt a párat...na se baj én nem adom fel. 

/pontosan igazad van no life ony game!/

/Oltsál le mert írni mertem igazad van! :D/

Na pacsi.

 

P4TR1K

okt. 29., 12:31
Az utolsó 2 soroddal jól tarkón b*sztad azt amit írtál. A lényeg anniy, hogy nem egy 1.6-os csapattól hallottam azt, hogy "jajj dejó sok év után végre nekünk is van lehetőségünk arra, hogy valahol nyerjünk valamit, mert nincs WiLD meg nincs teamwork stb. Ő meg már nem azért játszik, mert hűű de top player akar lenni, hanem mert szereti a kis játékát. Aki komolyabban akar játszani az úgyis CS:GO-zik, aki meg most fog elkezdeni játszani, az meg nem 1.6-al fogja kezdeni, hanem cs:go-val.


Egyébkén "maradunk az elavult 1.6-nál aminek köze nincs már az E-sport magas szintjéhez!"  <-- ehhez egy kérdés: MIKOR VOLT ITTHON MAGAS SZINTŰ ESPORT? Jaa, hogy az xDk meg a FOP meg az Anci alakított valamit külföldön? Deee bocsáss meg nem úgy, mint amit te most elvárnál, hogy a segge alá nyomja a csapatnak a repjegyet a szponzor meg 4-5*-os luxus hotelbe laknak és ha kimegy a boltba egy rohadt kóláért akkor azt is kifizetik nekik! Merthogy tény, ez megy kint a TOP csapatoknál. De pont az ilyen emberek miatt, mint te meg a "spanok" nincs itthon semmi és nem is lesz míg fel nem fogjátok, hogy nem úgy kell indulni, hogy "heli, megjöttem. Kérnék 1 ingyen lant szállással+pólóval, ja de ne ICl legyen mert az kaki (bocsánat) hanem valami környező lan. Ja de én nem bírok sokat utazni, uh nem ártana, ha repülővel mennénk, vagy mondjuk űrhajóval, mert g*ci jó vagyok és megtehetem".... Na jó nem ragozom, mert felesleges. Vagy megértetted, vagy nem. Több ló nem indul. 


Mielőtt jönne a replay: nem, nem leoltottalak, csak elmondtam a véleményemet!


Na PACSI.

 
 
 
 
noavatar

Rootshunterz

okt. 29., 11:22
Az a poén,hogy itthon a CS:GO meg van hallva...elég ha megnézzük az ICL-re nevezettek GO részlegét...és az ott látottak elszomorítanak :).

Ide meg feljövök és azt látom,hogy "kismillió" ember csapatot keres...ha itt összeállnának tényleg rendes csapattá az arcok,meg 5-6-szorozódna a fix 5ös csapik száma és lenne élet.

De nem ilyen nem fog bekövetkezni mert ilyenek vagyunk mi Magyarok :),maradunk az elavult 1.6-nál aminek köze nincs már az E-sport magas szintjéhez!

/NEM nem Magyarországot említem mert itthon ez a fav game.. de elég ha kitekintünk a Dreamhackre...minden nagy csapi átállt a GO-ba mert az 1.6 halott/. 

Szóval nem vágom honnan ered a probléma,hogy semmi komoly team nincs itthon leszámítva azt a párat...na se baj én nem adom fel. 

/pontosan igazad van no life ony game!/

/Oltsál le mert írni mertem igazad van! :D/

Na pacsi.

 
 
 
 
noavatar

ShuFFLeV2

okt. 29., 10:34
A JustPlay Multigamingbe cs:go csapatot keresünk ! 
   Többi steam en : rayerz1
 
 
 
 

Lokypapa

okt. 28., 19:56
Értelmes csapatot keresek 5.nek mennék 20+
 
 
 
 

TirEEx

okt. 28., 19:14
Hype cs:go csapatba keresek 5.et!    18+

Steam:  gergicspeter

Többit ott!

 
 
 
 

ptR

okt. 28., 17:42
Látom sokan keresnek itt csapatot köztük Én is. Ezért szeretném felhívni a nagyérdeműt, csapatot csinálnék az itt csapatot kereső emberekből, akit érdekelne a dolog kérem vegye fel velem a kapcsolatot steamen: cserko93 [Komoly csapat, nem egy lanos, nem net team,stb.]
 
 
 
 
noavatar

Rootshunterz

okt. 28., 10:51
Sziasztok!

Csapit keresek,kezdetlegesen lehetünk egy fix 5ös mix team is de inkább a komoly teameket keresem! Minden mást steamen: rootshunterz_ 

 
 
 
 

bunnymax

okt. 27., 20:09
csapatot keresek ami lehetőleg ICL 18-at tervezi már így előre is. részletesebb infokat steamen: sancymanci
 
 
 
 

vojumG

okt. 27., 17:17
http://steamcommunity.com/profiles/76561198024587425

csapatba mennék lehetőleg 5.nek
 
 
 
 
noavatar
P4TR1K  én sajnos Lipták vagyok és csak egy lerakót tudok megfogni mert nem tudok forogni!
 

CarpE_

okt. 27., 10:34
Guzmicsnak jobban örülnénk :(
 
 
 
 

ptR

okt. 27., 09:16
mixelnék, csapatot raknék össze akár a következő ICL-re is.. bővebben steam: cserko93
 
 
 
 
CarpE_  Hello bello Fiatalok öregek veteránok kiéget net ÉS lan sztárok :D


Beszélgettem 1 ismerősömmel, hogy milyen jó volt anno régen (2002-2010) Lanokra, online ligák,éjszakákat végig játszani, üvöltözni, nevetni aztán kiégni mint a büdös szar :D


Aztán végül arra jutottunk,hogy ismét belecsapunk 1 csapat össze rakására.


Mivel a társammal már elég öregeknek számítunk így ügye nem várhatjuk el, hogy 5 lan végtelen play time értelem stb :D kb ha ezt várnám el ki is röhögném magam  :DDDDD


Mi már megjártuk azt amit akarunk, így úgy mond segítenénk azokat az embereket akik hozzánk jönnének, legyen szó: Lan vagy csak mix pörgetések vagy bármi. :)


Összefoglalva már agyilag kiégetett a csapattársam így 22:12 kor  aztán ilyen állapotban kell megírjam ezt *-* :3. 


Szóval:

Ha el hiszed te vagy a helyi Szalai Ádám vagy Devecseri és tudsz nevetni örülni a játéknak és amit csinálsz akkor szívesen látunk.


Steam:pagedown123 de inkább Ysty1971 <--- ezen vegyetek fel :D de aki az elsőn vesz az protekció élvezz xDDDDDDDDDD


Na Sziasztok :)

 

P4TR1K

okt. 26., 22:53
én sajnos Lipták vagyok és csak egy lerakót tudok megfogni mert nem tudok forogni!
 
 
 
 
noavatar

CarpE_

okt. 26., 22:14
Hello bello Fiatalok öregek veteránok kiéget net ÉS lan sztárok :D


Beszélgettem 1 ismerősömmel, hogy milyen jó volt anno régen (2002-2010) Lanokra, online ligák,éjszakákat végig játszani, üvöltözni, nevetni aztán kiégni mint a büdös szar :D


Aztán végül arra jutottunk,hogy ismét belecsapunk 1 csapat össze rakására.


Mivel a társammal már elég öregeknek számítunk így ügye nem várhatjuk el, hogy 5 lan végtelen play time értelem stb :D kb ha ezt várnám el ki is röhögném magam  :DDDDD


Mi már megjártuk azt amit akarunk, így úgy mond segítenénk azokat az embereket akik hozzánk jönnének, legyen szó: Lan vagy csak mix pörgetések vagy bármi. :)


Összefoglalva már agyilag kiégetett a csapattársam így 22:12 kor  aztán ilyen állapotban kell megírjam ezt *-* :3. 


Szóval:

Ha el hiszed te vagy a helyi Szalai Ádám vagy Devecseri és tudsz nevetni örülni a játéknak és amit csinálsz akkor szívesen látunk.


Steam:pagedown123 de inkább Ysty1971 <--- ezen vegyetek fel :D de aki az elsőn vesz az protekció élvezz xDDDDDDDDDD


Na Sziasztok :)

 
 
 
 
noavatar

blaziiiey

okt. 25., 23:58
fix mg érdekelne, komoly,összeszokott 5öst, pm!
 
 
 
 

nks.

okt. 24., 17:20
Volt csapattársammal csapatot keresünk, fix hármassal ha lehetne és egy kis értelemmel.

steam: syx_499

 
 
 
 
noavatar

ladock1

okt. 24., 15:31
hali. csapatot keresnék halloween night cup-ra.. 

Steam: http://steamcommunity.com/id/LcKI/

 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 3544
 
1474
 
 
 
kép 1004
 
1752
 
 
kép 2999
 
1478
 
 
 
kép 4610
 
1403
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu