Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

FEiNT

júl. 03., 17:47
3 embert keresünk fixmixbe

főleg esti órákban játszanánk

legyél értelmes, játszani akarj,ne veszekedni,káromkodni. 

mi 19 évesek vagyunk

steam: promajster

 
 
 
 
noavatar

tamaseber

júl. 03., 17:23
sziasztok

Tomi vagyok és csapatot keresek

Általában top 2 vok a classic competitivben és mások szerint is jól játszok 

Bármilyen csapatba szivesen belépek csak rendszeresen legyenek játékok

előre is köszi :D

 
 
 
 
Karcsika  Csapatott keresek, tízenyóc vagyok , skill high+++++  


Ha köllök írj private levelet!!!


Bármilyen klán érdekel, csak lőjetek meg ilyenek,  meg mennyen az info özörrel, ja és szponzor meg szero is jó lenne ha lenne.


KÄ2c$|ka voltam puszi a hasatokra.

 

xxslayxxR

júl. 03., 16:08
HÁHÁ miért trollkodsz ? :DDD
 
 
 
 

Karcsika

júl. 03., 15:52
Csapatott keresek, tízenyóc vagyok , skill high+++++  


Ha köllök írj private levelet!!!


Bármilyen klán érdekel, csak lőjetek meg ilyenek,  meg mennyen az info özörrel, ja és szponzor meg szero is jó lenne ha lenne.


KÄ2c$|ka voltam puszi a hasatokra.

 
 
 
 

RIP

júl. 03., 11:54
Fix 5.-nek mennék komoly csapatba.kor 17,mid skill.

steam: 32rip32
 
 
 
 
silEnt  nahjóóóóóóóó:ASDADASDASD
 

csopi

júl. 02., 20:49
:DDDDD
 
 
 
 
  
 

silEnt

júl. 02., 15:22
nahjóóóóóóóó:ASDADASDASD
 
 
 
 

SHAk1

júl. 02., 14:01
Két embert keresünk CS:GO csapiba, legyél aktív, értlemes lődd meg, ICL 17 ne legyen akadály! PM me.
 
 
 
 
noavatar

Z-Style

júl. 02., 13:46
Főleg a késő délutáni és esti órákban aktív, több éves tapasztalattal rendelkező játékosokat keresek komoly csapatba. Online kupák, ESL, LAN ne legyen akadály. Ha sikerül megtalálni a megfelelő embereket, később külföldi lanok is szóba jöhetnek.


(Magamról röviden: Sok szabadidővel rendelkező 20 éves egyetemista vagyok. Lassan 10 éve CS-zek kisebb kihagyásokkal (régebben főleg Source, mostanában GO).)

Steamen esténként megtalálsz: huntazoo

Előny (de nem feltétel): 18+

 
 
 
 
pANDA  Sziasztok!

Komoly csapat érdekelne!

Magamról: 16 vagyok,de nem az a féle aki egész nap a f*szát veri a gép elött. Dolgozom ígyhát ha esetleg érdeklődsz ezt vegyed figyelembe. Szerintem egész jól játszom, de lenne még hova fejlődjek bőven. Csapatban jól működök, ha esetleg olyan akkor talán irányítani is tudnék(ha csak olyan:D) steam: panda896

 

pANDA

júl. 02., 09:20
Ja és netes cupok késöbb LAN (ICL17) nem akadály.:)
 
 
 
 

pANDA

júl. 02., 09:19
Sziasztok!

Komoly csapat érdekelne!

Magamról: 16 vagyok,de nem az a féle aki egész nap a f*szát veri a gép elött. Dolgozom ígyhát ha esetleg érdeklődsz ezt vegyed figyelembe. Szerintem egész jól játszom, de lenne még hova fejlődjek bőven. Csapatban jól működök, ha esetleg olyan akkor talán irányítani is tudnék(ha csak olyan:D) steam: panda896

 
 
 
 
noavatar

Carpe_Diem

júl. 01., 17:24
Aki szeretne indulni ICL17-en vegyen fel.steam:Ysty1971
 
 
 
 
noavatar
P4TR1K  nem írtad meg, hogy hányan vagytok! 20+ meg ilyenek, de 2-3-4 ember?:D
 

Carpe_Diem

júl. 01., 17:00
2 ember kell :D

steam:Ysty1971  vegyetek fel és játszunk :)

 
 
 
 

RIP

júl. 01., 14:20

Fix 5.-nek mennék komoly csapatba.kor 17,mid skill.

steam: 32rip32

 
 
 
 
 
 
noavatar

csadi

júl. 01., 12:13
Értelmes csapatot keresek 17+ és aktív vagyok.

steam:csadithelegend

 
 
 
 
Carpe_Diem  Hello Bello!


Röviden, tömören.:)


ICL 17(AUG 23-25) keresünk embereket.


Rólunk:

  • 20+
  • Lan tapasztalat.
  • Kellő bizonytalanság hülyéskedés rugjunk be az első napon és csokolom :D
Elvárunk:

  • Most mondhatám hogy 18+ emberek de mivel én 14 évesen voltam becup07-en így mindenkinek kijár a lehetőség.Amit leszőgeznék csak olyan ember jelentkezzen aki tényleg TÉNYLEG ÚGY érzi hogy alkalmas 1 rendezvényre meg 1 csapatban való együtt játékra.Nem vagyunk kiváncsi se az egodra meg hogy mekkora játékos vagy, együtt alkotunk csapatot max leszel a vizes fiú :DDD hozod a sört lanon xDD
  • Szóval 1 szó mint száz ha komolyan gondolják a jelentkezők a játékot meg az iclt mi is komolyan gondoljuk oda visza játék -adok-kapok.:)

UI: MIXRE meg esl stb-re is vehet fel ember mert unom már hogy hajnali 2 van és nem lehet játszani KÖSZII!!


Köszi, hogy elolvastad.


Steam:pagedown123

 

P4TR1K

júl. 01., 10:08
nem írtad meg, hogy hányan vagytok! 20+ meg ilyenek, de 2-3-4 ember?:D
 
 
 
 
noavatar
Carpe_Diem  Hello Bello!


Röviden, tömören.:)


ICL 17(AUG 23-25) keresünk embereket.


Rólunk:

  • 20+
  • Lan tapasztalat.
  • Kellő bizonytalanság hülyéskedés rugjunk be az első napon és csokolom :D
Elvárunk:

  • Most mondhatám hogy 18+ emberek de mivel én 14 évesen voltam becup07-en így mindenkinek kijár a lehetőség.Amit leszőgeznék csak olyan ember jelentkezzen aki tényleg TÉNYLEG ÚGY érzi hogy alkalmas 1 rendezvényre meg 1 csapatban való együtt játékra.Nem vagyunk kiváncsi se az egodra meg hogy mekkora játékos vagy, együtt alkotunk csapatot max leszel a vizes fiú :DDD hozod a sört lanon xDD
  • Szóval 1 szó mint száz ha komolyan gondolják a jelentkezők a játékot meg az iclt mi is komolyan gondoljuk oda visza játék -adok-kapok.:)

UI: MIXRE meg esl stb-re is vehet fel ember mert unom már hogy hajnali 2 van és nem lehet játszani KÖSZII!!


Köszi, hogy elolvastad.


Steam:pagedown123

 

FUNKILL

júl. 01., 02:41
183 én ekkora játékos vagyok
 
 
 
 

yexi

jún. 30., 23:24
ICL17re csapatot keresek.

steam:xteammember05

 
 
 
 
noavatar
Carpe_Diem  Hello Bello!


Röviden, tömören.:)


ICL 17(AUG 23-25) keresünk embereket.


Rólunk:

  • 20+
  • Lan tapasztalat.
  • Kellő bizonytalanság hülyéskedés rugjunk be az első napon és csokolom :D
Elvárunk:

  • Most mondhatám hogy 18+ emberek de mivel én 14 évesen voltam becup07-en így mindenkinek kijár a lehetőség.Amit leszőgeznék csak olyan ember jelentkezzen aki tényleg TÉNYLEG ÚGY érzi hogy alkalmas 1 rendezvényre meg 1 csapatban való együtt játékra.Nem vagyunk kiváncsi se az egodra meg hogy mekkora játékos vagy, együtt alkotunk csapatot max leszel a vizes fiú :DDD hozod a sört lanon xDD
  • Szóval 1 szó mint száz ha komolyan gondolják a jelentkezők a játékot meg az iclt mi is komolyan gondoljuk oda visza játék -adok-kapok.:)

UI: MIXRE meg esl stb-re is vehet fel ember mert unom már hogy hajnali 2 van és nem lehet játszani KÖSZII!!


Köszi, hogy elolvastad.


Steam:pagedown123

 

bobbycfc

jún. 30., 23:23
Ha tényleg csak ivásról lenne szóóó..akkor ott a helyem. :DD
 
 
 
 
noavatar

Carpe_Diem

jún. 30., 23:09
Hello Bello!


Röviden, tömören.:)


ICL 17(AUG 23-25) keresünk embereket.


Rólunk:

  • 20+
  • Lan tapasztalat.
  • Kellő bizonytalanság hülyéskedés rugjunk be az első napon és csokolom :D
Elvárunk:

  • Most mondhatám hogy 18+ emberek de mivel én 14 évesen voltam becup07-en így mindenkinek kijár a lehetőség.Amit leszőgeznék csak olyan ember jelentkezzen aki tényleg TÉNYLEG ÚGY érzi hogy alkalmas 1 rendezvényre meg 1 csapatban való együtt játékra.Nem vagyunk kiváncsi se az egodra meg hogy mekkora játékos vagy, együtt alkotunk csapatot max leszel a vizes fiú :DDD hozod a sört lanon xDD
  • Szóval 1 szó mint száz ha komolyan gondolják a jelentkezők a játékot meg az iclt mi is komolyan gondoljuk oda visza játék -adok-kapok.:)

UI: MIXRE meg esl stb-re is vehet fel ember mert unom már hogy hajnali 2 van és nem lehet játszani KÖSZII!!


Köszi, hogy elolvastad.


Steam:pagedown123

 
 
 
 

csopi

jún. 30., 22:23
Haliho.

Csapatot keresek iclre többit steamen:chmelo13

 
 
 
 

bNNy

jún. 30., 21:43
Ligáznék, esl-eznék értelmesekkel.. pm
 
 
 
 
noavatar
BlooSe  komoly csapat veled? :D megnevettettél most :D
 

ANANASz

jún. 30., 20:30
te mindenkinek csak magyarázni tudsz?? inkább ne csalj nyomorult ... 
 
 
 
 

CSUTEEE

jún. 30., 20:05
Cs:go csapatba mennék , komolyan eltökélt, erős röviden ennyi. 

Magamról... kezdetek óta játszom , kisebb nagyobb kihagyásokkal , de jelenleg is próbálok jól játszani. 27 éves leszek, dolgozok tehát nem minden percben a gép előtt ülök... Lan külföldi lan netes kupák fizetős kupák nem akadály.


Steam: csuteee

 
 
 
 
noavatar

bobbycfc

jún. 30., 19:49
Alien Multigaming tagfelvételt hirdet!!! jelentkezni itt: brummycss
Elvárásaink: 
Jó csapatjátékos
VEDD komolyan
16. életév betöltése
Napi aktivitás 2-3 óra minimum
 
 
 
 
noavatar

Nexus

jún. 30., 17:22
CS:S csapatba keresek NORMÁLIS embereket.


Ha elmúltál legalább 17 és egy normális csapathoz szeretnél tartozni, akkor jelentkezz bátran. Aktivitás, napi warok, saját TS3, jó hangulat, érett társaság. TS3, mikrofon egyértelműen kötelező. Skill mid körül, de egészen addig nem számít amíg komolyan veszi valaki a warokat.


Steam: http://steamcommunity.com/id/nexuspwn/


A Csapat:


Több éves múlttal rendelkező csapat, bár a régi tagok ilyen-olyan okok miatt kihullottak, most szeretnék új emberekkel folytatni. CS:GO-ra nem keresünk embereket és soha nem is óhajtunk játszani azzal a borzalommal. Ha ordibálsz a War-on, vagy ragelsz, flamelsz, akkor ne is jelentkezz mert erre itt senki sem kíváncsi. Azért játszunk mert szeretünk.

 
 
 
 
noavatar

sibyx

jún. 30., 10:23
Csapiznék valamint eseara társakat keresek . steam sibyx
 
 
 
 
CarpE_  Üdv.


ICL 17.re keresünk embert.


Aki úgy érzi komoly lenne 1 lanra,vagy 1 komoly csapatban való játékra,az vegyen fel.


Steam: Ysty1971


PAP LACI 2 !! ERDÉLY!

 

BlooSe

jún. 29., 19:37
komoly csapat veled? :D megnevettettél most :D
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 2596
 
2352
 
 
 
kép 3702
 
1453
 
 
kép 1868
 
2007
 
 
 
kép 4804
 
2366
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu