Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 

pihee

ápr. 10., 22:29
Csapit Keresek!



 18+ , eleinte mindenképpen Netes játék céljából ESL,Gather stb..

Későbbiekben  bizonyos felkészülés után pöröghet a LAN.

Amit mindenképpen elvárok hogy csapat átlagéletkor 18+ , motiváció , játékközben csak az infó pörögjön és legfontosabb hogy napi pcw,cw , mix stb.

1-2 hetes csapat nem érdekel, csapat összerakás szintén OFF.


steam:petikee941010




 
 
 
 
noavatar

Fly

ápr. 10., 20:17
Sziasztok! 

CSGO csapatot keresek LAN-ra, Net-es Ligákra. 1.6 és Source-al is toltam kb. 5-7 éve játszok. Nem enragelek.TS,ventri, mumble van. Amennyiben érdekellek keress meg itt és írj pm.-et! Skill: mid
 
 
 
 

asasaad

ápr. 10., 10:08
Csá mindenkinek! 

Csapatot keresnék egy volt csapattársammal, elég régóta játszunk mind a ketten, nem írok regényt többit pm!


 
 
 
 
noavatar

Bandi

ápr. 09., 20:10
ÜDV. ÉRTELMES CS GO CSAPATOT KERESEK. KOR:18

ELVÁRÁS: LEGYEN ÉRTELMES CSAPAT AKIK KOMOLYAN TUDJÁK VENN A JÁTÉKOT ÉS VALAMIT ELIS SZERETNÉNEK ÉRNI A JÁTÉKBAn. SKILL ITÉLD MEG INKÁBB TE DE JOPÁR ÉV 1.6 TAPASTALATOM VAN:) STEAM: enhope

 
 
 
 

RpZ

ápr. 09., 18:21
Sziasztok


icl 16-ra keresek valami igényes csapatot többit steamen :D


Steam : jozsinho

 
 
 
 

BlooSe

ápr. 08., 17:55
Üdv népek!


Fél év után kiléptem az eddigi egyébként első CS:GO csapatomból, ami egyébként angyon jól működött, nagoyn jó társaság volt, de sajnos az aktivitással gondok voltak, ami nekem fontos! Ezt azért hangsulyoztam igy ki az elején, mert elvrásom lenne egy úgy csapatba a napi aktivitás, de legalább heti 3-4 pcw, ligák, nightcupok (csak hogy tétmeccs is legyen) Szóval csapatot keresek... Ingame nick: BlooSe*. 

Rólam: 20 éves, GO előtt egyhatoztam 2006 ota aktivabban, már lassan 8 honapja csak CSGO zok, és elég komolyan is veszem, igy komoly csapatba mennék! Skill: szerintem meglövöm jobban mint sokan, de nyomunk úgyis párat együtt, a belépésem előtt, úgyis meglátjátok :) (800+ora csgo)

Amit szeretnék: Egy komoly csapatba menni (lehetöleg 5.nek de ha nem az sem baj), ahol legföképpen nem az számít, hogy hány wart nyertünk meg, engem jobban motiválna egy jó társaság kiépitése is, nyáron akár találkozhatunk, és emgismerhetjük személyesen is egymást, szerintem ez van olyan fontos, minthogy mindenkit szanaszet alazzunk a csében, szeretem a jo hangulatot meccs közben (de természetesen a fegyelmezettség elengedhetetlen) és általában segitek is ezt megteremteni.

Szóval nem rizsázok többet, mégegyszer dióhéjban: 20+ mid-high skillel, csak értelmes tó társasággal klánozna, mindenképp hosszutávon!

Amiről nem ejtettem szót a LAN. szóval ugy gondolom nem megyek le LAN ra égni amég nem érzem úgy hogy a csapat fejben erre 100%ig készen áll, de természetesen ha megvan az aminek megkell akkor nem rajtam fog múlni!

STEAM: nagyfiu1

 
 
 
 

pihee

ápr. 08., 05:30

CS:GO csapit keresek!


18+ 


Mielőtt úgy döntöttem hogy CS:GO-ra jövők előtte 1.6-al játszottam 6 évig , de valahogy már nem érzek én benne sokat ezért is tértem át CS:GO-ba és szeretnék egy motivált , fegyelmezett , jó hangulatú csapatba lépni.

Fix 4-5. embernek mennék , lehetőleg napi gyakorlás cw,pwc ,mix stb.

Az úgy nevezet "skill" az még elégé csiszolatlan , de rajta vagyok :)

ESL , LAN nem akadály , napi szinten vagyok elérhető.


pm, vagy steam: petikee941010

 
 
 
 

Gabo

ápr. 07., 21:19
Halihó
CS:GO Teamet/Multigaminget keresek!

Magamról:
25 éves múltam,2003 óta cszek,közel 6 év source,és mióta kijött a GO azóta csak public szinten játszogatom.
Nap mint nap online vagyok,és meguntam a forever alone versengőzést,és a 10es mixeket,amivel se előre,se hátra nem haladok a játékba.

Elvárásaim:
-Minimum 18+ átlag életkor
-ne kezdő team/újonnan alakult "televagyunk ígérettel,de hozzáértésünk 0" multigaming legyen
-olyanok jelentkezését várom,akik már voltak lent lanon,és érdekeltek az esl meccseken,nightcupokon,és természetesen a lanokon is!
-szerver nem jelentős,de ts/voice szerver mindenképp legyen,hanyagoljuk az anyázást,és az egyéb közösségromboló kitörést,tapasztalatból tudom,hogy ez semmivel nem dob előre egy teamet.
-az sem baj,ha nem komplett a team,ha tapasztalt játékosok vagytok,és megtaláljuk a közös hangot,lehet szó csapatalapításról is.

elérhetőség:
steam: stcuekgameplay
facebook: https://www.facebook.com/gabrielsen87
 
 
 
 
noavatar

sibyx

ápr. 07., 21:09
Csapatot keresek . következő ilcre szándékomban áll menni . többit steam : sibyx
 
 
 
 
noavatar

molotowcocktail

ápr. 07., 20:50
CS:Go-ba keresek csapatot.Előtte 6 év 1.6  . Gyakorolni van még mit,de a team,taktikák és összeszokás többet számít(szerintem).18+ hangulatos,jó társaságot keresek. Mivel 1.6ba nem tudtam egy jó teamet keresni az évek alatt, ezért most a GO-ban szeretném valamire vinni.Steam:Molotowcocktail911 Köszönöm.
 
 
 
 
noavatar

Bandi

ápr. 07., 18:44
csapatot keresnék cs goba. 8év 1.6 tapasztalat. go pár honapja. skillem inkább itéld meg te. csak komoly csapat . hosszutávra tervezem. kor:18 steam: enhope vagy üzenj itt


 
 
 
 

GaLaXy

ápr. 07., 16:23

Hello. GO csapatot keresek, olyat, ahol komolyan gondolják a csapattársaim a dolgot. Kor legyen 16+ , én 17 vagyok. Skill: LOW+ / MID- fele jár. 
Több év source tapasztalat van, GO pedig 4 hónap.  
Elsősorban online ligákban vennék részt, de LAN sem akadály..
http://steamcommunity.com/id/galaxycsgo

 
 
 
 

piedra

ápr. 07., 14:55
Helló! Értelmes CS:GO teamet keresnék. 2003 óta játszok. 1.5-el kezdtem.
Steam: akos90
 
 
 
 
noavatar
creativity  csapit basznék össze icl16 v 17 attól függ hogy jön ki a nyári munka .. legyenek meg az alapok !! Pályát ismerd info menjen skill azért lődd el az előtted állót !!
 

creativity

ápr. 07., 14:43
ez lemaradt kor min 17+
 
 
 
 
noavatar

creativity

ápr. 07., 14:40
csapit basznék össze icl16 v 17 attól függ hogy jön ki a nyári munka .. legyenek meg az alapok !! Pályát ismerd info menjen skill azért lődd el az előtted állót !!
 
 
 
 
noavatar

Bandi

ápr. 07., 12:51
üdv. csgo csapatot keresk.

ugygondolom a skillt nemirom le majd te megnézed hogy játszom. kor:18


lehetöleg komoly csapat legyen akik vinni szeretnék valamire. steam enhope

 
 
 
 
noavatar

sibyx

ápr. 07., 12:36
Csapiznék! steam : sibyx
 
 
 
 
noavatar

eNii0R

ápr. 06., 19:04
Üdv!

CS:GO csapatot keresek,icl re mennék ha érdekel PM vagy steam: eNii0R !

 
 
 
 

pihee

ápr. 06., 13:34

CS:GO csapit keresek!


18+ 


Mielőtt úgy döntöttem hogy CS:GO-ra jövők előtte 1.6-al játszottam 6 évig , de valahogy már nem érzek én benne sokat ezért is tértem át CS:GO-ba és szeretnék egy motivált , fegyelmezett , jó hangulatú csapatba lépni.

Fix 4-5. embernek mennék , lehetőleg napi gyakorlás cw,pwc ,mix stb.

Az úgy nevezet "skill" az még elégé csiszolatlan , de rajta vagyok :)

ESL , LAN nem akadály , napi szinten vagyok elérhető.


pm, vagy steam: petikee941010

 
 
 
 

SpooŁ

ápr. 06., 11:59
Csapatot keresek lehetőleg értelmeset. 

Skill : reálisan Low+

Többi steamen Colt22756

 
 
 
 

Mikee

ápr. 06., 10:44
Csapatba keresünk irányítót!
(ts,war srv. van; 5.kell)
az irányító alapjai minimum:  tud irányítani 4 embert,nem csak paraszt taktikok,átlátja a kört,improvizáció készség, +előny és legyen is aim skill!
steam: olisem99


 
 
 
 
noavatar
billybob  CS:GO csapatot keresek...reszletekert steamen : soldiernam
 

Fly

ápr. 05., 22:26
Freedom? :)
 
 
 
 
noavatar

billybob

ápr. 05., 17:36
CS:GO csapatot keresek...reszletekert steamen : soldiernam
 
 
 
 
noavatar

eNii0R

ápr. 05., 16:33
Üdv.!

CS:GO csapatot keresek ha érdekel PM!

 
 
 
 
noavatar

zaaakenw0w

ápr. 05., 14:01
Sziasztok!

CS:GO, Illetve CS:S squadot keresünk, TeamSpeak3 szervert biztosítunk, és war szervert. Meg jó lenne ha lanra tudna jönni. 

Steam: profixx___    (3db _ jel)

 
 
 
 
noavatar

RckHRDDDD

ápr. 05., 00:26

Sziasztok!

cs:go csapatot keresek !!!

rólam 1-2 infó:

- kor: 16

skill: megnézed !

infót tolom és utána kuss van hogy lehessen normálisan Játszani 

TS3 / VT-t Midig Használom!

 Nagyábol  ennyit mondanák magamról 

 amit elvárok :

Ne most induló csapat legyen . Multigaming-nak jobban örülnék !

ts/vt szerver is legyen 

Játék szerver 

-  értelem ++

Ha felkeltettem érdeklődésedet akkor steam :  waxi_69

 
 
 
 

silEnt

ápr. 04., 22:56
Csapatba 5.-et keresünk!


Olyanok keressenek meg akik már voltak lanon css/cs1.6, a többit pm-ben avagy steam-en megbeszéljük! (forbyee2)

 
 
 
 

pihee

ápr. 04., 18:43

CS:GO csapit keresek!


18+ 


Mielőtt úgy döntöttem hogy CS:GO-ra jövők előtte 1.6-al játszottam 6 évig , de valahogy már nem érzek én benne sokat ezért is tértem át CS:GO-ba és szeretnék egy motivált , fegyelmezett , jó hangulatú csapatba lépni.

Fix 4-5. embernek mennék , lehetőleg napi gyakorlás cw,pwc ,mix stb.

Az úgy nevezet "skill" az még elégé csiszolatlan , de rajta vagyok :)

ESL , LAN nem akadály , napi szinten vagyok elérhető.


pm, vagy steam: petikee941010

 
 
 
 

milano

ápr. 04., 18:38
ICL16-ra 5.et keresünk!!!
Elvárások: 16 betöltött életév,ne sírj,tudj veszíteni,legyél a lehető legaktívabb és előny ha voltál már az icl akármelyik szériáján.
Érdeklődni: KIZÁRÓLAG STEAM:milano106
 
 
 
 
noavatar

creativity

ápr. 03., 23:06
Megpróbálnék csapit összerakni !!  Azt lesz belőle ami lesz

elvárás : értelem + 18+ lehetőleg olyat aki játszott előtte css v cs1.6 al . CSGO csapi mielőtt valaki megkérdi milyen játék !! :D jó fáradt vagyok agy nulla !! 

Gyakorlás stb  leginkább hétvégén más dolgozik is mellette szóval csak akkor írj ha nem baj hogy 2hetente csak hétvégén vagyok elérhető !!!!!!!!!!

 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 3989
 
1482
 
 
 
kép 3597
 
1524
 
 
kép 4806
 
2265
 
 
 
kép 146
 
1571
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu