Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 

gran1t

jan. 20., 17:38
csgo csapatot keresünk ESLre, ketten vagyunk, taktikot tudunk, lőni egyelőre kevésbbé(skill mid), kor 18+, css tapasztalat 4+év


steam: granit_12

youtube csatornám: http://www.youtube.com/user/sanyix29

 
 
 
 
quick  1, Csak információ közlésből írtam le, hogy ki mit ért el nálunk:

"Amit elvárunk az emberektől az viszont nem az, hogy akármilyen hátterük legyen"

2, Ha kíváncsi vagy skillünkre akkor gyertek ellenünk egy meccset, elég sokat 5ös mixelünk, csak sajnos nincs valami sok magyar ellen aki tud is lőni, most már kiváncsivá tettél, hogy te tudsz -e... vegyél fel steamen:

http://steamcommunity.com/id/daee

 

quick

jan. 20., 09:00
1 ember kell 
 
 
 
 
neware  Ismerős a nicked. Lehet kicsit hasonlít valakiére... Ne égess kérlek.
 

RIP

jan. 19., 19:52
xddd kis fake :D 
 
 
 
 
  
 

neware

jan. 19., 17:13
Ismerős a nicked. Lehet kicsit hasonlít valakiére... Ne égess kérlek.
 
 
 
 
Heloszia  Ez érdekes .. :D Hát a css még talán de az 1.6 tapasztalat ebben a játékban semmit sem ér .. "úgy lőjék legalább mint mi" ez érdekes kiváncsi lennék hogy lötök  :)
 

TWER

jan. 19., 09:20
Faszt nem :DD 1.6 tapasztalat igen is sokat ér ebben a játékban.. :)
 
 
 
 
Heloszia  Ez érdekes .. :D Hát a css még talán de az 1.6 tapasztalat ebben a játékban semmit sem ér .. "úgy lőjék legalább mint mi" ez érdekes kiváncsi lennék hogy lötök  :)
 

quick

jan. 19., 09:12
1, Csak információ közlésből írtam le, hogy ki mit ért el nálunk:

"Amit elvárunk az emberektől az viszont nem az, hogy akármilyen hátterük legyen"

2, Ha kíváncsi vagy skillünkre akkor gyertek ellenünk egy meccset, elég sokat 5ös mixelünk, csak sajnos nincs valami sok magyar ellen aki tud is lőni, most már kiváncsivá tettél, hogy te tudsz -e... vegyél fel steamen:

http://steamcommunity.com/id/daee

 
 
 
 
quick   Sziasztok!

Embert keresünk CS:GO csapatba! Jelenleg 2-en vagyunk, én és TRuve. Ő lanon többször volt már top5, top4 és top3 is cssből, én 1.6-ba értem el pár kisebb eredményt lanokon. Amit elvárunk az emberektől az viszont nem az, hogy akármilyen hátterük legyen, hanem az, hogy úgy lőjék legalább mint mi, legyenek aktívak, ne rageljenek war közbe, de ne is funolják el. Célunk benne lenni a TOP-ok között, ha neked nem ez ne is jelentkezz. 

Steamen el tudtok érni: 

http://steamcommunity.com/id/daee

http://steamcommunity.com/id/TRuvetsfjghadjkg

 

Heloszia

jan. 19., 08:27
Ez érdekes .. :D Hát a css még talán de az 1.6 tapasztalat ebben a játékban semmit sem ér .. "úgy lőjék legalább mint mi" ez érdekes kiváncsi lennék hogy lötök  :)
 
 
 
 
noavatar

sparta

jan. 18., 22:41
Szia mindenki CSS csapatot keresek: -> fél év 1.5 három év 1.6 egy  év CSS 

korom: 22+ steam: kuglerus !!!

 
 
 
 

quick

jan. 18., 22:20
Sziasztok!

Embert keresünk CS:GO csapatba! Jelenleg 2-en vagyunk, én és TRuve. Ő lanon többször volt már top5, top4 és top3 is cssből, én 1.6-ba értem el pár kisebb eredményt lanokon. Amit elvárunk az emberektől az viszont nem az, hogy akármilyen hátterük legyen, hanem az, hogy úgy lőjék legalább mint mi, legyenek aktívak, ne rageljenek war közbe, de ne is funolják el. Célunk benne lenni a TOP-ok között, ha neked nem ez ne is jelentkezz. 

Steamen el tudtok érni: 

http://steamcommunity.com/id/daee

http://steamcommunity.com/id/TRuvetsfjghadjkg

 
 
 
 
noavatar

Basztard

jan. 18., 13:37
Sziasztok!

Egy ideje megalakult CS Source klánunk.

TGF: van

Amit elvárunk: Steam, +18 életkor.
Amit kínálunk: Jó társaság, mindennapi warok és mixek, ts3 stb...

Steam: vbhbloki
 
 
 
 

DRz

jan. 17., 15:49
Csöhh! CS:GO csapatba mennék ! Olyan csapatot keresek, mely tagjai kellő tapasztalattal rendelkeznek ( több év játéktapasztalat, lanra járás ).
Továbbá terveik közt szerepeljen az elkövetkezendő ICL is.
Magamról annyit írnék, hogy kb. 9-10 éve játszom a counter-strike-al, ennek nagy részét az 1.6-al. Megfordultam már a BECUP, ICL, ELTE különböző állomásain is, több-kevesebb sikerrel. Összegezve a dolgot, egy lan orientál csapat része szeretnék lenni, amit ügyes, motivált játékosok alkotnak. 
24 éves vagyok, ezért nem tudok napi 8 órát játszani, de tudok elég időt szánni a játékra ahhoz, hogy a csapat rendesen fel tudjon készülni a különböző megmérettetésekre. Lehetőleg 16+ életkorúak jelentkezését várom.
Steam: Dr0Kz1337 
 
 
 
 
noavatar

kiCkWhY

jan. 17., 09:36
Sziasztok két embert keresünk elsősorban hosszú távra, cél természetesen lanok. Amit magunkról tudok mondani mindhárman Cod4-eztünk ott kisebb nagyobb sikerrel,de több lant is megjártunk és ezt szeretnénk tovább csinálni go-ban is. Nem vagyunk valami überkirálymegaszuper játékosok mivel nekünk is át kell szokni tehát mint fent említettem olyan emberek jelentkezését várjuk akivel hosszú távon lehet csapatban játszani mert ez az alapja mindennek és legyen érett gondolkodású. steam kickwhy
 
 
 
 
noavatar

Chef

jan. 16., 16:17
Hali!


CSGO csapatot keresek 21+, mid, icl re mennék!


steam: bigben36

 
 
 
 
noavatar

pkR.

jan. 15., 17:54

Csáo 

0-24h lanra kel 1 5.ember CSS-re

amit tudunk adni:

ts3 

szervert most rendezuk

skill:high

                                 amit elvarunk

skill:mid-high

min kor:15

LANra le tudj jöni

STEAM:darocziarongyula

 
 
 
 

Eposz

jan. 14., 01:09
Sziasztok! Megalakult az EpicGames klán, velem együtt kettő aktív taggal. 


TGF - Van


Budapesti aktív és tapasztalt játékosokat keresünk akik 18+ feletti életkorral rendelkeznek. Napi szinten mix-elünk, leginkább késő délután és esténként. Szeretnénk Lan-okra is lejutni. Komolyan vesszük a játékot!


Skill: Mid-ek vagyunk


Steam: Eposz1987

 
 
 
 

55MILES

jan. 13., 10:55
cs go csapit keresek, 4év source tapasztalat, 16+!

steam:smileofhell898

 
 
 
 
noavatar

sibyx

jan. 12., 16:46
Csapatot keresek!
esea + esl acc van . motivált csapatot motivált emberekkel keresek lan nem gond . ts + 

ger srv tudok adni ha szükség van rá . steam : sibyx 

kezdők ne írjanak és ne is vegyenek fel.

 
 
 
 

InToO

jan. 12., 13:40
motivált lanos csapatom keresem go-ba.

kor:21

skill: sas xD

meglövöm infózok. 16+ meglegyen 


http://steamcommunity.com/profiles/76561198001021943/


 
 
 
 
noavatar

kin6

jan. 11., 23:51
ja és küldj private msg
 
 
 
 
noavatar

kin6

jan. 11., 23:51
cs go csapatot keresek, komolyabb játékszintet szeretnék elindítani, lanra is mennék stb..*.*
 
 
 
 
noavatar

bodito=D

jan. 11., 23:44
Hali 1 normálisabb csgo -s csapatot keresek, amit tudni lehet rólam

kor:15

skill:4év 1.6

jól viszonyulok másokhoz

Jó a közérzetem, kerülöm a balhékat a csapattársakkal.

Ugygondolom elégjól játszok pár dologhoz viszonyítva, okosan (oldom,próbálom) megoldani az 1onx szituácíókat.

Lan nem akadály voltam már 1.6 ba

Elvárásaim a csapattól/tagoktól: Ha komoly csapatba szerepelnek érjenek fel ahhoz a szinthez, legyen benne értelem elvárom, hogy gyakoroljon a magamódján.

Még sok mondanivalóm lenne csak úgyérzem azt inkább a beszélgetések során kitapasztaljátok. 

Steam: bodicsgo

 
 
 
 

55MILES

jan. 11., 23:28
cs go csapatot keresek

16+

steam:smileofhell898

 
 
 
 
noavatar

sparta

jan. 11., 17:18
Counter Strike Source teamot keresek spanommal olyan teamot ahol vannak naponta vagy 2 naponta warok 20+ vagyunk steam: kuglerus xfire: marcee90
 
 
 
 
noavatar
Fly  Komoly csapatba 6.-nak mennek vagy fix 5.-nek elso sorban csak Netes Ligak erdekelnek ha van fejlodes akkor "Lanképes" is vagyok, illetve highmixre is mennek nagyon szivesen.TS,Mumble,ventrilo van.Szigoruan 18+++! Olyan kimeljenek akik napi 16orat akarnak jatszani.Helyismeret legyen Mappon-ként "Mi hol és merre van?Banán,B sotet etc.....etc.... 2004 ota jatszom counter-strike-al. Kor: 24 Lanon már voltam egy párszor.Ha felkeltettem az erdeklodesed akkor kerlek itt irj privat uzenetet.
 

Fly

jan. 10., 12:07
CS Global Offensive!
 
 
 
 
noavatar

Fly

jan. 10., 12:02
Komoly csapatba 6.-nak mennek vagy fix 5.-nek elso sorban csak Netes Ligak erdekelnek ha van fejlodes akkor "Lanképes" is vagyok, illetve highmixre is mennek nagyon szivesen.TS,Mumble,ventrilo van.Szigoruan 18+++! Olyan kimeljenek akik napi 16orat akarnak jatszani.Helyismeret legyen Mappon-ként "Mi hol és merre van?Banán,B sotet etc.....etc.... 2004 ota jatszom counter-strike-al. Kor: 24 Lanon már voltam egy párszor.Ha felkeltettem az erdeklodesed akkor kerlek itt irj privat uzenetet.
 
 
 
 

jm.

jan. 09., 17:32
Counter-strike : Global Offensive klánunkba tagfelvételt hirdetünk.

Elvárások a kötvetkezők:
- +16 korhatár
- Lanképes helytállás
- Minimum 1 év játék múlt,a többi cs trilógiából
- Elérhetőség
- Napi szinten 3-4 pcw beleférjen,ha komolyabb szitu van,akkor addig kell maradnod,amég nincs vége.

Elérhetőségem :
Steam: PRC151

Szerver lehetőség elérhető.

 
 
 
 
noavatar
Berényi Attila  A gondolat menet helyes. De az úgy nevezett elit közeg nem fog téged megkeresni, csak hogy játszhass velük és tanulj. Előbb vágnák le a fél karukat.
 

p*ityokA.!

jan. 09., 13:23
+1
 
 
 
 
creativity  igen én van valami bajod vele ?? Nem esl vs en meg nem cssmixesen lehet megtanulni normálisan játszani gondolom én !! !! !! !! !!
 

Berényi Attila

jan. 08., 23:00
A gondolat menet helyes. De az úgy nevezett elit közeg nem fog téged megkeresni, csak hogy játszhass velük és tanulj. Előbb vágnák le a fél karukat.
 
 
 
 
creativity  igen én van valami bajod vele ?? Nem esl vs en meg nem cssmixesen lehet megtanulni normálisan játszani gondolom én !! !! !! !! !!
 

TRuve

jan. 08., 22:20
:')
 
 
 
 
noavatar
TRuve  te?
 

creativity

jan. 07., 22:54
igen én van valami bajod vele ?? Nem esl vs en meg nem cssmixesen lehet megtanulni normálisan játszani gondolom én !! !! !! !! !!
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 2958
 
1446
 
 
 
kép 2893
 
1636
 
 
kép 5098
 
2291
 
 
 
kép 4739
 
1520
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu