Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

mateee92

dec. 16., 20:19
Üdv. 

Egy 5. embert keresünk aki elég motivált illetve lanképes ( lehetőleg lanmúltal rendelkezzen). Lehetőleg 17 vagy annál idősebb emberek vegyenek fel. Belföldi lanok kötelezők külföldieket pedig majd megbeszéljük. 

Tervek: Online kupák minden mennyiségben. Heti 4-5 Alkalom gyakorlás persze nem nolife modon de ha mindenki ráér miért ne :D.

Ha valami kérdésetek van, elérhetőségeim: xfire: zsir321

                                                           stream: zsir321

 
 
 
 
noavatar

bAkA_

dec. 16., 19:01
Hello!

2 erős játékost keresünk!!

skill: high ( ha csak meglövöd, az kevés )

elvárások: 17+ ( mi 22+ osok vagyunk ) , heti 4 alkalom min.

irány: netes ligák , lankvalifikáció , külföldi lan , tophelyezések

komolytalanok kíméljenek és a mid , mid+ réteg ( semmi arcoskodás )

Elérés: shiffty21

 
 
 
 

SHAk1

dec. 16., 17:11
Komoly CS:GO csapiba irányítót keresünk! 18+ PM me!
 
 
 
 

ROP1KA

dec. 16., 17:02
go csapatot keresek 

steam: szkaresz3991

 
 
 
 

InToO

dec. 15., 12:19
GO LAN csapatot keresek!


kor:21


Elo rank: dupla ak (Master Guardian Elite)


több mint 1100 órát vertem css-be de itt jobban lövök.


Lan-ra 100% tudok menni!


csak jól motivált fix csapatot keresek akikkel heti szinten min. 3-4 alkalommal lehet gyakorlatozni és 100%-osan lanképesek!


Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198001021943





 
 
 
 

55MILES

dec. 15., 09:53
lan csapait keresek, 4év source tapasztalat

steam:SmileofHell898

 
 
 
 
noavatar

sENiTi

dec. 14., 19:43
Hali! CS:GO csapatot keresek! Cod4-ről jöttem át 3 év után LAN-on voltam és tudok is menni. Csak olyanok vegyenek fel akik hosszútávra akarnak csapatot és motiváltak.
STEAM:retrycsgo
 
 
 
 
noavatar
Hypnotic  Sziasztok! Keresek CS:GO LAN teamet!


Amit rólam tudni kell:


-1.6-oztam 1,5 évet kb (voltam vele lanon is. NEM ICL)

-15 életév

-LAN ra lejutás nem probléma

-eredeti cs:go

-napi aktivitás

-tisztelet, összetartás!

 

Hypnotic

dec. 14., 18:24
steam: mySICK
 
 
 
 
noavatar

Hypnotic

dec. 14., 18:23
Sziasztok! Keresek CS:GO LAN teamet!


Amit rólam tudni kell:


-1.6-oztam 1,5 évet kb (voltam vele lanon is. NEM ICL)

-15 életév

-LAN ra lejutás nem probléma

-eredeti cs:go

-napi aktivitás

-tisztelet, összetartás!

 
 
 
 
noavatar
creativity  De sok ilyet láttam én már beigéritek a szépet meg a jót hogy semmit nem kell fizetni csak játszá azt amikor már kéne egy szerver vagy valami más sehol semmi senki nem tud semmit szisztéma !! 
 

Toxic-Esports

dec. 14., 06:59
amíg ezt nem tapasztaltad nálunk,ne ítélkezz!
 
 
 
 
noavatar
  
 

creativity

dec. 13., 22:48
De sok ilyet láttam én már beigéritek a szépet meg a jót hogy semmit nem kell fizetni csak játszá azt amikor már kéne egy szerver vagy valami más sehol semmi senki nem tud semmit szisztéma !! 
 
 
 
 

blitZ

dec. 13., 22:10
Hey !
CS:GO csapatba 2 értelmes , motivált tagot keresek ! 18+ , LAN ne legyen akadály és csak CS múlttal jelentkezőket keresek !
steam -em : rytm3
 
 
 
 
noavatar

FEiNT

dec. 13., 21:55
inkább hétvégi de komoly szándékú csapatba mennék

1.6os tapasztalat, +18

steam: promajster

 
 
 
 
noavatar

dixi

dec. 12., 20:34
Sziasztok csapatba keresünk 2 embert lan belföldi külföldi ne legyen akadály motivált és emberszerető legyen! :))
Steam: dixi1337
 
 
 
 

Eposz

dec. 12., 01:39

Sziasztok. Eposz (25) néven szoktam játszani.


Jelenleg toborzás van! (TGF)


Várok minden budapesti CSGO-s játékost! Szeretnék egy ütőképest klánt összehozni, bárki csatlakozhat aki úgy érzi hogy huzamosabb ideig szeretne ezzel a verzióval játszani és szeretne egy jó közösségbe tartozni. 


Mivel olyan a munkám hogy este 9-kor szoktam végezni így olyan 10 óra körül szoktam fent lenni, amikor meg szabadnapos vagyok akkor előbb is jóval.


Követelmények:


* Valamelyik CS verzióval megszerzett tapasztalat! 

* Életkor 17+

* Eredeti CSGO (Alap)

* Aki szeretne sokat fejlődni


Mivel tapasztalt játékosnak számítok, rengeteg taktikát tudok majd mutatni war map-okra, lőni mostanában tanulok újra, mivel vettem egy verseny egeret + egérpadot, de egyre jobban megy, a low-ot belövöm.


Úgy tervezem hogy lene A és egy B csapat, 12 tagú lenne a klán, és tudnánk taktikákat is gyakorolni úgy hogy 5v5. A csapat lenne a válogatott csapat és a B akik kezdőbbek vagy még nem olyan jók. Ha már összeszokott lenne a csapat természetesen mennénk versenyekre is.


Aki viszont nem budapesti de tud közlekedni akkor elnézek ettől, habár én majd szeretnék találkozni személyesen is a leendő csapattagokkal, egy bizonyos szint elérése után természetesen pöröghetnek a lan-ok és versenyek!


Ahogy megleszünk 5-en elkezdődik a kiképzés, majd mondok instrukciókat, hogy kell, lőni, melyik falat kell lőni, hogyan kell helyezkedni, gránátokat hová kell dobni, mikor, hogyan. Mikor mit kell csinálni adott szituációban. Irányító leszek majd a csapatban és mivel A meg B csapat is lesz, így majd kell még egy irányító is, hiszen én sem leszek fent mindig... Természetesen ha összeakarunk kaparni 5 embert, akkor mindegy ki van a A-ba, ki van a B-be... csak így sokkal rugalmasabb lesz az egész! Sokan jönnek azzal hogy egy csapatnak 5 tagból kell állnia, én nem így látom a helyzetet...


Ha nem tetszik a klánnév vagy logó majd megbeszéljük, közös döntés alapján.

Alapjába véve adni szoktam az emberek kívánságaira. :)


Jelenleg gyakorlatilag bárkit befogad a Group, aki tud magyarul beszélni, és aktív CSGO-s. A múltad nem lényeg, én sem egyből úgy kezdtem hogy csak fejest lőttem.

Lehet van néhol ellentmondás, de az azért van mert még minden bizonytalan. 


Steam: Eposz1987 (elvileg) Új Steam-es account-om, a régivel azért is jó hogy szakítottam mert ott csak 1.6-os és Source-os ismerőseim voltak.

 
 
 
 

Eposz

dec. 12., 01:36
 
 
 
 
noavatar

hEX

dec. 11., 19:14
go mixekre mennék steam:addonpack
 
 
 
 

khristian

dec. 11., 18:15
Helló!
CS:GO mixekre járnék hétvégenként.
3 éves CS 1.6 múlt, értelem++, motiváltság, wp-s szeretnék lenni a mix csapatba.
Csak annyi lenne az elvárásom, hogy értelmes társaság legyen. Ne olyan aki végig pofázza a mixet.
Köszi előre!
GLHF
Steam: vadan88
 
 
 
 
noavatar

sapszi

dec. 11., 16:12
Hello!
Olyan játékosok jelentkezését várom akik szeretnek CSS mixelni és 18 év felett vannak, több éves  játéktapasztalattal.
A csapat fogalma akkor érdekel ha jókat tudunk mixelni.
Alapból 3-(4)-en vagyunk csapat és lan képesek. Ez egy több éve együtt játszó jó hangulatú társaság akik nem csak online találkoznak.
Szerverünk van (synhosting)
Amennyiben lenne kedved játszani velünk itt elérsz:
steam:sapszi
Hétvégi mixek előnyben.
Cél:A mára már szinte kihalt css feltámasztása és olyan mixek létrehozása amikre nem kell 40p-et várni arra hogy 1 jó közösség összegyűljön és közösen szórakozzon.

 
 
 
 
noavatar

TML

dec. 10., 21:17
Sziasztok, GO csapatot keresek, 16+, értelem+++, alap skill megvan (6év 1.6), lanok/ligák pöröghetnek. Csak akkor szánok időt és energiát a csapatra, hogyha van is értelme. PM/Steam : tml1337
 
 
 
 
noavatar

kiCkWhY

dec. 10., 18:04
Sziasztok, GO csapatot keresek 20 vagyok, csak olyan csapatok érdekelnek akik lannra terveznek. Ezen kívül előnybe létesítem a normális balfaszt, mint a nagypofájú prót akivel nem lehet egy csapatba lenni. CoD4-ben több lannon is voltam, általában este kb. 8:00 után vagyok játékképes, de ez relatíve rugalmas ha van valami lényeges. Röviden ennyi. Steam: kickwhy
 
 
 
 
noavatar

get

dec. 09., 16:08
CS:GO csapatot keresek. 18+, LAN-ra való elmenetel nem akadály, 7 évig 1.6oztam, skill van.
steam:hsp376
 
 
 
 

55MILES

dec. 09., 11:27
go csapatba embereket

16+,motiváltság,low+

steam:SmileofHell898

 
 
 
 
noavatar

alma ( ' )

dec. 09., 11:02
Kezdő játékos főként hétvégi mixre menne. 
los skill, 20+, steam: hidaipetya

 
 
 
 

Synet

dec. 09., 09:48
CS:GO csapatot keresek akik nem 10 évesek, és hosszú távra tervezik magukat. Lehetőleg elmennénk ICL 15-re. Régóta játszok, 1.6, Source ill. a GO-val mióta megjelent. Elég jól megy , eddig minden waron meglőttem amit kell. ha érdeklek valakit az írjon! :)
 
 
 
 

khristian

dec. 09., 09:31
Helló!
CS:GO mixekre mennék hétvégenként.
Nem a játék az életem. Jó társasággal mixelgetnék hétvégenként. Liga,ESL mehet, de lan semmiféleképpen nem.
Rólam: Skill:mid, 16+, nem idegeskedő/ordibáló, és WP-zni szeretnék a mix teambe:)
Remélem megoldható lesz.
Steam: vadan88
GLHF:)
 
 
 
 

blitZ

dec. 08., 21:05
CS:GO csapiba 2 tagot keresek , elvárás :
- 18+
- lan ne legyen akadály
- komoly cs múlt
- motiváltság

steam : rytm3
 
 
 
 
noavatar

Hypnotic

dec. 08., 18:55
Sziasztok! Cs:go-ban keresek lanteamet, icl-re, illetve kisebb rendezvényekre a lejutás nem akadály. cs 1.6-al voltam kisebb lanon, és most cs:go-ban keresek teamet! 

Többit Steamen

 Steam: mySICK

 
 
 
 

55MILES

dec. 08., 15:11
csapatba mennék

steam:SmileofHell898

 
 
 
 
noavatar

VENOX0

dec. 08., 15:07
ip 91.82.84.241:27251 GYERTEK GYORSAN TGF VAN +14 ADMIN KAPHATÓ ÉS EMBEREKET KERESEK A KLÁNBA ITT ÉRDEKLŐDKJ:joker00353
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 4630
 
1495
 
 
 
kép 5655
 
2793
 
 
de_strmarc_446
 
1550
 
 
 
kép 5546
 
1946
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu