Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

VENOX0

dec. 08., 15:04
Vann egy szeróm css-re itt az ip 
 
 
 
 

SHAk1

dec. 06., 17:09
CS:GO csapiba keresünk 5.-et. Csak akkor jelentkezz ha le tudsz jönni lanra, aktív vagy, és lövöd! ha érdekel a dolog PM-me.
 
 
 
 
noavatar

FsMg

dec. 04., 19:44
A mai nap folyamán összeült az EGC csapat. A "tárgyalás" után rájöttünk arra, hogy sokan jól teljesítettek,
de sajnos voltak olyanok akik nem állták ki a megpróbáltatást. Így az alulteljesített csapatok helyén üresedés lépett fel, azaz 4 Teamspeak szerverünk közül az egyik a TE csapatodé is lehet.

Mi kell ahoz, hogy egyik szerverünk a tiétek legyen?
Egy domain címes összeszedett látogatott weboldal, és persze egy beszédképes "tárgyaló" aki elmond némi információt a pályázó csapatról.

Bővebb információ Teamspeak3 szerverünkön. 91.226.89.166

www.online.elison.hu
https://www.facebook.com/ElisOnLineGamingCommunity
http://steamcommunity.com/groups/elisonline
 
 
 
 

55MILES

dec. 03., 20:54
ötödiket keresünk pm
 
 
 
 

ENTEROLL

dec. 03., 19:35
HY! 1 EMBERT KERESÜNK CS:GO TEAMBE. OLYAN EMBER KELL AKI SZINTE MINDIG FENNT VAN ÉS LE TUDNA JÖNNI LAN-RA. AKIT ÉRINTENE AZ VEGYEN FEL STEAMRE.

- bigtimoti10

 
 
 
 

blitZ

dec. 03., 17:17
Hey !
CS:GO csapatba 3 értelmes , motivált tagot keresek ! 18+ , LAN ne legyen akadály és csak CS múlttal jelentkezőket keresek !
steam -em : rytm3
 
 
 
 
noavatar

dixi

dec. 03., 16:39
 
 
 
 
noavatar

snowyka

dec. 02., 18:58
Sziasztok!

CS:GO csapatot keresek, értelmes, komoly, lehetőleg 18+ játékosokkal. 5-6 éves COD és 1-2 év 1.6 tapasztalattal rendelkezem, fejlődőképes vagyok! 

steam: snowyka
xfire: snowika

 
 
 
 
noavatar

sENiTi

dec. 02., 14:06
Hali! CS:GO csapatot keresek. COD4ről jöttem át CS-re,LAN-on voltam már és tudok is menni.
steam:retrycsgo
 
 
 
 
noavatar

Hentes18

dec. 02., 02:12
Csgo csapatba mennék.
-23 +
- 4-5 éves cs s tapasztalat
- könnyen alkalmazkodok tanulékony vagyok 

steam: hentes18

 
 
 
 
noavatar

Somi

dec. 01., 19:52
Értelmes embert keresünk 5-nek CS:GO-ban:

18+

mid+

lan-ra gyere


steam: smi47



 
 
 
 

blitZ

dec. 01., 16:22
csgo csapiba mennék vagy raknék össze
- 21+
- régóta tolom
- elszánt
- lan pöröghet

steam : rytm3
 
 
 
 
noavatar

get

dec. 01., 15:32
Hello!
Komolyan szándékkal rendelkező CS:GO csapatot keresek!
Tapasztalat: 7 éve 1.6ozok, skill van.
A többit steamen, ha ajánlatod van vegyél fel steamre:hsp376
 
 
 
 
noavatar

kINZAY

nov. 30., 11:21
2 embert keresunk cs go teambe. Codos multal rendelkezunk(tobb lant is megjartunk tobbe, kevesbe sikerrel), de motivaltak illetve gyorsan tanulok vagyunk. steam: kinzay2
 
 
 
 
noavatar

erram

nov. 29., 23:02
2 jó képességű jól szituált öreg róka keres csapatot. COD al toltuk az első megjelenése óta kb mindel : D LAN okat megjártuk járnánk is. tehát tessék keresni steaid:erram
 
 
 
 
noavatar

creativity

nov. 29., 22:53
hétvégi fixmixet keresek pm-be kapsz steam nevet !
 
 
 
 
noavatar

dixi

nov. 29., 17:20
CS:GO csapatot keresek komoly célokkal magyar/külföldi lanok cod4 et toltam évekig jo eredményekkel most megszeretném magam próbálni a cs világában! 
Steam: dixi1337
 
 
 
 

Troger

nov. 29., 15:22
CS:GO és 1.6 mixekre egyaránt mennénk, inkább funolni de akár komolyan is vehetem.
Vegyetek fel steamn: spekkerrock
 
 
 
 
noavatar

FEiNT

nov. 28., 20:36
Hétvégi csapatba mennék, akár irányítónak is +18

steam: promajster

4 éves 1.6os tapasztalat..

 
 
 
 

55MILES

nov. 27., 21:33
fixmixet, lazább csapatot keresek pm
 
 
 
 

SHAk1

nov. 27., 21:09
Komoly csapatot (CS:GO) építenénk!

Csak akkor jelentkezz ha nem 2 napig vagy kitartó és lelkes és le tudj jönni lanra, valamint aktív tudsz lenni. Steamet PM-ben. 

 
 
 
 

msd9595

nov. 27., 19:27
csapatba mennék,rólam.: 16 éves vagyok 4 évet komolyabban 1.6oztam,elég komolyan veszem a játékot (néha túl komolyan is) icl 15-16ra letudnák menni, go szervert,ts3 szervert,webet tudok intézni CSAK KOMOLY SZÁNDÉKKAL RENDELKEZŐ CSAPATOK ÍRJANAK!
steam.: pattor94 többit itt!
 
 
 
 

silEnt

nov. 25., 11:37
Csapatot épitenénk 2-en!

3 fix embert keresnénk!

Előny lenne ha valami ,,mult" lenne 1.6 avagy CSS & COD

Főleg hétvégi játék... : \

ICL15


ha érdekel akkor pm & steam: forbyee2

 
 
 
 

SHAk1

nov. 24., 21:46
Komoly célokkal rendelkező CS:GO csapat irányítót keres!

-min. kor:17
-Lődd meg
-Lan ne legyen akadály (ICL15)

 
 
 
 
noavatar

Getroit9

nov. 23., 23:35
Én és jo barátom kINZAY komoly csapatot keresnénk! akik nem csak funbol akarnak játszani hanem elérni is valamit. ketten közel 1 évet cs:s-ztünk illetve Call of Dutyba voltak sikerein mint offline / online.


ha vkit érdekelne a dolog 

steam : getroitz

 
 
 
 

blitZ

nov. 23., 20:53
csapatoznék
- 21+
- régóta tolom
- elszánt
- lan pöröghet

steam : rytm3
 
 
 
 

BlooSe

nov. 21., 22:26
Ami van:
- MID skill (de kocka nemvagyok) napi aktivitás (nem 12 ora...)
- Lehetőség szerint 18+ os csapat
Azthiszem kezdetnek ennyi.. Steamen vegyetek fel: nagyfiu1 
szevasztok
 
 
 
 
msd9595  hali insitage.go újra visszatér eddig 1.6on voltunk de én egyedül átköltöztem go-ra!
motivált,lan képes játékosokat keresek ha most jött át valaki codrol,1.6,sourceról stb.. az nem probléma! megnézzük hogy megy és ha elég jól akkor akár tavaszi icl is mehet!
ts3,go szervert (szép webet is,bár ez nem annyira fontos) tudok adni! természeten napi warok/gyakorlás a többit steamen! (MÉG 1X,CSAK MOTIVÁLT JÁTÉKOSOK)
steam.: pattor94
 

Chicken

nov. 21., 20:20
Azért egy köszi mentem kifért volna a csövön szerintem :D majdha kész a csapatod nyomunk egy wart kiváncsivagyok hogy a "nevetséges"neveink milyen játéktudást tartalmaznak mr vegyék komolyan a nevünket :D
 
 
 
 

msd9595

nov. 21., 18:44
hali insitage.go újra visszatér eddig 1.6on voltunk de én egyedül átköltöztem go-ra!
motivált,lan képes játékosokat keresek ha most jött át valaki codrol,1.6,sourceról stb.. az nem probléma! megnézzük hogy megy és ha elég jól akkor akár tavaszi icl is mehet!
ts3,go szervert (szép webet is,bár ez nem annyira fontos) tudok adni! természeten napi warok/gyakorlás a többit steamen! (MÉG 1X,CSAK MOTIVÁLT JÁTÉKOSOK)
steam.: pattor94
 
 
 
 

Chicken

nov. 20., 20:16
sziasztok embereket keresünk a csapatunkba!!!!

A tagfelvétel nemtúl nehéz.igyekszünk magas szintre jutni és komolyabb warokat és egyéb jópofaságokat rendezni :D


 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 5719
 
1693
 
 
 
kép 5192
 
2307
 
 
kép 3834
 
1568
 
 
 
kép 5821
 
1880
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu