Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

gyurci112

máj. 30., 14:07
Sziasztok!
Megnyílt a Hun Team Clans!
Sok rutinnal és tapasztalattal rendelkezel, akkor jelentkezz.
Szigorú szűrés van!
https://www.facebook.com/hun.clans1.6
 
 
 
 
noavatar
dervol  csapatba mennék vagy értelmes emberekkel raknák össze komolyabb csapatot lanra
 

dervol

máj. 30., 13:53
http://steamcommunity.com/id/dervoltheking/
 
 
 
 
noavatar

dervol

máj. 30., 13:35
csapatba mennék vagy értelmes emberekkel raknák össze komolyabb csapatot lanra
 
 
 
 
noavatar

killa

máj. 29., 22:52
icl20 ra keresek csapatot, http://steamcommunity.com/id/killahun
 
 
 
 
noavatar

retr1

máj. 29., 21:56
Sziasztok, csapatot keresek, vagy fixmixet.. Csak normális emberekkel. steam: retr1
 
 
 
 
noavatar

Rusher

máj. 29., 17:51
Sziasztok! Csapatot keresek komoly célokkal, normális játékosokkal, rang mindegy csak tudj okosan gondolkozni, és lőni!! :) http://steamcommunity.com/id/rusheer/
 
 
 
 
noavatar

rozsa19bela

máj. 29., 17:30
Sziasztok kedves csgo fórum társak !
Úgy döntöttem ,hogy AGRO csapatomban veszek fel nagyszerű tehetséges játékosokat. jöhetek többen is :)
 :) jelenleg egyedül vagyok a csapatban ,de nagyon remélem ez változni fog :) szóval keresek játékosokat elvárásaim : minimum 800 óra play csgo , kellő tapasztalt,no rage ,nem érdekel ,hogy cod-ban ,mw ben hány órád van illetve milyen lanokat nyertél ez csgo nem cod !!  15+ , napi aktivitás min 2-3óra , csak infó , jó taktikus előny ,de nem feltétel . mm rank minimum seriff meg legyen előny sas inkább én szokjak hozzád mint te én hozzám :) egyelőre mm ezni fogunk ameddig nem ismerjük egymást csapatjátékát addig felesleges nagyban játszani cél : netcupok megnyerése , lan jó helyezés elérése , stb
amit én nyújtok cserébe : egy olyan ősz játék a csapatban amiben nem mindig volt részed , no rage, 21 éves vagyok , 5éve csézek , amikor jó formában vagyok nagyon meglövöm , ts3 szervert tudok biztositaní , későbbiekben akár szponzort is . Nincs lehetetlen .
Vegyetek fel steamen : preason_swager  ( itt mindent megbeszélünk )
 
 
 
 
noavatar

V1NCENT

máj. 28., 23:42
KOMOLY CSAPATOT KERESEK LANRA!
3 év 1.6 és 4 év CSS tapasztalat,lanon már voltam

steam: vasasgergo

csak LAN os csapat érdekel. !!!

 
 
 
 

silEnt

máj. 28., 18:55
icl-re mennék! 


PM!!!!!

 
 
 
 
noavatar

Destiny

máj. 28., 17:42
Sziasztok! Csapatunkba keresünk 5.-et .


Leginkább irányító játékost keresünk szóval inkább olyan vegyen fel aki tud irányítani.

Célok : ICL  netcupok megnyerése , későbbiekben pedig külföldi lan .


CSak komoly és érett emberek jelentkezését várom erre a steam fiókra : 

kakapipi001



Tisztelettel : Szatmári Richárd 

 
 
 
 

pihee

máj. 28., 16:58
MM csapatba mennék vagy fixmixbe !

 többit steamen: petikee941010

 
 
 
 
noavatar

kubaimacso

máj. 28., 16:17
Két skilledet csapatba!

Aktív, elszánt, normális, higgadt embert/embereket keresünk!

Igen, tudom MM -nemszámít de egy sas rang a minimum.


Steam: pandamaci1337

 
 
 
 
noavatar

daNiiii

máj. 28., 14:26
icl20-ra keresek 3 embert .. nem érdekel a rank , csak az hogy legyen 1 jó csapat (elönybe aki már volt lanon ) steam :eprexxx (daNiiii)
 
 
 
 
noavatar

rozsa19bela

máj. 28., 13:10
Sziasztok kedves csgo fórum társak !
Úgy döntöttem ,hogy AGRO csapatomban veszek fel nagyszerű tehetséges játékosokat. jöhetek többen is :)
 :) jelenleg egyedül vagyok a csapatban ,de nagyon remélem ez változni fog :) szóval keresek játékosokat elvárásaim : minimum 800 óra play csgo , kellő tapasztalt,no rage ,nem érdekel ,hogy cod-ban ,mw ben hány órád van illetve milyen lanokat nyertél ez csgo nem cod !!  15+ , napi aktivitás min 2-3óra , csak infó , jó taktikus előny ,de nem feltétel . mm rank minimum seriff meg legyen előny sas inkább én szokjak hozzád mint te én hozzám :) egyelőre mm ezni fogunk ameddig nem ismerjük egymást csapatjátékát addig felesleges nagyban játszani cél : netcupok megnyerése , lan jó helyezés elérése , stb
amit én nyújtok cserébe : egy olyan ősz játék a csapatban amiben nem mindig volt részed , no rage, 21 éves vagyok , 5éve csézek , amikor jó formában vagyok nagyon meglövöm , ts3 szervert tudok biztositaní , későbbiekben akár szponzort is . Nincs lehetetlen .
Vegyetek fel steamen : preason_swager  ( itt mindent megbeszélünk )
 
 
 
 
noavatar

zooM.

máj. 28., 12:16
Sziasztok! csapatomba keresek 3 értelmes embert

Inkább faceit,netcup-ok, de mm is pröghet :) 

rank: dupla ak, serif (csak hogy tudjam viszonyítani a játék tudást)

- Legyél miminum 15-16 éves

- Legyél értelmes tudj gondolkozni 
- ne sírj

Ha esetleg érdekelne vegyél fel steam-en
zoom3022 vagy http://steamcommunity.com/id/kinekfeszulsz


Sok sikert GL&HF 

PISZ

 
 
 
 
noavatar

tinkamach1ne

máj. 28., 09:16
Keresem csapatom OVS cupra.


18+

Aktiv

Lan mult van

Skill : felveszel jatszunk megmondod ( de mar sajnos megszokott ezert szimbolum a nevem mellett Elit Guard )


steam : laszlomartin

 
 
 
 

-fabulous-

máj. 27., 19:07
2-en mennénk teambe, vagy normálisakkal raknánk össze, rankunk sheriff, kb te is ekörül légy, +16. 

http://steamcommunity.com/id/menjinnen/

 
 
 
 
noavatar

Matthie[A]

máj. 27., 17:32
Üdv..!

Újfent csapatot keresek, akár ICL 20ra is le tudnék menni.

Fontosabb dolgok : Sniper-Rifle posztban jó vagyok, de Rifle poszton sem vagyok rosszabb, IGL nem leszek, olyan csapat nem érdekel, ahol csak MM eznek.
Normális felkészülés (DM, Strat és rendes 5on5) legyen - (ESEA,faceit,ESL etc.)

Kor:19
Rang(nem számít, de mindig megkérdik):2nd Eagle

http://steamcommunity.com/id/zezezzee
 
 
 
 
noavatar

dixi

máj. 27., 16:46
Sziasztok mint régi cod4 motoros szeretnék cs:go-val is foglalkozni és szeretnék benne csapatot ebben kérem a segítségeteket! :) Komolyan szándékú kis csapatot keresek elszántsággal és motivációval! Inkább lan mint net fight! :)  Ha felkeltettem az érdeklődésed keres bátran Steam: dixi1337
 
 
 
 
noavatar

drmhere

máj. 27., 16:28
újra alakul a VENOM klán,szükségünk lenne 2-3 értelmes emberre,korod minimum 16 legyen! rang lehet nova3-4 is akár de lődd meg! értelmes legyél,ts3 kliensed legyen és mellőzd a nagyképűséget..és ha kell akkor komolyan vedd a játékot

steam :: Duliii
 
 
 
 
noavatar

daNiiii

máj. 27., 16:22
Sziasztok csapatba mennék 5.nek lanra (eprexxx : daNiiii) 

többit steam-en 

 
 
 
 

zyma

máj. 27., 12:25
Sziasztok!


MGbe keresek magam mellé 4 komoly játékost. Egyenlőre net de ha úgy van sőt biztos hogy lan is szóba fog jönni. MM , faceit, pcw, minden ami jó pörög.


Feltételek:


Igazából csak annyi hogy vedd komolyan a játékot és legyen mellé tudásod is.


Kor, hang nem számít!



PM!

 
 
 
 
noavatar
  
 

Sensou Shin

máj. 26., 21:15

 Sziasztok!Csapatunkba 5. komoly embert keresünk!


elvárás: 

-sheriff körül(csak hogy valami  szint legyen)

-aktivitás 

kor:17+


faceit ,cupok, stb (lan csak akkor ha van értelme)


Steam:vmate123

 
 
 
 

Xcept

máj. 26., 21:07

Sziasztok!


Csaptba keresünk 2 ELSZÁNT embert.

Minimum életkor az a bizonyos 16 év.

MM-rankod mininimum babér kala legyen. (Nem a rank alapján ítélünk, de a minimumot meg kell húzni valahol.)

A nyugodt embereket preferáljuk :D


A többit steamen: http://steamcommunity.com/id/xceptnew

 
 
 
 
noavatar

kubaimacso

máj. 26., 19:20
ICL20 -ra, komoly, elszánt csapatot.

Aktív vagyok, 3 ICL rendezvényen voltam már, rangom sas-koszorússas, értelmes, higgadt csapatjátékos vagyok.

Érdeklődni: pandamaci1337

 
 
 
 

EpresShake

máj. 25., 20:40
Sziasztok, csapatot keresek 17 éves vagyok jelenleg 730órám van. Jelenleg Dupla AK szinten vagyok a fix csapat hiányában buktam le. Fontos nekem az infó és a normális tagok akik nem hobbi, de komolyan veszik a játékot és elszeretnének érni valamit benne, fontos a jó társaság a kikapcsolódás élménye mindenképpen fontos a családias hangulat ugyanis hosszú távon tervezek... és már jó lenne látni a végre az összefüggő taktikákat. Ha bármi kérdésed van vegyél fel steamre!:)  http://steamcommunity.com/id/EpresShake Bármilyen jellegű kérdést szívesen megválaszolok! :) Fontos, 2 emberről lenne szó!
 
 
 
 
noavatar

ShuFFLeV2

máj. 25., 19:12
HI.
5.et keresünk csapatba !
Irányító posztra !

Többit ts-en megbeszéljük .
steam:rayerz1

 
 
 
 

M1LLR

máj. 25., 15:30
Lehet folytatni privátban, senki sem kíváncsi erre.
 
 
 
 

sydEr

máj. 25., 13:57
Ketten mennénk csapatba !

A lényeg, hogy ne legyetek sírós "qvák", ne számítson az, hogy most abban a fos mm-ben leesel egy rangot, vagy épp global elite vagy.

Nem írok kisregényt, vegyél fel: syder88 (steam)
 
 
 
 
noavatar

daNiiii

máj. 24., 22:31
icl20 ra keressek csapatot (lanon voltam már) steam :eprexxx daNiiii
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 5053
 
2292
 
 
 
kép 5984
 
1376
 
 
kép 3595
 
1497
 
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu