Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 

reborn

aug. 21., 20:06
mixre hívjatok
 
 
 
 

blitZ

aug. 21., 19:41
csapatoznánk 2-n de akár alapítás is szóba jöhet .
rólunk :
- 21+
- 8 év cs tapasztalat
- lan mehet
- steam : rytm3
 
 
 
 

szopdkiagecimet

aug. 21., 19:25
Hali


Esténként mixelgetnék, cica hangot elhagyó, normális, 20feletti emberekkel!


http://steamcommunity.com/id/pokmalac001/

 
 
 
 

SancheZsnz

aug. 21., 00:13
aki meg jatszik source-szal addoljon koszii

http://steamcommunity.com/id/sanchezstyle 

 
 
 
 

csopi

aug. 20., 23:21
csapatot keresek lan legyen tervben,többit steamen :chmelo13
 
 
 
 
noavatar

sibyx

aug. 20., 19:22
csapit keresek . lan stb nem gond . steam : sibyx
 
 
 
 
noavatar

ladock1

aug. 20., 17:14
hali!
Komoly csapat érdekelne! (icl-es)
steam:
http://steamcommunity.com/id/LcKI/
 
 
 
 
noavatar

AiM

aug. 20., 12:47
Csapatot keresek CS-GO-ra. 26 éves vagyok 1.5-t óta tolom és lehetőleg 20+ éves embereket keresek TS3-mal, kizárólag warozgatni, semmi lan. Hobbi szinten.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007941744
 
 
 
 

ziggurat

aug. 20., 00:27
hello, csgo csapatot keresek, lan nem akadály. 18+ jó lenne ha megvan a csapat átlag életkora. minden mást steamen megbeszélünk. steam: kadrian97   (nem, nem 97ben születtem, random szám :D)
 
 
 
 
noavatar

sibyx

aug. 19., 10:42
csapit keresek még mindig . lanstb nem gond . steam : sibyx
 
 
 
 

pANDA

aug. 18., 20:00
Sziasztok!

Komoly csapat érdekelne!

Magamról: 16 vagyok,de nem az a féle aki egész nap a f*szát veri a gép elött. Szerintem egész jól játszom, de lenne még hova fejlődjek bőven. Csapatban jól működök, ha esetleg olyan akkor talán irányítani is tudnék(ha csak olyan:D) Esl,leetway bármi nem akadály későbbiekben LAN se. steam: panda896
 
 
 
 

BlooSe

aug. 17., 20:05
csapiznék 18 de inkább 20 év felettiekkel !
skill: miaz a csé?
magyar lan szóba sem jöhet külföndre mehetünk ha van értelme.
http://steamcommunity.com/id/esportsking111/
 
 
 
 

blitZ

aug. 15., 13:16
csapatoznánk 2-n:
- 21+
- 8 év cs tapasztalat
- lan mehet
 
 
 
 
  
 

ptR

aug. 14., 12:44
Legalább ha az előző  csapatot oszlattad, akkor meg lehetett volna mondani, hogy mi nem jó és nem egy napos tax után elvárni, hogy mindenki tudja a saját dolgát ehhez idő kellet volna vegyetek le minket a webről Köszi!
 
 
 
 

bNNy

aug. 14., 12:36
Ligáznék 18+ 
Steam: sprite_player
 
 
 
 

jGObandii

aug. 14., 12:18
Sziasztok! Csapatot keresek. Akár 6.nak is mennék. Sajnos nem vagyok olyan aktív de ha kell tudok időt szakítani a játékra.

Kor: 21+ 

Steam:jgobandii 

 
 
 
 

dongEee

aug. 13., 21:17
hali. keresek értelmes csapatot, sok warral, 16+ társasággal. icl re letudok menni, illetve már voltam is. steam:http://steamcommunity.com/id/f0sterdapro
 
 
 
 
noavatar
pandicorn.  "Normális emberek nem 12 évesek. Ha már én kezdőnek mondhatom magam akkor én tanuljak tőlük ne ők tőlem..."


Nem szeretnék vitatkozni, de ez nagyon szemet szúrt.. ne haragudj!

Hidd el a 12 évesek is normálisak.. sőt van köztük normálisabb, mint egy 18 éves. Mindenki a maga módján normális, mindenkivel máshogy kell megközelíteni a dolgot.. Pont ilyen kitérők miatt pesszimista, elítélő ez a társadalom.. mert a szemetekben a fiatalabbak használhatatlanok. Meglepődnél, ha egy 12 éves tanítana. :) Szóval légyszíves ne legyél lekezelő, mert ezzel csak rombolod azok képét, akik feltekintenek az idősebbekre! Ezért ilyen változó a nép sűrűsége, mert vannak azok a "12 évesek"..

 

compoka

aug. 13., 13:37
Igen csak én még sajnos nem láttam ilyen embert a földön pedig sok embert ismertem meg itt...én CoD4-be olyan embereket láttam 13-12-11 éveseket akik feljöttek ts-re sírtak a csipáért és ha nem adtad oda neki akkor flegmáztak a másik variácó pedig hogy nemtudott lőni. de ha van olyan 12 éves aki értelmes is tud lenni tudja olyan szinten komolyan venni a játékot akkor vegyen fel
 
 
 
 
pandicorn.  "Normális emberek nem 12 évesek. Ha már én kezdőnek mondhatom magam akkor én tanuljak tőlük ne ők tőlem..."


Nem szeretnék vitatkozni, de ez nagyon szemet szúrt.. ne haragudj!

Hidd el a 12 évesek is normálisak.. sőt van köztük normálisabb, mint egy 18 éves. Mindenki a maga módján normális, mindenkivel máshogy kell megközelíteni a dolgot.. Pont ilyen kitérők miatt pesszimista, elítélő ez a társadalom.. mert a szemetekben a fiatalabbak használhatatlanok. Meglepődnél, ha egy 12 éves tanítana. :) Szóval légyszíves ne legyél lekezelő, mert ezzel csak rombolod azok képét, akik feltekintenek az idősebbekre! Ezért ilyen változó a nép sűrűsége, mert vannak azok a "12 évesek"..

 

csopi

aug. 12., 22:10
Ez az isteníts :D
 
 
 
 

csopi

aug. 12., 21:36
Sziasztok, csapatba mennék mindegy hanyadiknak csak legyen valami belőle a végén :)

 steam:chmelo13

 
 
 
 
noavatar

zümzüm

aug. 12., 19:47
Sziasztok most alakulo multigamingbe (ERGOTiC mg)

CS:GO squadjába 5 embert keresünk 

amit nyújtunk : 

-Ts3 Szerver 

-Sponsor hamarosan lesz 

steam : harcimokus2 vagy hungary2301

 
 
 
 
compoka  csapatot keresek egyenlőre online ,aztán majd ha jól mennek a dolgok a team-ben offline eseményekre. kezdő-nek mondhatom magam a cs-világába de azért az alapok mennek és gyorsan tanulok (ergo van agyam). (350 óra cs tapasztalat) 


Ts3,Skype - van (normális mikrofon és füles természetesen)


Napi aktivitás 


Amit elvárok - Normális emberek nem 12 évesek. Ha már én kezdőnek mondhatom magam akkor én tanuljak tőlük ne ők tőlem... 


Ts3, vagy valami kommunikációs program használata.


Ha kell ember vegyélfel steam:belavagyok4

 

pandicorn.

aug. 12., 18:39
"Normális emberek nem 12 évesek. Ha már én kezdőnek mondhatom magam akkor én tanuljak tőlük ne ők tőlem..."


Nem szeretnék vitatkozni, de ez nagyon szemet szúrt.. ne haragudj!

Hidd el a 12 évesek is normálisak.. sőt van köztük normálisabb, mint egy 18 éves. Mindenki a maga módján normális, mindenkivel máshogy kell megközelíteni a dolgot.. Pont ilyen kitérők miatt pesszimista, elítélő ez a társadalom.. mert a szemetekben a fiatalabbak használhatatlanok. Meglepődnél, ha egy 12 éves tanítana. :) Szóval légyszíves ne legyél lekezelő, mert ezzel csak rombolod azok képét, akik feltekintenek az idősebbekre! Ezért ilyen változó a nép sűrűsége, mert vannak azok a "12 évesek"..

 
 
 
 
noavatar

compoka

aug. 12., 14:08
csapatot keresek egyenlőre online ,aztán majd ha jól mennek a dolgok a team-ben offline eseményekre. kezdő-nek mondhatom magam a cs-világába de azért az alapok mennek és gyorsan tanulok (ergo van agyam). (350 óra cs tapasztalat) 


Ts3,Skype - van (normális mikrofon és füles természetesen)


Napi aktivitás 


Amit elvárok - Normális emberek nem 12 évesek. Ha már én kezdőnek mondhatom magam akkor én tanuljak tőlük ne ők tőlem... 


Ts3, vagy valami kommunikációs program használata.


Ha kell ember vegyélfel steam:belavagyok4

 
 
 
 
halCE  Elég kajával ellátott, skilled csapatba mennék. Magamról: apukám V1CE, anyukám hal, 6 éve eszek profi szinten, előtte csak 1.6 kiló sajtburger / nap. Bootcamp lehetőség biztosíthatok: MCdonalds számítógépek.  Amit elvárok : napi 10 étkezés (a főétkezések kivételével) + kaja közbe nincs beszéd, komolyan vesszük, előtte taktikolunk (milyen főétel, milyen körettel). 

Ha felkeltettem az érdeklődéseteket apukám steam fiókján megtaláltok:
http://steamcommunity.com/id/25402589/

 

csopi

aug. 12., 14:02
wow,és nemsokára jönnek az ilyesmi viccek :s
 
 
 
 

halCE

aug. 12., 13:43
Elég kajával ellátott, skilled csapatba mennék. Magamról: apukám V1CE, anyukám hal, 6 éve eszek profi szinten, előtte csak 1.6 kiló sajtburger / nap. Bootcamp lehetőség biztosíthatok: MCdonalds számítógépek.  Amit elvárok : napi 10 étkezés (a főétkezések kivételével) + kaja közbe nincs beszéd, komolyan vesszük, előtte taktikolunk (milyen főétel, milyen körettel). 

Ha felkeltettem az érdeklődéseteket apukám steam fiókján megtaláltok:
http://steamcommunity.com/id/25402589/

 
 
 
 
noavatar

sibyx

aug. 11., 11:11
csapit keresek , fix 4 es mellé 5iknek.... lan stb nem gond steam : sibyx
 
 
 
 
noavatar

Pablo Escobar

aug. 11., 10:38
Hello mindenki csapatunkba keresünk fix 5iket ha érdekel steam swedish222
 
 
 
 

Mini

aug. 11., 00:00
sziasztok!
fix 5-et keresünk csapatunkba
http://steamcommunity.com/id/minato951/home/
 
 
 
 
TmR  Team Hype CS:GO TGF: ON

18+
pm !
 

TmR

aug. 10., 16:56
Steam: tomrrr95 / gergicspeter
 
 
 
 

TmR

aug. 10., 16:41
Team Hype CS:GO TGF: ON

18+
pm !
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 2875
 
1469
 
 
 
kép 612
 
1413
 
 
kép 1499
 
1419
 
 
 
kép 2612
 
2561
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu