Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
Eposz  Ha letudjátok nekem írni mi az igazság, és mi  a valóság, és ha megtudjátok különböztetni a kettőt és fokozatait, akkor szívesen olvasgatnám... :)


Nem mintha nem tudnám... 

 

gran1t

jan. 07., 21:54
Te is olvastad a Békés harcos útját, mert nagyon úgy tűnik? :D
 
 
 
 

Eposz

jan. 07., 18:56
Ha letudjátok nekem írni mi az igazság, és mi  a valóság, és ha megtudjátok különböztetni a kettőt és fokozatait, akkor szívesen olvasgatnám... :)


Nem mintha nem tudnám... 

 
 
 
 
  
 

Eposz

jan. 07., 18:50

Szerinted még is ki lennék? Csak egy CSGO játékos, ti szemszögeitekből nézve. Így hát a kérdésed is felesleges... Ha meg azt írom hogy ÉN egy pro vagyok? Messziről jött ember azt ír és mond és állít amit akar, nem így van? De aki olyan dolgot ír magáról és mond olyan dolgokat, sok ember egyből ismerőse akar lenni, érdekes és elgondolkodtató dolog, főleg az ismertebb embereket tekintve.


Ahány ismerősöm és ember, annyi féleképpen látnak. Még is mi az igazság, mi az igazság? Azzal kapcsolatban ki vagyok én? Amikor a legtöbb ember még saját magát sem látja tisztán, akkor mást hogyan láthatna tisztán? Saját magát sem ismeri, csak azt hiszi hogy ismeri, ami közt óriási a különbség. Torzítottan foga látni az illetőt, pláne ha az illető hazug. 


Amiket meg írtam, az csak annyit jelent hogy nem azonosulok, azokkal a dolgokkal ami az EGÓ. 


Az egó, egy hamis jelenség, ha sötét, ha világos, szürke is létezik ugye, csak sokak szeretnek kimondottan kettősségekben gondolkozni és látni. Az egó a múltból lett, és szeret a jövővel is foglalkozni csak csupán a jelennel nem szeret. Az egó úgy állítja be magát mintha Ő Te lennél. Ami természetesen nem igaz hogy Ő Te vagy. Mert az ember valójában egy tudat és jelenlét, az egó csak por, és megkövesedett. Szét kell törni és szét kell szórni, ha valaki szabad akar lenni, belül, mert az az igazi szabadság, ezt sem mint mást sem kívül kell keresni, hanem belül. 

 
 
 
 
noavatar

dvKr

jan. 07., 18:38
Mixre keresek társakat!!:))

Steam: dvKr
 
 
 
 
creativity  toppokal mixelnék !! leginkább hétvégente 
 

TRuve

jan. 07., 16:29
te?
 
 
 
 
  
 

Eposz

jan. 07., 00:01
Már elnézést kérek, de... múltkor felvettelek és mintha azt írtad volna hogy nyomós ok kell ahhoz hogy fent legyek neked ismerősnek. Meg csak közeli ismerősöket tartasz meg. :D

Akkor ha esetleg felvesznek téged egy klánba, miután itt híideted magad, akkor nem milyen ismerősökkel hoz össze téged a sors? :D


 
 
 
 
noavatar

creativity

jan. 06., 18:34
toppokal mixelnék !! leginkább hétvégente 
 
 
 
 
noavatar

Toja

jan. 06., 13:55
Csapatot keresek CS:GO-ban.
Kor:20
3 lanon voltam cod2-ben.
Akit érdekel vegyen fel steamen: toja1992
 
 
 
 

SHAk1

jan. 06., 01:54
Aktív ember(eke)t csapiba! PM!
 
 
 
 
noavatar
Somi  Tényleg highok, csak ha nem játszol napi 8 órát, akkor nem kellesz nekik, meg ha jobban is lövöd náluk.
 

ANANASz

jan. 05., 13:10
éjjel nappal játszani kell 
 
 
 
 
noavatar
A'''''''W  Are you kidding me?:DDD
 

Somi

jan. 05., 10:42
Tényleg highok, csak ha nem játszol napi 8 órát, akkor nem kellesz nekik, meg ha jobban is lövöd náluk.
 
 
 
 
-Kiki-  cs go csapatba keresünk embert
skill:high
kor min 18
többit steamen
steam kr1sz94
 

A'''''''W

jan. 05., 03:28
Are you kidding me?:DDD
 
 
 
 

RIP

jan. 04., 22:27

ICL 15-re csgo csapatot keresek, ha jó a csapat akkor hosszútávra.skill mid.

steam: 32rip32

 
 
 
 

-Kiki-

jan. 04., 17:29
cs go csapatba keresünk embert
skill:high
kor min 18
többit steamen
steam kr1sz94
 
 
 
 

krow

jan. 04., 00:51
cs:go csapatot dobnék össze, 17+
steam: krow955
 
 
 
 
noavatar
majesty  remélhetőleg
 

p*ityokA.!

jan. 03., 22:10
Elvileg ha lenne elég jelentkező akkor lenne, de épp ezért(tudom más oka is van) is vették le a játékok közül icl-en mert nem volt meg elég csapat mostanában.
 
 
 
 
RIP  lesz lan cssből? 
 

majesty

jan. 03., 21:51
remélhetőleg
 
 
 
 
  
 

RIP

jan. 03., 20:37
lesz lan cssből? 
 
 
 
 
noavatar

sENiTi

jan. 02., 21:04
Sziasztok! icl15-re és továbbra keresek cs:go csapatot. Cod4ről jöttem át pár hónapja ,LAN-on voltam már.Többit steamen:retrycsgo
 
 
 
 

A'''''''W

jan. 02., 13:53
Hey guys.. 3embert keressünk, chill, casual csapatba. Lanra fogunk menni :D ha nem is nyerni de inni biztos! (DE FŐLEG INNI). 

Feltételeink: 18. életév betöltése, Bírd a piát :D, Legyél lan képes, és légy motivált ( utáljuk a flegma pöcsöket :P ) 


ICL 15 tervbe van, de csak ha tényleg motivált és komoly csapatot(T) sikerül össze szedni.

Ha úgy érzed/zitek, hogy megfeleltek a (feltételek)nek akkor bátran vegyetek fel steamre ;)))


http://steamcommunity.com/id/recruitor


 
 
 
 

First2P

jan. 02., 00:31
Sziasztok,

Értelmes, motivált csapatot keresek ICL15-re!

Csak is kizárólag az a csapat írjon aki lan múltal rendelkezik illetve skilled.

2 Lanon voltam CSS ben és szeretnék még pár lanon résztvenni..

írj pm

 
 
 
 

jGObandii

jan. 01., 19:23
Sziasztok! Elkötelezett komoly teamet keresek akik aktívan tevékenykednek a játékban.

6 éves cod múltal és kb 1 éves css is kisebb nagyobb kihagyásokkal. 

Kor: 21 

Lan: Oké. 


 
 
 
 

Heloszia

dec. 31., 22:58
Cs:GO Tagfelvétel van! Min:

+16

Lanra képes vagy jönni 

Van valami cs-s múltad cod nem .

1 embert várunk csak. 4 en vagyunk ts3 ismerete se ártana serverünk van cs:go serverünk is van.

Lanra tervezünk menni icl stb.

Levélt irjon akit érdekel.


 
 
 
 
noavatar

sENiTi

dec. 31., 20:29
Sziasztok! icl15-re és továbbra keresek cs:go csapatot. Cod4ről jöttem át pár hónapja ,LAN-on voltam már.Többit steamen:retrycsgo
 
 
 
 

MSD

dec. 31., 16:27
heló:D csgo csapatba keresünk normális 2 emberkét akik szeretnének elérni valamit egyaránt online/offline eseményeken és motiváltak! képesek a megbeszélt időpontokban játszani/gyakorolni kérem csak olyan keressen meg aki cs múltal rendelkezik és képes lejönni icl-re! ha elég szinvonalas lesz az egész akkor már icl15-ön szeretnénk résztvenni!  ts3,go szerver,lan póló van !
-16+

steam.: pattor94
 

 

 

 
 
 
 
noavatar

Azeroth

dec. 31., 16:02
Sziasztok! Keresek CS:GO teamet ICL 15-re és a továbbiakban!

1.6-al voltam lanon. (kb 4 éve cszek)

Nemrég vettem meg a got (mikor kijött utánna kb 2 héttel)

15 éves vagyok.

CSAK OLYANOK VEGYENEK FEL AKIK KOMOLYAN GONDOLJÁK A JÁTÉKOT!

AWP/AK mind 2 megy.


Steam: mySICK

 
 
 
 

RIP

dec. 31., 13:56

Sziasztok!ICL 15-re CS:GO csapatot keresek.16 éves vagyok,motivált,aktív,mid skill.

Komoly és jó csapatot keresek hosszútávra.

 
 
 
 
noavatar

sebzek

dec. 29., 13:08
Sziasztok!
Csapatot keresek.
Aktivitás: Csak hétvégéken és szünetekben.
Mikrofon: Van
Steam: sebzek

 
 
 
 
noavatar

bika

dec. 29., 08:33
csgo csapatba két embert keresünk 18+   

többit steamen: BBIIKKAA


 
 
 
 

MSD

dec. 28., 22:21
heló:D csgo csapatba keresünk normális 3 emberkét akik szeretnének elérni valamit egyaránt online/offline eseményeken és motiváltak! képesek a megbeszélt időpontokban játszani/gyakorolni kérem csak olyan keressen meg aki cs múltal rendelkezik és képes lejönni icl-re! ha elég szinvonalas lesz az egész akkor már icl15-ön szeretnénk résztvenni! IRÁNYÍTÓ ELŐNYBEN! ts3,go szerver,lan póló van !
-16+

steam.: pattor94
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 3027
 
1774
 
 
 
kép 2946
 
1477
 
 
kép 483
 
1409
 
 
 
kép 3699
 
1575
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu