Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

Rusher

máj. 24., 22:09
Sziasztok! Csapatba mennék/raknék össze! http://steamcommunity.com/id/rusheer/ -a többit steamen-
 
 
 
 
noavatar

Fata

máj. 24., 21:58
sziasztok!

Értékelhető felállást keresek ! lan-ra illetve esl-re ! mm rankom supreme!  illetve 5 icl részvétel .. legjobb  helyezés icl6 5th hely.. illetve 7 év tapasztalat elérhetőség http://steamcommunity.com/profiles/76561198129609008/ vagy  captainfata .

 
 
 
 
noavatar

dorrmike

máj. 24., 21:07

sziasztok!

embereket keresek,akik playiteznek gyakran,és csatlakoznék,vagy csatlakozhatnak hozzám :)

feltétel:


•+16

•komolyság

•skill


aki nem regisztrált volna itt megteheti: 

play.faceit.com/?referral=b87d3a62-e208-44be-9e3c-9acf7eb7591a


elérhetőségem: steamcommunity.com/id/dorrme

vagy itt privátban :)

köszi

üdv


 
 
 
 

komolytaLAN

máj. 24., 20:40
Sziasztok ! Csapatot akarnék össze tenni ! Ha sikerül megvalósítani és van értelme , hogy lenézzünk iclre20 akkor mehet az icl20 is ! 

Amit elvárnék! :


-17+

-ÉRTELEM '' FELSŐ FOKON '' 

-LANRA való lejutás ne legyen probléma ha a csapat leakar menni !

-SKiLL


Ui: Csakis olyanok vegyenek fel akik komolyan vennék és érdekelné a dolog !  



http://steamcommunity.com/id/KR0T3CH/ 

 
 
 
 

-fabulous-

máj. 24., 18:51
Sziasztok, csapatot keresek, leginkább 4. 5.-nek mennék, mm-et hanyagoljuk, faceit, mixek stb pöröghet. alapot meglövöm, többit steamen. www.steamcommunity.com/id/strayone 
 
 
 
 

BlackStar

máj. 24., 15:46
Hello sziasztok.2en mennénk csapatba vagy pediglen 3 embert keresünk magunk mellé!

Amit elvárnánk a jelentkezőktől:

-18+

-napi aktivitás

-intelligencia


Amit rólunk tudni kell:

-19évesek vagyunk

-8-10éve játszunk fps játékkokal 

mm-et igazából nem preferáljuk ,de rankunk SaS


Ha szeretnél erős playerekkel egy csapatot alkotni és megfelelsz az elvárásoknak vegyél fel nyugodtan steam:kincsiel,blackstarw0w


GL&HF  :D

 
 
 
 
noavatar

kalerdcsgo

máj. 24., 14:50
Hello ! 


MM re keresek csapatot vagy fixmixet :)

Rangom : Dupla kala és serif között mozog ! :D

steam: mucyy13

 
 
 
 

daviid

máj. 24., 09:30
ICL20-ra 5.-et keresünk!! ha jól szerepelünk akkor tovább is együtt maradnánk!

pm vagy steam: http://steamcommunity.com/id/davidkaaaaaaaa/

 
 
 
 

ebadta

máj. 24., 01:35
Csapatot keresek!


28 éves vagyok, tanár és 1999 óta cs-zek :) Megjelenés óta váltottam GO-ra. Szolnok LAN 3. hely. 825 óra CSGO. Napi szinten játszok és gyakorlok. Higgadt, normális csapat jelentkezését várom. Rage-elők és kalandorok kíméljenek. Nem szeretnék taktikos lenni csak ha muszáj... 

Az utóbbi 8 meccsből készült fragmovie-m:

 http://indavideo.hu/video/Tanar_Ur_-_WeekendFrags  

Steam-en itt találsz meg:

 http://steamcommunity.com/id/envagyokapeter

 
 
 
 

pihee

máj. 24., 01:08
Sziasztok!


18+


Kisebb kihagyás után visszatértem ismét játszani.

Rövidre fogva MM-re keresek "csapatot" vagy fix mix teamet.

Többit steamen: petikee941010

 
 
 
 
noavatar

decon1337

máj. 23., 18:35
Sziasztok!
Csapatunk még mindig 5. embert keres!
Nem mm csapat vagyunk! (Az MM rangod csak a miheztartás végett kell! Serif Minimum)
Komoly elszánt embereket keresünk!
Tudj alkalmazkodni!
Légy higgadt!
Kövesd a taktikát!
http://steamcommunity.com/profiles/76561198101866421

Ui.: Ha felveszel, tisztelj meg annyival hogy rám írsz! És ne nekem kelljen könyörögni. Köszönöm!
 
 
 
 
noavatar

rozsa19bela

máj. 23., 17:53
Sziasztok kedves csgo fórum társak !
Úgy döntöttem ,hogy AGRO csapatomban veszek fel nagyszerű tehetséges játékosokat. jöhetek többen is :)
 :) jelenleg egyedül vagyok a csapatban ,de nagyon remélem ez változni fog :) szóval keresek játékosokat elvárásaim : minimum 800 óra play csgo , kellő tapasztalt,no rage ,nem érdekel ,hogy cod-ban ,mw ben hány órád van illetve milyen lanokat nyertél ez csgo nem cod !!  15+ , napi aktivitás min 2-3óra , csak infó , jó taktikus előny ,de nem feltétel . mm rank minimum seriff meg legyen előny sas inkább én szokjak hozzád mint te én hozzám :) egyelőre mm ezni fogunk ameddig nem ismerjük egymást csapatjátékát addig felesleges nagyban játszani cél : netcupok megnyerése , lan jó helyezés elérése , stb
amit én nyújtok cserébe : egy olyan ősz játék a csapatban amiben nem mindig volt részed , no rage, 21 éves vagyok , 5éve csézek , amikor jó formában vagyok nagyon meglövöm , ts3 szervert tudok biztositaní , későbbiekben akár szponzort is . Nincs lehetetlen .
Vegyetek fel steamen : preason_swager  ( itt mindent megbeszélünk )
 

törlés

válasz

x

 

 

 

 
 
 
 

spilerr

máj. 23., 17:50
Pacsi!
Egy haverommal csapatot keresünk. 2-3 hónapja kezdtük a CS-t, előtte 3-évig maszív CoD2, MW2, MW3. Eléggé összeszokottak vagyunk. Egyenlőre mm, online kupák, ha van értelme akkor később lan is.
Ha bármi kérdésed van írj.
Steam: spilerr
 
 
 
 

ragnarok

máj. 23., 16:58
icl20ra csapatot

steam : pengee401

 
 
 
 
noavatar

ShuFFLeV2

máj. 23., 16:34
Hi . 
Csapatban mennénk 2-en .
Elvárások : aktivitás .17-18+ . 
Rólunk : Farkas "FD God" Dániel és Koncsár "ShuFFLe" Krisztián a nevünk .
icl19-en lent voltunk a DFM Multigamingel .
Minden nap aktivak vagyunk olyan 4-5-6 órától .
Ha valami kérdésed lenne akkor vegyél fel steam-re !
steam:rayerz1 

 
 
 
 
noavatar

GunJacK

máj. 23., 15:33
Üdv ! Csapatba keresünk tapasztalat IRÁNYÍTÓT. Elvárásunk cs go tapasztalat, irányítói múlt helyzet felismerés és gyors alkalmazkodó készség. A csapatban jelenleg 4-en vagyunk több hónapja játszunk össze szokottan. MM-ben és Faceit-en játszunk és netes cup-ra is neveznénk. CSAK OLYANOK VEGYENEK FEL AKIK MEGFELELNEK ANNAK AMIT LEÍRTAM másféle játékosok nem érdekelnek. A team jelenlegi MM szintje sas és seriff körül mozog FACEIT-nek pedig Master legue és FACEIT lvl 6-7. Steam : gunjack789
 
 
 
 

EpresShake

máj. 22., 20:20
Sziasztok, csapatot keresek 17 éves vagyok jelenleg 730órám van. Jelenleg Dupla AK szinten vagyok a fix csapat hiányában buktam le. Fontos nekem az infó és a normális tagok akik nem hobbi, de komolyan veszik a játékot és elszeretnének érni valamit benne, fontos a jó társaság a kikapcsolódás élménye mindenképpen fontos a családias hangulat ugyanis hosszú távon tervezek... és már jó lenne látni a végre az összefüggő taktikákat. Ha bármi kérdésed van vegyél fel steamre!:)  http://steamcommunity.com/id/EpresShake Bármilyen jellegű kérdést szívesen megválaszolok! :)
 
 
 
 
noavatar

Destiny

máj. 22., 18:01
Sziasztok! Nos elhatároztam hogy csinálok egy csapatot !

Elvárások :  

- 18+

- Napi aktívitás 

- 1200 óra +

- Legyél higgadt minden helyzetben 

Biztos vannak még fontos dolgok amit esetleg kihagytam.


Célok a következők : ICL , NETCUPOK és esetleg ha a csapat úgy alakul ( nagyon remélem ) akkor külföldi LAN 


A jelentkezéseket várom erre a steam-re : kakapipi001

Kérem csak komoly és elszánt emberek vegyenek fel.


Köszönettel : Szatmári Richárd 


 
 
 
 
noavatar

rozsa19bela

máj. 21., 20:40
Sziasztok !
Mennék csapatmellé vagy -------------- >
AGRO! csapatomba veszek fel 4db emberkét jöhettek 2en is 3an is :) a cél : netcupok megnyerése , lan top5 helyezés elérése . egyelőre mm ,hogy szokjuk egymás összjátékát persze kőzbe mehet face-it,leetway,esl,essea,minden ami létezik :)
elvárásaim : kor 16+ , lődd meg minimum mm rank : seriff ,egy normális irányító előny !
amit cserébe tudok nyújtani :)  korom : 21 , 5éve csézek ebből 3év 1.6 2év csgo meg van a kellő tapasztalatom :) voltam már írányitó is és követtem a taktikokat is :) meglövöm nem sírok össze vissza , mindennap aktív vagyok (többet a keleténél )
a többit steamen megbeszéljük : preason_swager vegyetek fel minél tőbben
 

 

 

 
 
 
 
noavatar

Replay

máj. 21., 19:50
Hello sziasztok. 2en mennénk csapatban vagy pediglen 3 embert keresnénk magunk mellé!
amit elvárnánk:
-18+
-intelligencia
-napi aktivitás

amit rólunk kell tudni:
19évesek vagyunk
8-10éve játszunk fps játékokkal
mm-et igazából nem preferáljuk de rankunk SaS

ha szeretnél erős playerekkel egy csapatot alkotni és megfelelsz az elvárásoknak vegyél fel nyugodtan steam:kincsiel ,blackstarw0w

GL&HF :D




 
 
 
 
noavatar

zooM.

máj. 21., 14:04
csáó értelmes csapatba társulnék lehetőleg nem rage mesterek közé 
mm rank: serif

steam: http://steamcommunity.com/id/kinekfeszulsz/


 
 
 
 
noavatar

decon1337

máj. 21., 13:15
Csapatunk 5. Embert keres!
Légy higgadt, türelmes.
MM rangod legyen serif/Sas körül! (Ez csak a miheztartás végett kell)
Többit Steamon !

http://steamcommunity.com/profiles/76561198101866421
 
 
 
 
noavatar

gp_

máj. 21., 10:48
te igen intelligens vagy :)
 
 
 
 
noavatar

kraven91

máj. 20., 21:55
Sziaztok csapatot keresnék, 23 vagyok, 2008-tól játszom cs-vel megjelenés óta go-val.

Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198001544986

 
 
 
 
noavatar

daNiiii

máj. 20., 21:01
csapatba mennék , lanon voltam mostani lanra is mennék steam:eprexxx (daNiiii)
 
 
 
 

blackwasp

máj. 20., 14:59
Hali! Csapit keresek..... 
Icl 20ra biztos nem megyek, max kövire ha a tm együtt marad. Net cupok pöröghetnek s a cw-k is. Rank: nova4 A csapatban kb 15+ emberkék legyenek... Nem rinyósok kellenek, S nem is olyanok akiknek a játékon kívül nincs életük... Steam: blackwasp
 
 
 
 

quick

máj. 20., 13:24
Yo! Icl-re kell egy irányító, aki még tud lőni is! Ha ilyennek érzed magad vegyél fel.
http://steamcommunity.com/id/fuckingid/
 
 
 
 
noavatar

csik95

máj. 20., 13:10
Hali, értelmes kezdő játékos keres maga mellé fejlődőképes playereket egyenlőre MMezésre.
  • +16
  • napi szinten aktivitás
  • rang legalább nova 1.
  • hiszti ne legyen

    steam:beatboksz1 vagy itt levélbe várom a jelentkezőket.
 
 
 
 

Mikee

máj. 20., 11:32
mixekre keresek 1-2embert. min. serif-sas (nem csak mmre) , meccs alatt az info az első..:)
steam: olisem99
 
 
 
 
noavatar

19980513

máj. 19., 15:33
Sziasztok!
Csapatba mennék 5.-nek.
Csapat átlag legyen minimum sas-koszorús sas.
Skillem: Supreme/koszorús sas.
steam: pureez
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 1176
 
1427
 
 
 
kép 4770
 
2316
 
 
kép 1446
 
1403
 
 
 
kép 318
 
1840
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu