Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 

LE4DER

márc. 09., 17:44
Hello!

Az EBQ Multigaming csapatába keresünk 3 embert. Feltételek:

- napi aktivitás: 2-3 óra
- kor: legalább légy 17 éves
- Nyári LAN-ra megyünk (ICL20), ez ne legyen akadály!
- vedd komolyan a meccseket

Ha érdekel, vegyél fel steamen: le4der1
Többit megbeszéljük ott.

 
 
 
 
noavatar

IcRaM

márc. 09., 15:37
Sziasztok!
Laza csapatot keresek CS:GO competitive(versengő) meccsekre, jelenlegi rangom gold nova 3. Hasonló rangúak inveljenek nyugodtan steam: mmaarrccii

 
 
 
 
noavatar

Rusher

márc. 09., 14:25
Sziasztok!

Az United Player CSGO squadjába keresek magam mellé 4 embert!

17+,kellő értelem,lődd meg,mikor meghalsz infozz és ne sirj,légy csapatjátékos steam elérhetőségem:http://steamcommunity.com/id/idemikell/

 
 
 
 

pihee

márc. 09., 11:00
Hey.!


18+ 


CS:GO csapit keresek  elég hosszú ideje de még mindig nem találom a megfelelőt.


Amit elvárnék legfőképpen az aktivitás nem kérem napi 24/26 mert nekem sincs ennyi időm de napi 2-3 óra szerintem reális lenne.

Ez mellett jó lenne ha már játszunk akkor komolyan venni és oda figyelni.

De szívesen megyek mixekre vagy versengőre. Röviden ennyi :)


steam:petikee941010

 
 
 
 
noavatar

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

márc. 08., 21:08
Csapat 3 embert keresünk
Követelmény
16+
rang:nem rang alapján itélkezünk!

többi steamon!




steam:skateboyhs989,skateboyhs
 
 
 
 

masteradii

márc. 08., 19:46
1 embert keresünk csapatba
http://steamcommunity.com/id/masteradii
 
 
 
 

csopi

márc. 08., 15:46
sziasztok,csapatba mennék 15éves vagyok lanon voltam már értelmesnek találom magam a többi felnőttekhez képest. steam :chmelo13
 
 
 
 
noavatar

kakapipi

márc. 08., 00:47
Sziasztok!

Cs:GO csapatot keresek 

CS:GO óráim száma : 1000

Van még 4-5 év cod2 tapasztalatom is.

Korom: 18+

LAN nem akadály itt lakom tőle 10 perce 

Csak olyanok csapatok jelentkezését várom akiknek komoly tervei vannak a jövőt illetően !

Steam : kakapipi001

Tisztelettel : Szatmári Richárd  


 
 
 
 

zafirkek

márc. 07., 20:42
Csgo csapatot keresek! skill:med+

steam:zafirkek

 
 
 
 
noavatar

dervol

márc. 07., 18:33
Csapatba mennénk ketten!! olyan csapat érdekelne ahol nem a rangra verik magukat értelmesek meglövik stb. http://steamcommunity.com/id/dervol/
 
 
 
 

zafirkek

márc. 06., 20:29
Online teamet keresek! Skillem van, de rankom kicsi.

steam:zafirkek

 
 
 
 

pod1

márc. 06., 18:08
Sziasztok! A tavaszi ICLre mennénk 2en! 18+!!! steam: pixel210 
 
 
 
 
noavatar

hEX

márc. 06., 13:38
Aki jönne ma ESL-re az írjon nekem ! Minimum értelem, csillag rang:)
 
 
 
 
noavatar

zooM.

márc. 05., 19:43
Csáó csgo csapatot keresek rankom dupla ak a többit steamen: zoom3022
 
 
 
 

TORIAK

márc. 05., 19:43
Üdv. 2 játékost várunk csgo csapatba. "eaglemasters"

17+, skill, értelem.

Érdeklődni:

- steamcommunity.com/id/toriak

- facebook.com/OfficialTORIAK

 
 
 
 

kyle

márc. 04., 20:37
Sziasztok.Cs:go csapatba mennék.Csapatjátékos vagyok.Rankom serif.

steam - youmes1337

 
 
 
 
noavatar

Eposz1987

márc. 04., 11:48
Sziasztok!

Játékosokat keresek klánozni! A játék neve pedig Tactical Intervention. Idáig elvileg hárman vagyunk csak még részleteket egymást között is tárgyaljuk.

Annyit érdemes a játékról tudni hogy gyakorlatilag a Counter Strike 2 csak azért nem lett az a neve mert ugye Minh Le kilépett a Valve-tól így természetesen már nem adhatta ennek a Counter Strike nevet.

Rengeteg új dolog és ötlet van a játékban. Igaz még korántsem tökéletes a buli. De látok benne potenciált. Sorban alakulnak meg a klánok leginkább német klánok.

Magyar klán viszont még nincsen benne.

Counter Strike-ot unom már igazából. Mindegyik részével játszottam meg verzióival 10 évig.

Én a Tactical-ban látom a jövőt. Igaz nem verseny játék de aki a Counter Strike 1.6-ot készítette anno nem csinálhat xar játékot. Nekem ezek  a meglátásaim. Még akár verseny játék is lehet belőle hiszen ebben is vannak bombás pályák is.

Akit érdekel esetleg kipróbálná a játékot akkor szíveskedjen felvenni engem Steam-en:

Vanligt | Eposz
 
 
 
 
noavatar

adzeii

márc. 04., 00:40

Üdv!


Barátommal csapatot / állandó mixet / vagy embereket keresünk mixre.

Matchmaking rank: Distinguished Master Guardian vagy ahogy itt mondják "seriff" és felette.

Kor: lehetőleg 20+


Érdeklődni steamen: statlszta / norman230566 Köszi.



 
 
 
 

yalse

márc. 03., 20:24
Csapatot keresek .
http://steamcommunity.com/id/OneofTheB3st/
 
 
 
 
noavatar

hEX

márc. 03., 20:05
Csapatba mennék.. többit steamen 

http://steamcommunity.com/id/hexkiraly

 
 
 
 
noavatar

kickass

márc. 03., 18:37
Csapatot keresek!
steam: christan52
 
 
 
 
M3TaL  Akkor úgy kb most lett elegem...

A cs világában nem vagyok benne..nagyon nem...

De az hogy full hülyeségeket itt is ugyanugy irtok és némelyik embernek ugyanannyi esze van mint egy tejeszacskónak az már durva...

Igen is nem mond hülyeséget MGM azzal amiket leirt...

COD-ban is mindig ez ment hogy LAN-ra megyünk meg LAN skill meg LAN előny meg LAN ne legyen akadály...

Másik ha csapatozni akartok tudjátok már hogy hogyan keresitek...Ne legyetek nagyképűek..

Komolyan mi z hogy legyen RÉGEBBRŐL A MÚLTBÓL tapasztalatom???

Elmondanám 6 év cod után klasszisokkal jobban lövök mint némelyik "CS HIGH"
-nak titulált emberke...Minden nagyképüség nélkül

Totál igaza van abban is hogy a HIGH EMBEREK csak egy bizonyos réteggel játszanak akik 0-24 ben a monitor elött verik :)
 

bryan.

márc. 02., 12:34
+1
 
 
 
 
noavatar

Rusher

márc. 02., 09:31
erős,összeszokott csapatba mennék 5.nek! PM!
 
 
 
 
M3TaL  Akkor úgy kb most lett elegem...

A cs világában nem vagyok benne..nagyon nem...

De az hogy full hülyeségeket itt is ugyanugy irtok és némelyik embernek ugyanannyi esze van mint egy tejeszacskónak az már durva...

Igen is nem mond hülyeséget MGM azzal amiket leirt...

COD-ban is mindig ez ment hogy LAN-ra megyünk meg LAN skill meg LAN előny meg LAN ne legyen akadály...

Másik ha csapatozni akartok tudjátok már hogy hogyan keresitek...Ne legyetek nagyképűek..

Komolyan mi z hogy legyen RÉGEBBRŐL A MÚLTBÓL tapasztalatom???

Elmondanám 6 év cod után klasszisokkal jobban lövök mint némelyik "CS HIGH"
-nak titulált emberke...Minden nagyképüség nélkül

Totál igaza van abban is hogy a HIGH EMBEREK csak egy bizonyos réteggel játszanak akik 0-24 ben a monitor elött verik :)
 

kicsitbüdös

márc. 02., 01:22
+++
 
 
 
 
noavatar
VieweRas  Amúgy nem értelek.


1. Ha téged zavar az hogy ide kiírja sok ember hogy csapatot keres akkor baszki ne nézd a topikot!


2. És nem azért már de elvileg te mondtad hogy itt akár 50 csapatot is össze lehetne rakni de az emberek szarnak rá. Ezt te mondtad. Én meg azt mondom hogy szerinted olyan emberrel szóba fognak állni az emberek mint pl te? Aki egy tagfelvételes topikba kiírja hogy az ő kicsi szívét mennyi zavarja ez a sok kiírás. Meg te beszélsz értelemről? Amikor a kiírásokon felhúzod az agyad átmész 2 éves szintbe és leírsz ide 2 oldalt? És még te hiszed valakinek magad mert megpróbálod osztani az észt. Szerintem gondold végig mit írtál ki ide és majd akkor szólalj meg.


3. Mindenkinek egyéni döntése hogy ide hogyan írja ki a tgf-es dolgokat.


4. Magyarországon igen is vannak jó szolgáltatók. És ha te azt nézed hogy mm-en van 50ms-ed akkor gratulálok a sok eszedhez majd nézz be holnap is.


5. Igen is aki akar jelentkezni egy csapatba az tudjon beszélni magáról úgy hogy nem kell harapófogóval kiszedni belőle mindent mert itt látszik meg az értelem függetlenül az iskolai végzettségétől.


6. Nem értem hogy olyan ember próbál papolni az értelemről aki nem bírja felfogni hogy ennek a topiknak a címe az "Tagfelvétel". Nem tudom hogy vagy vele de szerintem bőven meg lehet érteni ebből a címből hogy ennek a topiknak mi a lényege. És nem ilyen sírásokat akarunk például olvasni.


Nekem ez volt a szerény véleményem és majd ne csodálkozz hogyha senki sem fog pl veled most már csapatozni mert megmutattad milyen okos ember vagy te!


Köszönöm!

 

M3TaL

márc. 02., 00:57
Akkor úgy kb most lett elegem...

A cs világában nem vagyok benne..nagyon nem...

De az hogy full hülyeségeket itt is ugyanugy irtok és némelyik embernek ugyanannyi esze van mint egy tejeszacskónak az már durva...

Igen is nem mond hülyeséget MGM azzal amiket leirt...

COD-ban is mindig ez ment hogy LAN-ra megyünk meg LAN skill meg LAN előny meg LAN ne legyen akadály...

Másik ha csapatozni akartok tudjátok már hogy hogyan keresitek...Ne legyetek nagyképűek..

Komolyan mi z hogy legyen RÉGEBBRŐL A MÚLTBÓL tapasztalatom???

Elmondanám 6 év cod után klasszisokkal jobban lövök mint némelyik "CS HIGH"
-nak titulált emberke...Minden nagyképüség nélkül

Totál igaza van abban is hogy a HIGH EMBEREK csak egy bizonyos réteggel játszanak akik 0-24 ben a monitor elött verik :)
 
 
 
 

yalse

márc. 01., 21:47
Csapatba mennék 5. nek

http://steamcommunity.com/id/OneofTheB3st/
 
 
 
 

HeKtOr

márc. 01., 18:20
Gratulálok! Jól rácuppantatok egymás farkára. Így tovább! :D
 
 
 
 
MGN  Viccesek vagytok mind!

25% az embereknek itt ugyanazt hirdeti 2 hetente vagy havonta! [ Csapatot keresek ha lehet, legyenek értelmesek! Ehhez nem mondok semmit!

-Ne laggolj!


[ Majd külön szólok a szolgáltatómnak hogy léci csináljatok már valamit. ]


- legyen eszed!

 

[ Miről beszélsz ha neked sincs. Pár csapatot csináltam már és mindegyik tag azt állította hogy olyan okos, és sehol sincsenek már. Ha annyira okos akkor már lanon kéne lennie nem? Vagy a Top embereke között.]


-Hozd a szintet!


[ Magyarországon milyen szintről beszélünk? Mert kb 3 rétegbe tagolódnak a szintek a magyar közösségben!]


1.Szint! Akikre azt mondjuk hogy meglövik és mindenki sztárolja őket és már akkora arcuk van, hogy nem sok játékost engednek a körükbe. Ezek akik első, második, harmadik helyen végeznek lanon. Bármelyik magyar csapatba eltudnak helyezkedni a topok között, De csak a 20-30 ismerősük között válogatnak mert ők csak ilyenek, analfabétákkal már nem állnak le csak egy 10-es mix erejéig ahol megmutatják kik ők valójában. Ha netán felveszed őket steamedre hogy mutass valami trükköt, 1 hét múlva törölve leszel. Ha csak nem vagy valami nagyon jó arc és bírja a fejed. Ennyit a nagyokról. Tisztelet a kivételnek akik normálisak.


2.Szint! 50%-ban az összes ilyen játékos itt hirdet a tagfelvételnél, keresi a helyét, akik azt hiszik hogy lesz belőlük valaki. Persze van aki csak játszani akar és ezzel nincs is probléma. Még valami ha nem ülsz le napi 4 órát Dmelni és gyakorolni senki sem leszel, és persze kell a szükséges felszerelés is. 4-5 éve figyelem a közösséget és akik bejutottak ebből az 50%-ból a top csapatok közé az kb 6-7 csapat, 5 év alatt. Nembaj hogy hirdettek, hirdessetek, de ha összejön az 5 ember nem kéne feladni 2 hét múlva, hanem fel kell menni egy szerverre, leülni 2-3 órára és megbeszélni akkor most ki mit hogyan. És persze saját érdekedben ha jó akarsz lenni akkor DM,Bot, Aim mapok. És akkor lesz Fejlődés! 


3.Szint! Ők nincsenek itt! Ők fent vannak a Jonny Crew szerveren vagy a sima THC-n. Imádnak Publicolni, Ők azok a játékosok akik lazításképpen,vagy unaloműzőnek leülnek játszani. Velük nincs semmi gond. 1-2 azért ír egy TGF-et ide mert be akarnak kerülni a 2. szintre.! 


Ennyit a Magyar szintről!


-Légy aktív! 


Ez meg milyen követelmény!?!?

[Ha komoly csapatot akarsz, akkor keress olyan kocka embereket akik napi szinten 6-8-10 órát gépeznek és nem látnak a szemük előtt pinát csak azt a tetves monitort. És Éjjel-Nappal Cséznek. Vagy Munkanélküli és az anyja vagy apja tartja el és van ideje leülni!] 


-Lan ne legyen akadály!


Milyen Lan?

Magyarországon van Lan? Ja télleg ICl .

[Ha egy jót akarsz játszani menj le,ha szereted a társaságot. De ha nem tudunk egy szaros csapatot összetartani egy évig legalább és állandóan itt irkáltok akkor mi a fasznak írjátok ki hogy lan ne legyen akadály? Gondolkodj már! Először csapat és ha megvan rá a pénz meg biztosra lementek játszani egy jót, mert már megbeszéltétek és elhatároztátok akkor van értelme. De ez hogy havonta szétesnek a csapatok, szerintem felesleges kiírni hülyeségeket,ha úgy se  lesz semmi belőle.]


-Tudj írni magadról, és az eddigi múltadról, eredményeidről!

Te ki a faszom vagy? :D Milyen Múltamról? Eredményről!? 


1. helyezést értem el mell úszásba!

Ez jó lesz?? :D 

Cs-s múltra gondolsz? Mért aki most vette meg a csét az már nem jó? Lehet jobban játszik mint te! De ha benyögik hogy most kezdte te már Ignore Steam!  Felesleges kérdezni ilyet! 


Most következik a Kedvencem: NORMÁLIS KULTURÁLIS VISELKEDÉS!

... 

Majd vigyázzba állok neked! És tisztelgek. Mint a katonák. 

Erről azt gondoltok majd amit akartok ha kifejteném nem lenne elég 2 oldal.


Ha valaki megbántottam sorry. Már muszáj volt leírnom  2176-dik hozzászólásnak! És még több is lesz sajnos. Részben oktatásnak szántam. Valakinek nem fog tetszeni, de leszarom, ez a véleményem a hülye ki írásokra meg egyébre. Azért ide írtam mert a cs2hun nincs egy értelmes topic ahova írhattam volna ezt és  ezt látják a legtöbben.


Szép napot!





 

VieweRas

márc. 01., 17:54
Amúgy nem értelek.


1. Ha téged zavar az hogy ide kiírja sok ember hogy csapatot keres akkor baszki ne nézd a topikot!


2. És nem azért már de elvileg te mondtad hogy itt akár 50 csapatot is össze lehetne rakni de az emberek szarnak rá. Ezt te mondtad. Én meg azt mondom hogy szerinted olyan emberrel szóba fognak állni az emberek mint pl te? Aki egy tagfelvételes topikba kiírja hogy az ő kicsi szívét mennyi zavarja ez a sok kiírás. Meg te beszélsz értelemről? Amikor a kiírásokon felhúzod az agyad átmész 2 éves szintbe és leírsz ide 2 oldalt? És még te hiszed valakinek magad mert megpróbálod osztani az észt. Szerintem gondold végig mit írtál ki ide és majd akkor szólalj meg.


3. Mindenkinek egyéni döntése hogy ide hogyan írja ki a tgf-es dolgokat.


4. Magyarországon igen is vannak jó szolgáltatók. És ha te azt nézed hogy mm-en van 50ms-ed akkor gratulálok a sok eszedhez majd nézz be holnap is.


5. Igen is aki akar jelentkezni egy csapatba az tudjon beszélni magáról úgy hogy nem kell harapófogóval kiszedni belőle mindent mert itt látszik meg az értelem függetlenül az iskolai végzettségétől.


6. Nem értem hogy olyan ember próbál papolni az értelemről aki nem bírja felfogni hogy ennek a topiknak a címe az "Tagfelvétel". Nem tudom hogy vagy vele de szerintem bőven meg lehet érteni ebből a címből hogy ennek a topiknak mi a lényege. És nem ilyen sírásokat akarunk például olvasni.


Nekem ez volt a szerény véleményem és majd ne csodálkozz hogyha senki sem fog pl veled most már csapatozni mert megmutattad milyen okos ember vagy te!


Köszönöm!

 
 
 
 
noavatar

kami

márc. 01., 00:55
Hello!

 Barátommal csapatot keresnénk, ha lehet 3 összeszokott emberhez, én main awp ő pedig mindennel játszik korunk 17,19 ha jó a csapat lan nem akadály

elérhetőségeink: http://steamcommunity.com/profiles/76561198043942838/

                        http://steamcommunity.com/profiles/76561198020987834/

 
 
 
 
noavatar
rozsa13bela  Sziasztok
Öcsémmel keresnénk AGRO csapatunkba normális értelmes embereket.
Feltételek :
Lan ne legyen akadály ( későbbiekben )
Minimum Mid + skill
16 + betöltött év
Ne sírj , kövesd a taktikot , legyen időd játszani velünk / gyakorolni
Előnyök :
2ember aki össze van szokva és pár ideje együtt játszanak már .
Sok aktivitás ( Nem 24órából 24órára gondolok ,de azért legyél )
Továbbiakat steamen megbeszéljük
Steam : rozsa13bela

 

rozsa13bela

febr. 27., 21:45
Update : Előny egy vezető / irányító
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 3124
 
1580
 
 
 
kép 141
 
1467
 
 
kép 5703
 
1694
 
 
 
kép 610
 
1425
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu