Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

SleviN

júl. 15., 20:15
Sziasztok!


Csak nem akarok Oroszokkal játszani 26+ Casual Lan talán belefér de max jövőre munka miatt, Steam: slave1602

 
 
 
 
noavatar

enerbé

júl. 15., 15:07
w.I.w-GAMiNG Multigaming CSGO squadjába keresünk 1 embert.


ICL 17 sajnos nem biztos de a kövi ICL tuti ha megmaradunk. (ICL17-re mennénk. de tuti nem lesz 10 csapat)


minimum:

kor: 16+
skill: ne legyél buta a játékhoz
csapat játék (ha taktikát mondunk nem mész el másfele)


ha érdekel vegyél fel http://steamcommunity.com/id/enerbe

 
 
 
 
noavatar
Carpe_Diem  Sziasztok Srácok.


Nevem Tóth "Gordon_DE" Vendel. Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy le akarnék menni ICL 17 CS:GOBAN. Jelenleg én meg 1 ismerősöm alkotjuk a csapatot.


Rólunk: ICL 10 óta játszunk "együtt" külön külön nem tudok nyilatkozni csak magamról.

Én 20 éves vagyok,maga az egész csével kb 10 éves korom óta foglalkozom voltam vagy 15 hazai lanon voltam külföldön is. Aktivan nem játszok már 2009 óta de azért ez olyan mint a biciklizés csak szinten kell tartani. Társamról annyit tudok 22 éves el van mint légy a szaron :DDDDDDDD lanon meg látom agyon verem :DDD


Amit szeretnénk:

Elszánt maga biztos játékosokat.Akik elhiszik,hogy Ők fogják a NIP-et elverni külföldön.

Ezt azért fontos tisztázni az elején,mert ha nem tudod miért játszol akkor ez olyan kapufa,hogy öröm nézni :D Kor úgy mond számit de nem, minden kinek meg kell adni a lehetőséget aki még úgy mond akarna játszani és 1 jó közösségben lenni.


CÉL:  Te mit szeretnél elérni? Mit vársz magadtól?


Steam: Ysty1971  :) vagy facebbok.


https://www.facebook.com/toth.vendel.5

 

Carpe_Diem

júl. 15., 10:32
Még mindig áll a lehetőség :P

Steam:Ysty1971

 
 
 
 
noavatar

sibyx

júl. 14., 12:33
csapiznék . lan stb belefér . steam sibyx
 
 
 
 
noavatar

SkeLLy

júl. 13., 13:37
Hello!

Egy aktív CS:GO csapatot keresek. Első sorban online versenyekre először, aztán ha elég jó a team, akkor a Lan is szóba jöhet.
Lényeg, hogy legyen motiváció és normális viselkedés.

Rólam:
- 23 éves vagyok, fél évig 1.6-oztam, majd 5 évig Source-oztam kisebb kihagyásokkal.
- GO-t már augusztus óta játszok, lassan elérem a 800 órát. Artifex-szel, később Play#Fun.-nal már netes kupákon is szerepeltünk több-kevesebb sikerrel.
- Komolyabb Lan-on sajnos eddig nem volt lehetőségem szerepelni, de nagy vágyam, hogy ott is bizonyítsak...
- Nem vagyok egy madfrager, inkább csapatjátékos, ésszel és taktikusan próbálom megoldani a különböző szituációkat a játék során. Emellett sokat dm-elek és a legkritikusabb pillanatokban sem adom fel.:)

Elérhetőségem: http://steamcommunity.com/profiles/76561198010007358/
 
 
 
 

SECURITy

júl. 12., 19:06
Sziasztok. css tagfelvétel érdekelne! :)

legyen aktív és normális társaság ! köszi. PM +16


 
 
 
 
noavatar

Z-Style

júl. 12., 14:42
Aktív, több éves tapasztalattal rendelkező játékosokat keresek még mindig csapatba. Jópár lant megjáró, közel 10 éve játszó emberekről van szó. Ha érzel magadban elég kitartást (esti jelenlét, ligák, lanok ne okozzanak gondot), és szeretnél egy jó társaság tagja lenni jelentkezz bátran. 18+ előny, de nem feltétel.

Tudj lőni, légy csapatjátékos és a normális viselkedés se hátrány.

Ha magadra ismertél vegyél fel steamen: huntazoo

 
 
 
 

silEnt

júl. 11., 19:50
épülő csapatba, keresek értelmes embereket! 


További infókért pm!

 
 
 
 
noavatar
bobbycfc  Alien Multigaming CS:GO csapata keres 5. tagot!!
Jelentkezni itt: brummycss
Elvárás: Napi aktivitás
+15 

 

stripzz

júl. 11., 18:06
csak ufók mehetnek oda?
 
 
 
 

reborn

júl. 11., 17:23
Hali! Lan csapatot keresek, már lassan 3 éve lanra akarok menni, keményen gyakorlok,akit érdekel írjon! steam tomputer1
 
 
 
 
noavatar

bobbycfc

júl. 11., 17:06
Alien Multigaming CS:GO csapata keres 5. tagot!!
Jelentkezni itt: brummycss
Elvárás: Napi aktivitás
+15 

 
 
 
 
noavatar

KrulleX

júl. 11., 13:52
Üdv! Komoly csapatot keresek inkább 5. nek mennék:) A Lan-t céloznám meg elsődlegesnek.

Fogjuk rövidre..
16 múltam , lassan 6 év cs tapasztalat , lanon még nem voltam. (TEAMLESS)

Csapatjátékot szeretnék nem 1 személyes hadsereget , ha nincs irányító meg se keressetek !
Napi 2-3 war minimum.(+DM)
Nem szeretnék olyan helyre menni ahol valaki húzza a csapatot a többiek meg csak épp hogy lőnek 1-2 embert egész waron.
Mint mondtam CSAPATJÁTÉKOS-okat keresek , szeretek taktikolni főleg ha jó az összhang.
Vitákra nem vagyok kíváncsi!
Ha valakit "érdeklek" akkor vegyen fel steamen : killermisike
 
 
 
 
Carpe_Diem  Sziasztok Srácok.


Nevem Tóth "Gordon_DE" Vendel. Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy le akarnék menni ICL 17 CS:GOBAN. Jelenleg én meg 1 ismerősöm alkotjuk a csapatot.


Rólunk: ICL 10 óta játszunk "együtt" külön külön nem tudok nyilatkozni csak magamról.

Én 20 éves vagyok,maga az egész csével kb 10 éves korom óta foglalkozom voltam vagy 15 hazai lanon voltam külföldön is. Aktivan nem játszok már 2009 óta de azért ez olyan mint a biciklizés csak szinten kell tartani. Társamról annyit tudok 22 éves el van mint légy a szaron :DDDDDDDD lanon meg látom agyon verem :DDD


Amit szeretnénk:

Elszánt maga biztos játékosokat.Akik elhiszik,hogy Ők fogják a NIP-et elverni külföldön.

Ezt azért fontos tisztázni az elején,mert ha nem tudod miért játszol akkor ez olyan kapufa,hogy öröm nézni :D Kor úgy mond számit de nem, minden kinek meg kell adni a lehetőséget aki még úgy mond akarna játszani és 1 jó közösségben lenni.


CÉL:  Te mit szeretnél elérni? Mit vársz magadtól?


Steam: Ysty1971  :) vagy facebbok.


https://www.facebook.com/toth.vendel.5

 

kilinho

júl. 10., 22:31
Hajrá Vecsés!
 
 
 
 
noavatar

Carpe_Diem

júl. 10., 22:19
Sziasztok Srácok.


Nevem Tóth "Gordon_DE" Vendel. Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy le akarnék menni ICL 17 CS:GOBAN. Jelenleg én meg 1 ismerősöm alkotjuk a csapatot.


Rólunk: ICL 10 óta játszunk "együtt" külön külön nem tudok nyilatkozni csak magamról.

Én 20 éves vagyok,maga az egész csével kb 10 éves korom óta foglalkozom voltam vagy 15 hazai lanon voltam külföldön is. Aktivan nem játszok már 2009 óta de azért ez olyan mint a biciklizés csak szinten kell tartani. Társamról annyit tudok 22 éves el van mint légy a szaron :DDDDDDDD lanon meg látom agyon verem :DDD


Amit szeretnénk:

Elszánt maga biztos játékosokat.Akik elhiszik,hogy Ők fogják a NIP-et elverni külföldön.

Ezt azért fontos tisztázni az elején,mert ha nem tudod miért játszol akkor ez olyan kapufa,hogy öröm nézni :D Kor úgy mond számit de nem, minden kinek meg kell adni a lehetőséget aki még úgy mond akarna játszani és 1 jó közösségben lenni.


CÉL:  Te mit szeretnél elérni? Mit vársz magadtól?


Steam: Ysty1971  :) vagy facebbok.


https://www.facebook.com/toth.vendel.5

 
 
 
 
noavatar

KrulleX

júl. 10., 20:39
Üdv! Komoly csapatot keresek inkább 5. nek mennék:) A Lan-t céloznám meg elsődlegesnek.

Fogjuk rövidre..
16 múltam , lassan 6 év cs tapasztalat , lanon még nem voltam. (TEAMLESS)

  • Csapatjátékot szeretnék nem 1 személyes hadsereget , ha nincs irányító meg se keressetek !
  • Napi 2-3 war minimum.(+DM)
  • Nem szeretnék olyan helyre menni ahol  valaki húzza a csapatot a többiek meg csak épp hogy lőnek 1-2 embert egész waron.
  • Mint mondtam CSAPATJÁTÉKOS-okat keresek , szeretek taktikolni főleg ha jó az összhang.
  • Vitákra nem vagyok kíváncsi! 
Ha valakit "érdeklek" akkor vegyen fel steamen : killermisike

 
 
 
 

silEnt

júl. 10., 18:37
icl-re mennék! pm...
 
 
 
 

welding2

júl. 10., 18:16

Sziasztok!!

CSGO csapiba menék 16 multam 4év 1.6 tapasztalat 07:00-18:00 aktiv war nagyon sok legyen és liga majd késöb ICL ha felkeltete érdeklödésed steam: welding2

 
 
 
 
Karcsika  Csapatott keresek, tízenyóc vagyok , skill high+++++  


Ha köllök írj private levelet!!!


Bármilyen klán érdekel, csak lőjetek meg ilyenek,  meg mennyen az info özörrel, ja és szponzor meg szero is jó lenne ha lenne.


KÄ2c$|ka voltam puszi a hasatokra.

 

csopi

júl. 07., 21:52
és sztim?
 
 
 
 
noavatar

sibyx

júl. 07., 13:37
csapiznék többit privbe steam : sibyx
 
 
 
 

DOMEYJW

júl. 06., 17:59
Sziasztok . 15 éves vagyok .
5 éve játszok CS1.6-al, körülbelül 3 hete átálltam a CS:GO ra.
Csapatot keresek :)
http://steamcommunity.com/id/peacego/
 
 
 
 
noavatar

CarpE_

júl. 06., 17:26

Röviden, tömören.:)


ICL 17(AUG 23-25) keresünk embereket.


Rólunk:

  • 20+
  • Lan tapasztalat.
  • Kellő bizonytalanság hülyéskedés rugjunk be az első napon és csokolom :D
 
 
 
 
DWRRR  Helló!
Csapatba mennék 5.nek
Amit elvárnék: 
- komoly emberek
- 17+ 
- aktivitás
- lan
 

DWRRR

júl. 06., 13:50
steam: plachy12
 
 
 
 

DWRRR

júl. 06., 13:49
Helló!
Csapatba mennék 5.nek
Amit elvárnék: 
- komoly emberek
- 17+ 
- aktivitás
- lan
 
 
 
 
noavatar

sibyx

júl. 06., 10:23
csapiznék (csapatot nem csinálok nem is akarok) steam : sibyx
 
 
 
 
noavatar

Pablo Escobar

júl. 04., 20:01
Sziasztok egy ember keresünk a csapatunkba ha érdekel akkor steamen swedish222
 
 
 
 
noavatar

JUSTy.

júl. 04., 18:09
Üdv

16 éves vagyok 4 év cs:s ,1 év cs:go tapasztalattal, 5.-nek mennék komolyabb csapiba. Budapesti vagyok szóval lanra tudok menni.


steam: akos90

 
 
 
 

BrokeN

júl. 04., 16:37

Csapatot raknék ossze.

Rólam:Most tértem átt 1.6ról szóval még nem az igazi."Legendás sas"-ban vagyok. :)

Ha valakit érdekel PM!

 
 
 
 

RIP

júl. 04., 14:16
Fix 5.-nek mennék komoly csapatba.kor 17,mid skill.

steam: 32rip32
 
 
 
 
noavatar

Fata

júl. 03., 22:25

Csapatot keresek!
 
 
 
 
noavatar

tamaseber

júl. 03., 18:05
Én benne vok 

én is este játszok


 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 5031
 
2378
 
 
 
kép 4055
 
1610
 
 
kép 3216
 
1545
 
 
 
kép 4457
 
2305
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu