Counter-Strike hírek

 

Partnereink

 

Kedvelt Counter-Strike fórumok

 

Új Counter-Strike játékosok

 

Kedvelt Counter-Strike cikkek

 

Beszéd téma

 


master234 új blog bejegyzést írt címmel. szeptember 10.
 

Fórum

 

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod
 
Eddig 10841 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!
 
töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!
 
noavatar

Numichi

jún. 19., 19:16
GO-ban keresek első sorban olyan teamet, akik inkább a játék és a warozás élménye miatt csinálják. Persze lehet élvezni a wart úgy, hogy nem vérre menő, de még is komolyabb hangulatú. Nem érdekel LAN. OnlineCup lehetséges, amennyiben ingyenes. Vesztés esetén se voice szétkiabálásos. De azért MED körülieket keresek.

Ha steamen inkább elértek, mint itt pm-ben.
 
 
 
 

silEnt

jún. 18., 22:49
csapatot/fixmixet keresek! pm :)
 
 
 
 
sibyx  csapiznék . steam : sibyx
 

CSUTEEE

jún. 18., 01:20
Én is csapiznék szóval alkossunk vmit ! Amúgy meg köv hétvégén üljünk már le sörözni!
 
 
 
 
noavatar
ilz.  mijaza a nobrajin?
 

p*ityokA.!

jún. 18., 00:07
te.
 
 
 
 
noavatar

knix15

jún. 17., 22:02
Mix társaság keres még tagokat, "normális" 20+ évesek, a 1337 skill előny, a kommunikációs képességek meg még jobban.

Msg me!

 
 
 
 

Robbancs

jún. 17., 18:17
Sziasztok! Mix társaságot keresek :) Jó hangulat legyen a többi nem érdekel
Steam : _darkdawe
 
 
 
 
noavatar

Funzine1

jún. 17., 16:44
Sziasztok a team hype 2 tagot keres CS:GO csapatába!!
Fetételek:
+18
heti 3-4 alkalom
és lehetőleg normális legyél
Üdv Funzine
steam:geri1990998
 
 
 
 

csopi

jún. 16., 18:54
játszótársak keresek esti mixre irj pmbe:D
 
 
 
 
KrulleX  ICL16 ra keresek 3 embert (MIXTEAM)
-a lényeg ... 
Skill : mid+
Gondolkodj mielőtt csinálsz valamit..
NOBRAINEK NE KERESSENEK MEG. 
napi aktivitás szünetben.
steam: killermisike

 

ilz.

jún. 15., 22:19
mijaza a nobrajin?
 
 
 
 
noavatar

sibyx

jún. 15., 16:34
csapiznék . steam : sibyx
 
 
 
 

vojumG

jún. 15., 14:37
http://steamcommunity.com/groups/game3xs

még mindíg 5.-et keresünk
 
 
 
 
  
 

M1LLR

jún. 12., 00:43
http://hardverapro.hu/apro/eredeti_uj_steam_jatekok_a_legjobb_aron_nezz_be/friss.html
 
 
 
 

SHAk1

jún. 11., 23:30
CS:GO csapatot keresek
Kor 17+
Értelem ++
Higgadtság ++
Lan nem akadály (voltam már)
Értelmes fix csapatot keresek!

PM-me!
 
 
 
 
noavatar

KrulleX

jún. 11., 16:51
ICL16 ra keresek 3 embert (MIXTEAM)
-a lényeg ... 
Skill : mid+
Gondolkodj mielőtt csinálsz valamit..
NOBRAINEK NE KERESSENEK MEG. 
napi aktivitás szünetben.
steam: killermisike

 
 
 
 
noavatar

dusTyy

jún. 10., 22:10
Üdv!

CS:GO csapatot keresek, egyelőre online kupákon,ligákon való részvételre

Kor : 20, skill mid+ (Distinguished master guardian) , aktív vagyok

steam : kismiska11
 
 
 
 

fcksystem

jún. 10., 16:41
Sziasztok!


Olyan játékosokat keresünk akiknek nem a következő verseny a cél.Valamint nem az első megkeresésre lépnek le szó nélkül,tehát lehet velük számolni.Első sorban versengőznénk (de nem mix csapatban tehát ők kérem kíméljenek is) de ha megvan a  jól összeszokott csapat utána bármi lehetséges.Jelen állás szerint egyik tagunk eltörte a kezét így ez kicsit hátráltat,de ha kevesebben is szerintem eltudnánk játszogatni.Nem kell über szupernak lenni elég ha megvannak a tehetség meg a játékélmény.Mi sem kínálunk mást csak pár baráti körben eltöltött órát aztán utána lesz ami lesz.Sok kritériumot nem szabunk a 15. betöltött életév legyen meg meg egy kis CS-s tapasztalat.Na meg gy bizonyos inteligenci a szint.Ha van kedved hozzánk csatlakozni vegyél fel Skypeon és megbeszéljük.


Skype: Zolinho111


 
 
 
 

BlooSe

jún. 10., 15:31

értelmes csapatot keresek, LAN-ra is, az értelmileg fogyatékosok, autisták, iq 0k KÍMÉLJENEK, mert nemtudom miért de engem csak ilyenek találnak meg a cs2hun...

kor 20+ CSxp 7+ CSGOxp 1+

többit steamen: http://steamcommunity.com/id/csmartincs/

 
 
 
 
noavatar

stripzz

jún. 09., 13:55
CS:GO csapatot keresek, komoly játékra, versenyszerűen, ESL, ESEA, stb

Többit steamen: http://steamcommunity.com/id/nesztea/

 
 
 
 
noavatar

RobbeN

jún. 09., 12:06
Na sziasztok rövid tömör leszek.

Counter strike Global Offensive .- csapatba keresek három megbízható 17- terjedő korosztályú embert.

-Aktívság
- Értelem
- Tudjál hátba lőni embert legalább...
- Ne sírj
- Kövesd a taktikot
- ICL .-re tudjál jönni ha úgy adódik.

// Steam: giovannifg //
 
 
 
 

pihee

jún. 08., 21:39
CS:GO csapit keresek!



-18

-Aktív

-rendezett felkészülés

-később pöröghet a LAN

-fix 4. 5.-nek mennék!


ui: csapat összerakás OFF!


többit steam: petikee941010

 
 
 
 
noavatar
Xedo  Üdv,

CS:GO csapatot keresek,
Amit keresek: Aktív, sok gyakorlás, online versenyek, később LAN, nem baj ha friss csak a célok legyenek meg.

Magamról: CS:S-el kezdtem nem is tudom valamikor 6-7 éve, korábbi csapataim cs:s -ben a The Point, X-Plosive multigaming, numbers css, többi nem jut eszembe :D css-ben régebben gyakran szerveztem 1éjszakás versenyeket, amiken versenyeztem is, volt amit megnyertünk, részt vettem az egyik DLAN-on is ahol az Ancients ejtett ki minket.
Utána jött egy hosszú kihagyás, pár hete kezdtem el a cs:go-t sajnos sérülés miatt a sportot hanyagolnom kell, de kell valami verseny, így tértem vissza az e-sports világába.

A skillem még hagy kivánni valót maga után, de gyakorlok sokat, inkább botozás szokom a fegyvereket, dm, és competitive bár nem vagyok oda a mixekért. De csak idő kérdése. 23 éves vagyok, régebben voltam irányító de most inkább átadnám ezt a szerepet másnak.

nah mindegy teszteljetek le: http://steamcommunity.com/profiles/76561198022661032/

bye
 

bobbycfc

jún. 08., 09:27
Nálam ez eddig a legkorrektebb. :DD
 
 
 
 

ToMeE

jún. 07., 22:09
Sziasztok! 
Csapatot keresek [CS:GO]! 
Lanon voltam [(ICL+) CS:S] 
  • 16+ 
  • Source : 1,138.7 óra 
  • Global Offensive : 234.7 óra
  • ICL 17 simán bevállalható, de előtte legyen taktik, esl, kupák...stb 
  • Skillemet waron megnézed, eldöntöd! 


  • Steam link : http://steamcommunity.com/id/ToMeE997

 
 
 
 

BlooSe

jún. 07., 13:57
sziasztok, csapatot keresek mostanában elég inaktiv vagyok, mivel már vagy 4-5 honapja nincs csapatom a CS:GO ban, most elkezdtem nyomni ezt a leetway-t és ugy éreztem hogy ujra belekéne vágnom, mert csinálnám ezt a játékot én szivvel lélekkel ha lenne miért de sajnos most nincs, pubolni nemmegyek a matchmakingen kiégek, ez a leetway most ujra lázba hozott kicsit, szóval ha van egy jó közösség csatlakoznék hozzátok 5.nek! 20éves multam, 6-7 éve csézek, 1.6ban van a legtöbb XP viszont a CSGO ban is böven lejátszottam már 1000 órát! csak komoly emberek jelentkezését várom, ezt nem a skillben értem, azis legyen meg, de nekem a legfontosabb hogy egy jo közösségbe legyek, és ugy csináljuk a dolgokat, ahogy annak rendje és modja! nem vagyok kocka van életem, szóval ne várjátok el hogy napi 5-6 orátaktiv legyek, de ha elöre megbeszélünk egy idöpontot én biztosan ottvagyok, és napi szinten is pár orát biztos aktiv tudok lenni! a játékrol nagyon sokat tudok, szinte minden apró részletet, viszont mivel mostanában nagony keveset játszok, az AIM mal lehetnek bajok, de ha nekiállunk rendesen, én lövöm a napi 500at dm en vagy botot :) nem akarok sokkal mélyebben belemenni itt a dolgokba, LAN ha ugyvan nem én leszek semmi jónak az elrontoja, de nem az életcélom, hogy én a következö ICL re menjek, csak olyan csapat keressen, ahol van egy jó irányító, és tud hatni az emberekre, és összetud tartani egy csapatot, ahogy azt kell! köszi hogy elolvastátok, a többit steamen! megtaláltok a csmartincs fiok név alatt. további szép napot mindenkinek!
 
 
 
 

Schizophrenia

jún. 06., 23:38

Sziasztok!/Bocs aki már unja a nevem xD/

Úgy gondoltam,hogy mégegyszer megpróbálom a klán kreálás dolgot./CS:GO/

Kihangsúlyozom,hogy idegbetegek,magukat 'high' skillünek érzők NE jelentkezzenek!

Egy normális csapatot akarok,akikkel gyakorlunk és élvezetesen játszunk!

Az olyat,hogy ICL 16 (de lehet,hogy még a 17 is) felejtsük el,mert hülyeség kijelenteni,hogy felkészülnénk rá.Tehát az ilyen szándékúak se jeletkezzenek.De az viszont nem kizárt,hogy erre készüljünk!

Tényleg fix 3 embert keresek akikkel gyakorlunk játszunk,és egy normál légkörben elvagyunk.

18+ legyen a kor lehetőleg.

Többit Steamon: csokee93

 
 
 
 

Xedo

jún. 06., 12:49
Üdv,

CS:GO csapatot keresek,
Amit keresek: Aktív, sok gyakorlás, online versenyek, később LAN, nem baj ha friss csak a célok legyenek meg.

Magamról: CS:S-el kezdtem nem is tudom valamikor 6-7 éve, korábbi csapataim cs:s -ben a The Point, X-Plosive multigaming, numbers css, többi nem jut eszembe :D css-ben régebben gyakran szerveztem 1éjszakás versenyeket, amiken versenyeztem is, volt amit megnyertünk, részt vettem az egyik DLAN-on is ahol az Ancients ejtett ki minket.
Utána jött egy hosszú kihagyás, pár hete kezdtem el a cs:go-t sajnos sérülés miatt a sportot hanyagolnom kell, de kell valami verseny, így tértem vissza az e-sports világába.

A skillem még hagy kivánni valót maga után, de gyakorlok sokat, inkább botozás szokom a fegyvereket, dm, és competitive bár nem vagyok oda a mixekért. De csak idő kérdése. 23 éves vagyok, régebben voltam irányító de most inkább átadnám ezt a szerepet másnak.

nah mindegy teszteljetek le: http://steamcommunity.com/profiles/76561198022661032/

bye
 
 
 
 
Schizophrenia  GO-ban nem épp valami pub gamer akartam lenni,de normál csapit nem találtam,így hanyagolom is a francba :D.Erre értettem a 'betette a kisajtót'.
 

CSUTEEE

jún. 05., 12:53
Hmmm, akkor csak számomra vannak jó ismerősök:) Hidd el, ha jó vagy akkor találsz jó csapatot, vagy rossz csapatból felfejlődtök jó csapattá! Ez csak felfogás kérdése, bízól e magadban vagy sem... én sem avgyok ultrahigh sőt a reflexeim is tompulnak ahogy öregedek, időm sincsen annyi, de bízok magamban és hála az égnek egyre jobb vagyok:D, de persze ezt majd megmondom 10 ike környékén amikor elindítom a cs:Got az új VASON!
 
 
 
 
noavatar

rowra4444

jún. 05., 09:39
üdv
mixelnék, kifejezetten a játékban match-making / competitive / versengő lehetőséggel!
Rangom "master guardian elite" (dupla ak)...
Na mindegy, ha van kedve valakinek (jó lenne akár egy "összeszokott mix közösség" is), akkor vegyen fel, aztán nyerjünk! :D

steam: 94mark01  (   http://steamcommunity.com/profiles/76561198039767211/   )
 
 
 
 
CSUTEEE  Betette a kisajtót??? ezt hogy érted? ÉN szerintem ez fog maradni verseny játék, én 1.6 ról most fogok átállni sajnos gép problémák miatt, de azt az egyet tudom hogy 1.6 megalt, és ahogy észrevettem sourceban is eltüntek a  csapatok..... sajnos :S:S , de ha most akarnak az emberek egy jó dolgot akkor váltanak, igaz gép meg stb.. de haladni kell a korral.....
 

Schizophrenia

jún. 05., 04:51
GO-ban nem épp valami pub gamer akartam lenni,de normál csapit nem találtam,így hanyagolom is a francba :D.Erre értettem a 'betette a kisajtót'.
 
 
 
 
  
 

CSUTEEE

jún. 04., 22:00
Betette a kisajtót??? ezt hogy érted? ÉN szerintem ez fog maradni verseny játék, én 1.6 ról most fogok átállni sajnos gép problémák miatt, de azt az egyet tudom hogy 1.6 megalt, és ahogy észrevettem sourceban is eltüntek a  csapatok..... sajnos :S:S , de ha most akarnak az emberek egy jó dolgot akkor váltanak, igaz gép meg stb.. de haladni kell a korral.....
 
 
 
 
noavatar

MGN

jún. 04., 21:18
Sziasztok 5.- et keresünk csapatba! Skill legyen mid, mid+. Tgf nem egyből lesz, megnézzük hogy játszol. Kor minimum 17-18 vagy felette!  Elérhetőség:http://steamcommunity.com/profiles/76561198031665786/
 
 
 
 
 

Counter-Strike videók

 

CS2HU Steam csoport

 
1022játékos
153online
41játékban

Utolsó hozzászólások

 

Ajánló

 

Counter-Strike képekben

 
 
kép 1155
 
1442
 
 
 
kép 2651
 
2275
 
 
kép 3966
 
1661
 
 
 
kép 193
 
2011
 

Counter-Strike Hírlevél

 
Iratkozz fel CS2HU hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Counter-Strike sorozat világának legfontosabb híreiről.

Counter-Strike a facebookon

 

A Counter-Strike hírei

 

Logitech G600 MMO csak játékosoknak

Nem kevesebb mint húsz különálló gombbal szerelte fel a Logitech legújabb, leginkább stratégiai és online játékosoknak szánt számítógépes egerét.
június 18. - callofduty.hu

Kacsák a myRevenge-ben

A címből talán már sokan kitalálhatták, hogy miről is szól jelen cikkünk: a német szervezet újfent Magyarország felé vette az irányt és igazolt le egy tehetséges CSS felállást.
május 26. - counter-strike.hu

Online Gaming Championship Invite

Már elég régóta megy a mozgolódás a háttérben, ám kis hazánkra fókuszált terveinket most sikerült véghezvinnünk. Ez a terv nem volt más, mint az OGC Kft. nevéből érkező Online Gaming Championship versenysorozat, mely hamarosan el is kezdődik Counter-Strik
május 05. - counter-strike.hu

eSport ösztöndíj

Emlékszik még valaki a Corvinuson megtartott WoW-os közgazdaságtan előadásra? Sokak számára meglepő volt, mint ahogy az utóbbi években számtalan más játékostársadalombeli epizód. Laikus ismerőseim a mai napig kétkedve fogadják a téma legmeghökkentőbb szto
április 23. - counter-strike.hu

Csalt az aTTaX a CPHGames-en?

A Team ALTERNATE alsóági ellenfelei csalással vádolták meg a német szervezet Counter-Strike: Source játékosait.
április 10. - counter-strike.hu